medycznie.com.pl

Opinie (724) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (930)

Ważny od: 9 wrz 2022
medycznie.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 lip 2023
Trafiłem na stronę przypadkowo. Już kilka razy zrobiłem zakupy. Za każdym razem jest sprawnie, w świetnej cenie i zawsze miło obsłużony.

31 maj 2023
Sposób pakowania pozostawia wiele do życzenia. Zamówienia przesyłane mailowo nie są skrupulatnie realizowane. Zdarzają się niekompletne lub błędnie spakowane zamówienia

Opinie nt. sklepu medycznie.com.pl

Nadal nie wiadomo co z moim zamówieniem
Nie otrzymałam opłaconej przesyłki nr 1326919
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za twoją recenzję. Naprawdę doceniamy Twoją opinię. Rozumiemy, jak frustrujące może być to, że paczki nie docierają zgodnie z oczekiwaniami i przykro nam, że tak się stało w Twoim przypadku. Musi Pani przyznać, że kontaktowaliśmy się z Panią - wpisała Pani błędny nr telefonu, więc nie otrzymała Pani informacji że paczka czeka w paczkomacie!!!!! Paczka wróciła do nas i zwróciliśmy koszty (minus koszty wysyłki, również tej zwrotnej - mu też za nią płacimy). W naszej firmie dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wyjątkową obsługę klienta i zagwarantować, że zamówienia są przetwarzane i dostarczane na czas. Zadowolenie klienta traktujemy bardzo poważnie, więc nie wahaj się skontaktować z nami, jeśli kiedykolwiek w przyszłości będziesz mieć jakiekolwiek problemy lub pytania dotyczące zamówienia. Dziękujemy, że jesteś naszym cennym klientem!
Zrealizować zamówienie. Nie otrzymałem zamówionego towaru.
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Szanowny Panie - złożył Pan zamówienie 23.02 (piątek) Zrobił Pan przelew tradycyjny, który zaksięgował się dziś 26.02 (poniedziałek). Dziś będziemy realizować zamówienie. Mam w związku z tym pytanie - czego Pan oczekuje od sprzedającego?

UWAŻAJ

Zdjęcia w katalogu nie odpowiadają przysłanemu towarowi
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji! Zawsze jesteśmy wdzięczni za wszelkie spostrzeżenia naszych klientów i poważnie traktujemy wszystkie opinie. W firmie MEDYCZNIE.COM.PL dokładamy wszelkich starań, aby nasze zdjęcia dokładnie przedstawiały nasze produkty dlatego zamieszczone są zdjęcia OPAKOWAŃ. Przepraszamy, jeśli w tym przypadku poczułeś się wprowadzony w błąd, ale zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby opisy były szczegółowe. Bardzo jasno wskazujemy, że cena dotyczy 1 sztuki a nie 1 opakowania. Gdyby było odwrotnie mielibyśmy ceny niejednokrotnie 10x niższe od konkurencji co JEST NIEMOŻLIWE!!! Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię!
Pieniądze wpłacone. Brak reakcji firmy.
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam opinii. Doceniamy wszelkie opinie, ponieważ pomagają nam one ulepszać nasze usługi i zapewniać jeszcze lepsze wrażenia naszym klientom. W MEDYCZNIE.COM.PL rozumiemy, jak ważne jest, aby nasi klienci byli informowani i na bieżąco z ich transakcjami - dlatego staramy się zapewnić terminową komunikację w sprawie wszystkich żądań naszych klientów. Dziękujemy za cierpliwość i mamy nadzieję, że zwrócisz się do nas ponownie w przyszłości. Przesyłka jest w drodze - dziś powinien Pan ją otrzymać.
2 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji. Zawsze szukamy sposobów na poprawę, a Twoja opinia jest nieoceniona. Cieszymy się, że masz z nami pozytywne doświadczenia i rozumiemy, że nie wszystko odpowiadało Twoim standardom. W MEDYCZNIE.COM.PL wierzymy w dostarczanie najwyższej jakości usług i produktów i doceniamy Twoją szczerą opinię. Dziękujemy, że jesteś częścią naszej społeczności!
Zamówiłam kolor zielony a przyszedł biały , gdybym wiedziała to bym nie zamówiła
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji! Naprawdę doceniamy Twoją opinię i przykro nam, że Twoje zamówienie nie było dokładnie tym, czego oczekiwałeś. W MEDYCZNIE.COM.PL zawsze staramy się dostarczać produkty i doświadczenia najwyższej jakości. Mamy nadzieję, że pomimo tego problemu, dasz nam jeszcze jedną szansę w przyszłości. Miłego dnia!
Nie otrzymałam zamówienia ani nikt ze sklepu się nie odezwał.
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Nie opłaciła Pani zamówienia. Kontaktowaliśmy się z Panią ale odbiera Pani telefonu.
31 maj 2023
9 paź 2023
Zamówienie zostało anulowane, gdyz chociaż zamawiany produkt widnieje jako dostępny na stronie sklepu, jest niedostępny w sprzedaży
9 paź 2023
Dziękujemy za Twoją recenzję i podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Doceniamy wszystkie opinie i traktujemy je poważnie. W naszym sklepie staramy się zapewnić naszym klientom łatwe i wygodne zakupy. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, które mogły Cię spotkać i dziękujemy za zwrócenie nam na to uwagi. Mamy nadzieję, że dasz nam kolejną szansę w przyszłości! Czasem zdarza się, że produkt jest w systemie ale z różnych powodów (np. pomyłki pracowników magazynu) fizycznie jest niedostępny. Zaproponowaliśmy towar alternatywny - nie chciała go Pani. Tutaj też pracują ludzie, którym zdarza się popełniać błędy - staramy się je ograniczać do minimum, ale nie zawsze się udaje. Mimo wszystko - zapraszamy do współpracy, szczególnie, że jesteśmy "sąsiadami".
5 wrz 2023

Marketing oszukańczy

Kupowałem opakowanie oznaczone x5, przysłano mi 1 z 5 w opakowaniu ... sprzedawca dobrze wie jak rozpisał zachętę do sprzedarzy
8 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za Twoją recenzję! Zawsze chcemy mieć pewność, że nasi klienci są zadowoleni z zakupów. Przepraszamy za wszelkie nieporozumienia związane z opakowaniem i wykorzystamy Twoją opinię, aby upewnić się, że w przyszłości wszystko będzie tak jasne i proste, jak to tylko możliwe. Przykładamy wagę aby precyzyjnie opisywać produkty - zaznaczamy że cena dotyczy 1 sztuki tak w tytule jak i opisie danego produktu. Zdjęcia załączone zo opisu są zdjęciami opakowań w celach identyfikacji produktu. Nie jest to marketing oszukańczy jak Pan sugeruje a rzeczowa informacja - chcemy unikać takich nieporozumień, stąd moja odpowiedź na Pana opinię. Mimo wszystko - jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na przekazanie nam swoich uwag - naprawdę to doceniamy!
29 wrz 2023
delivery is very slow especially the time taken from receiving the order to giving the product to the curier
3 paź 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Rozumiemy, że czas jest najważniejszy i staramy się dostarczać nasze produkty tak szybko i sprawnie, jak to możliwe. W MEDYCZNIE.COM.PL jesteśmy pasjonatami dostarczania wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta. Zdajemy sobie sprawę, że istnieją obszary wymagające poprawy i nieustannie szukamy sposobów na usprawnienie naszego procesu dostawy. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją opinię!
3 lis 2023
Na stronie piszę, że dostawa w 48h. A po 2 dniach czekania paczka nawet nie jest w drodze do klienta.
20 lis 2023
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby przekazać nam swoją opinię. Rozumiemy, że nasz czas dostawy wynoszący 48 godzin nie jest idealny i dokładamy wszelkich starań, aby go jak najbardziej skrócić. W MEDYCZNIE.COM.PL jesteśmy dumni z zapewniania najlepszej obsługi klienta, dlatego szczerze przepraszamy za opóźnienia, których doświadczyłeś. Na stronie była również informacja o inwentaryzacji w tym okresie i o wydłużonym czasie dostawy ! Doceniamy Twoją cierpliwość i zrozumienie, podczas gdy my pracujemy nad ulepszeniem naszych usług.
29 gru 2023
Zamówiłem do paczkomatu a okazało się, że wymiar za duży i musiałem czekać na kuriera
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby ocenić swoje doświadczenia z nami! Doceniamy Twoją opinię i przykro nam, że musiałeś czekać na swoją paczkę. W naszej firmie staramy się oferować najlepsze możliwe usługi, więc rozumiemy Twoją frustrację. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziesz mógł cieszyć się bardziej płynnymi zakupami u nas! Jeszcze raz dziękujemy za pozostawienie recenzji.
22 paź 2023
Nie wysyłają tego co zamawiasz ignorując wiadomości w zamówieniu ! Nie polecam !
23 paź 2023
Dziękujemy za pozostawienie opinii! Przykro nam, że nie byłeś zadowolony ze swojego doświadczenia. W MEDYCZNIE.COM.PL dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni ze swoich zamówień i żałujemy, że tak się nie stało. Cenimy zadowolenie klientów i czekamy na wiadomość od Ciebie w przyszłości. Wybrał Pan rodzaj osłony termofory, który jest niedostępny - a informacja przy produkcie jasno wskazuje, że zdjęcie jest poglądowe. Nie odpowiadał Pan na telefon, na który dzwoniliśmy z informacją. Produkt można odesłać, wymienić, oddać - odrobina dobrej woli rozwiązałaby problem.
20 lis 2023
mieć towar na stanie, nie wystawiać towaru którego nie macie
22 lis 2023
Bardzo dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami! Bardzo cenimy Twoją opinię i doceniamy, że zwróciłeś na to naszą uwagę. W MEDYCZNIE.COM.PL jesteśmy dumni z tego, że nasi klienci mają dostęp do najwyższej jakości produktów i usług, dlatego przepraszamy, jeśli nie było to Twoje doświadczenie. Zawsze szukamy sposobów na poprawę, więc Twoja recenzja jest dla nas bardzo ważna. Jeszcze raz przepraszamy!
nie otrzymałem zamówienia mimo że zamówiłem 18 grudnia
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na ocenę naszych usług. Naprawdę doceniamy wszystkie opinie klientów. Żałujemy, że Twoje zamówienie nie dotarło zgodnie z oczekiwaniami i przepraszamy za wszelkie niedogodności. W MEDYCZNIE.COM.PL naszą misją jest dostarczanie wysokiej jakości produktów w sposób terminowy i niezawodny. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni ze swoich doświadczeń i będziemy nadal ciężko pracować, aby zapewnić, że każde zamówienie zostanie dostarczone tak szybko, jak to możliwe. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją cenną opinię! Tak na marginesie - widzę w śledzeniu przesyłki że 20 minut po napisaniu negatywnej opinii otrzymała Pani przesyłkę. Jednocześnie zaznaczę, że towar wysłaliśmy w 24 h po złożeniu zamówienia i dotarł do Pani po kolejnych 48 godzinach, co mieści się u umowie kurierskiej. Jest czas przedświąteczny
29 sie 2023
8 wrz 2023
Dziękujemy za Twoją opinię! Doceniamy, że poświęciłeś swój czas na zrecenzowanie naszej firmy. Cieszymy się, że podobały Ci się niektóre aspekty Twojego doświadczenia z nami i zawsze pracujemy nad ulepszeniem naszych usług. W MEDYCZNIE.COM.PL dążymy do zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta i poważnie traktujemy opinie klientów, aby zapewnić jak najlepsze doświadczenia dla wszystkich naszych klientów. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję i mamy nadzieję, że dasz nam kolejną szansę w przyszłości!
21 sie 2023
23 sie 2023
Dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami! Przykro nam słyszeć, że nie spełniliśmy Twoich oczekiwań. W MEDYCZNIE.COM.PL dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić doskonałą obsługę klienta i staramy się, aby każda wizyta była jak najbardziej przyjemna. Opisy na stronie są czytelne - nie wiem skąd nieporozumienie i wrażenie, że kupił Pan więcej niż w opisie. Doceniamy Twój wkład i cenimy Twoją opinię, więc nie wahaj się skontaktować, jeśli uważasz, że mogliśmy zrobić coś inaczej. Jeszcze raz dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby nas zrecenzować!