medycznie.com.pl- Logo - Opinie

medycznie.com.pl

Opinie (778) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1006)

Ważny od: 9 wrz 2022
medycznie.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 lip 2023
Trafiłem na stronę przypadkowo. Już kilka razy zrobiłem zakupy. Za każdym razem jest sprawnie, w świetnej cenie i zawsze miło obsłużony.

Wobec coraz powszechniejszych oszustw polegających na przedpłatach zamówionego towaru, a potem ich niedostarczania - zdecydowanie brakuje opcji "płatność gotówką przy odbiorze". Nikt w Polsce nie dokonuje przedpłat za towar, którego fizycznie mu nie dostarczono.

Opinie nt. sklepu medycznie.com.pl

Ta firma, zaskakuje mnie za każdym razem. Profesjonalizmem i perfekcyjnym podejściem do klienta. Nic nie jest dla nich problemem, kontakt wzorowy, każdą sprawę realizują na 200%. Jestem pod wrażeniem :). pozdrawiam serdecznie całą ekipę
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za miłe słowa! Staramy się przekraczać oczekiwania naszych klientów pod każdym względem. W naszej firmie mocno wierzymy, że tworzenie pozytywnego doświadczenia klienta jest najważniejsze. Doceniamy Twoje wysokie uznanie i jesteśmy wdzięczni za nieustające wsparcie. Jeszcze raz dzięki!
Jestem bardzo zadowolona, szybko, sprawnie dotarła do mnie przesyłka i produkt jest ok, polecam.
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękuję za miłe słowa! Cieszymy się, że Twoja paczka dotarła szybko i że jesteś zadowolony z produktu. W MEDYCZNIE.COM.PL staramy się zapewnić naszym klientom najlepsze możliwe produkty, usługi i doświadczenia - cieszymy się, że możemy to zrobić dla Ciebie!
23 godziny temu
Szybka realizacja, szczegolowe opisy produktów lepsze niz obsluga w tradycyjnej aptece.
14 maj 2024
Dotrzymywanie terminu. Różne możliwości zapłaty Powiadomienia o drodze przesyłki
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie tej opinii. Naprawdę doceniamy twoje komentarze i cieszymy się, że doceniasz nasze zaangażowanie w dotrzymywanie terminów i różne opcje płatności. Dokładamy wszelkich starań, aby cały proces zamawiania i dostawy przebiegał sprawnie, co obejmuje dostarczanie klientom aktualnych informacji na temat ich przesyłek. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję!
4 maj 2024
POLECAM przystępne ceny, szeroki asortyment błyskawiczna wysyłka.
9 maj 2024
Wielkie dzięki za miłe słowa! Cieszymy się, że doceniasz nasze przystępne ceny i szeroki wybór. Dokładamy wszelkich starań, aby klienci mogli szybko i niedrogo uzyskać potrzebne im produkty. Dziękujemy, że wybrałeś MEDYCZNIE.COM.PL!
10 maj 2024
wszystko zgodnie z zamówieniem, szybka realizacja zamówienia
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że Twoje zamówienie dotarło zgodnie z oczekiwaniami i że dostawa była szybka. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient miał wspaniałe doświadczenia z naszymi produktami i usługami, i doceniamy, że poświęcasz czas, aby przekazać nam swoją opinię.
Polecam sklep medycznie szybko realizują zamówienia
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że nasz sklep z artykułami medycznymi był w stanie szybko zrealizować Twoje zamówienie. W MEDYCZNIE.COM.PL wierzymy, że zapewnienie szybkiej i niezawodnej obsługi jest kluczem do doskonałej obsługi klienta i doceniamy, że poświęciłeś czas, aby poinformować nas, jak sobie poradziliśmy. Mamy nadzieję, że masz wspaniały dzień!
16 maj 2024
Bardzo szybko i sprawnie wszystko zgodnie z opisem
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że Twoje doświadczenie z nami było szybkie i skuteczne. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta i staramy się dostarczać nasze produkty tak szybko, jak to możliwe. Dziękujemy, że nas wybrałeś!
16 maj 2024
bandaże dobrej jakości , w przyzwoitej cenie
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękuję bardzo za miłe słowa! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z jakości i cen naszych bandaży. W MEDYCZNIE.COM.PL wierzymy w oferowanie wyłącznie produktów najwyższej jakości w rozsądnych cenach. Dziękujemy, że jesteś częścią naszej społeczności!
Sprawnie , szybko i zgodnie z zamówieniem:)
17 maj 2024
Szybko, sprawnie i profesjonalnie Polecam
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za miłe słowa! Staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i miło nam słyszeć, że uważasz, że osiągnęliśmy ten cel. Rozumiemy, jak ważne dla naszych klientów jest doświadczenie wysokiej jakości i zawsze dążymy do poprawy. Doceniamy Twoją opinię i mamy nadzieję, że wkrótce znów będziemy mogli Ci służyć!
Załatwiono szybko i sprawnie .Tak trzymać.
11 maj 2024
Szybką wysyłka, zgodne z opisem, polecam.
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że masz z nami pozytywne doświadczenia. Staramy się, aby każdy klient otrzymał swoje zamówienie szybko i dokładnie, więc cieszymy się, że tak było w Twoim przypadku! Doceniamy Twoją rekomendację i cieszymy się, że będziemy mogli Ci służyć w przyszłości.
Konkurencyjne ceny i towar na stanie
12 maj 2024
Szybko , bardzo dobry kontakt polecam
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękuję za miłe słowa! Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom przyjazną i wydajną obsługę, która sprawi, że poczują się zadowoleni i docenieni. Cieszymy się, że udało nam się to dla Ciebie osiągnąć i że chciałbyś nas polecić. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję!
Krótko. Jestem zadowolony😀
9 maj 2024
Dzięki za pozytywne opinie! Cieszymy się, że masz z nami dobre doświadczenia. W MEDYCZNIE.COM.PL staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepsze wrażenia i wygląda na to, że udało nam się trafić w Twój gust. Jeszcze raz dziękujemy za Twoją recenzję!
14 maj 2024
Bardzo jestem zadowolona
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na przekazanie opinii! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszych usług. Zawsze miło jest słyszeć od zadowolonych klientów i doceniamy Twoje miłe słowa. W naszej firmie staramy się stawiać zadowolenie klienta ponad wszystko. Z niecierpliwością czekamy na dalsze zapewnianie Ci wysokiej jakości usług!
wszystko bardzo dobrze
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękuję bardzo za poświęcenie czasu na pozostawienie recenzji! Naprawdę doceniamy twoje miłe słowa i cieszymy się, że miałeś z nami wspaniałe doświadczenia. W naszej firmie wierzymy w doskonałą obsługę klienta i dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był zadowolony ze swoich doświadczeń. Jeszcze raz dziękujemy za wasze wsparcie!
4 maj 2024
Mega sprawnie polecam
9 maj 2024
Dziękujemy za pozytywną recenzję! W MEDYCZNIE.COM.PL dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać naszym klientom wysokiej jakości produkty i doświadczenia, dlatego doceniamy Twoje miłe słowa. Mamy nadzieję, że nadal będziesz rozpowszechniać informacje o nas i naszych usługach!
Bardzo szybka obsługa
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za świetną recenzję! Jesteśmy dumni z naszej szybkiej obsługi i cieszymy się, że znalazło to odzwierciedlenie w Twoim doświadczeniu. Staramy się, aby każda wizyta klienta była pozytywna i doceniamy Twoją opinię!