medycznie.com.pl

Opinie (748) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (962)

Ważny od: 9 wrz 2022
medycznie.com.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

13 lip 2023
Trafiłem na stronę przypadkowo. Już kilka razy zrobiłem zakupy. Za każdym razem jest sprawnie, w świetnej cenie i zawsze miło obsłużony.

31 maj 2023
Sposób pakowania pozostawia wiele do życzenia. Zamówienia przesyłane mailowo nie są skrupulatnie realizowane. Zdarzają się niekompletne lub błędnie spakowane zamówienia

Opinie nt. sklepu medycznie.com.pl

Współpraca z tą firmą, jest na najwyższym poziomie, kontakt telefoniczny bezproblemowy, wszyscy pomocni i rzetelni, przesyłka bardzo dobrze zabezpieczona i błyskawiczna.
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za Twoją recenzję! Doceniamy, że poświęciłeś czas na podzielenie się swoimi doświadczeniami. Staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i miło nam słyszeć, że masz pozytywne doświadczenia ze współpracy z nami. Nasz zespół ciężko pracuje każdego dnia, aby zapewnić naszym klientom bezproblemową współpracę z nami. Cieszymy się, że Twój proces przebiegł sprawnie i że otrzymałeś zamówienie na czas. Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa.
23 kwi 2024
Duża oferta środków opatrunkowych, bardzo przejrzysta i łatwa do obslugi, teraz czekam od 5 dni na dostawę. Mam nadzieję, ze to wkrótce nastąpi.
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na zapoznanie się z naszymi produktami do leczenia ran i za cierpliwość, z jaką je do Ciebie dostarczamy. Cieszymy się, że nasza gama produktów jest łatwa w użyciu i zrozumiała. Staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę klienta, w tym terminowe dostawy. Dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zamówienie dotarło jak najszybciej. Dziękujemy za Twoje wsparcie!
24 kwi 2024
Perfekcyjna firma, wczoraj zamówione dziś dostarczone. Współpraca przebiega płynnie i na wysokim poziomie, pozdrawiam i bardzo dziękuję
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za miłe słowa! W MEDYCZNIE.COM.PL staramy się świadczyć usługi na najwyższym poziomie i cieszymy się, że nasze wysiłki zakończyły się sukcesem. Cenimy naszych klientów i doceniamy Twój biznes. Jeszcze raz dziękuję za recenzję!
24 kwi 2024
Pierwsze wrażenie po złożeniu stojaka pozytywne, mam nadzieję, że w użytkowaniu się sprawdzi.
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że Twoje pierwsze wrażenie ze stoiska było pozytywne i mamy nadzieję, że będzie Ci ono dobrze służyć. W naszej firmie dążymy do zapewnienia wysokiej jakości produktów i wyjątkowej obsługi klienta i jesteśmy wdzięczni klientom takim jak Ty, którzy pomagają nam to osiągnąć.
29 kwi 2024

Bardzo szybka wysyłka produktu, który jest zgodny z ofertą. Bardzo dobra komunikacja.
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękuję bardzo za miłe słowa! Cieszymy się, że Twoje zamówienie dotarło szybko i było dokładnie takie, jak opisano. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić doskonałą obsługę i komunikację, więc naprawdę doceniamy Twoje wspaniałe doświadczenia!
Dotrzymywanie terminu. Różne możliwości zapłaty Powiadomienia o drodze przesyłki
25 kwi 2024
Ogólnie jestem bardzo zadowolony. Szybko, sprawnie i przystępne ceny. POLECAM.
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie tak pozytywnej recenzji! Cieszymy się, że uważasz nasze usługi za szybkie, wydajne i niedrogie. Staramy się zawsze zapewniać najlepszą obsługę klienta i cieszymy się, że udało nam się to dla Ciebie. Jeszcze raz dzięki!
28 kwi 2024

POLECAM. Dobre ceny

POLECAM. Dobre ceny. Duży wybór produktów, nawet niszowych. Szybka wysyłka.
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że doceniasz nasze zaangażowanie w oferowanie konkurencyjnych cen i szerokiego wyboru produktów, nawet tych niszowych. Cieszymy się również, że nasza wysyłka przebiegła szybko i sprawnie. W MEDYCZNIE.COM.PL dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze doświadczenia zakupowe i staramy się stale ulepszać nasze usługi. Jeszcze raz dziękuję za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi przemyśleniami!
30 kwi 2024
Wszystko szybko i sprawnie - towar nieuszkodzony Jak najbardziej polecam.
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Bardzo dziękujemy za Twoją pozytywną recenzję! Cieszymy się, że wszystko przebiegło szybko i sprawnie, i jesteśmy podekscytowani, że produkt dotarł bez uszkodzeń. Dążymy do tego, aby każdy klient był tak bezproblemowy i przyjemny, jak to tylko możliwe. Jeszcze raz dziękujemy za miłe słowa i wsparcie!
1 maj 2024

Dobre ceny, szybka dostawa i wszytko zawsze bezpiecznie spakowane, polecam
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dzięki za recenzję! W MEDYCZNIE.COM.PL jesteśmy dumni z naszych cen, szybkiej dostawy i bezpiecznego pakowania. Staramy się być najlepsi we wszystkich trzech kategoriach, aby klienci mogli mieć pewność, że otrzymują najlepsze możliwe doświadczenie z naszymi produktami. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie tej recenzji - naprawdę to doceniamy!
Wszystko super, towar ok jak również kontakt ze sprzedającym Polecam
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za świetną recenzję! Naprawdę doceniamy twoje miłe słowa i wsparcie, którego nam udzielasz. Zawsze staramy się dostarczać produkty wysokiej jakości i dobrą obsługę klienta, więc cieszymy się, że masz z nami pozytywne doświadczenia. Jeszcze raz dziękujemy za twoją lojalność. Dzięki!
4 maj 2024
POLECAM przystępne ceny, szeroki asortyment błyskawiczna wysyłka.
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Wielkie dzięki za miłe słowa! Cieszymy się, że doceniasz nasze przystępne ceny i szeroki wybór. Dokładamy wszelkich starań, aby klienci mogli szybko i niedrogo uzyskać potrzebne im produkty. Dziękujemy, że wybrałeś MEDYCZNIE.COM.PL!
wszystko zgodnie z zamówieniem, szybka realizacja zamówienia
Super ceny,wysyłka szybka i zgodna z zamówieniem.Polecam
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za Twoją recenzję! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z cen i że Twoje zamówienie zostało dostarczone szybko i prawidłowo. Naszym priorytetem jest upewnienie się, że wszyscy nasi klienci czują się docenieni i zadowoleni - to część filozofii naszej firmy. Jeszcze raz dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi doświadczeniami, naprawdę to doceniamy.
27 kwi 2024
Łatwość zamówienia, szybkość realizacji. OK tak trzymać
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy za pozytywne opinie! Cieszymy się, że doceniasz nasz łatwy proces zamawiania i szybką dostawę. W MEDYCZNIE.COM.PL zawsze staramy się, aby nasi klienci mieli jak najlepsze doświadczenia. Naprawdę doceniamy Twoje wsparcie i mamy nadzieję, że wkrótce do nas wrócisz!
Bardzo szybko i sprawnie wszystko zgodnie z opisem
bandaże dobrej jakości , w przyzwoitej cenie
Szybko, sprawnie i profesjonalnie Polecam
JŁ
Szybka dostawa, szeroki asortyment sklepu.
Odpowiedź ze sklepu medycznie.com.pl
Dziękujemy, że zostawiłeś nam tak wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że doceniasz nasz szeroki wybór produktów i szybką dostawę. Staramy się konsekwentnie oferować najlepsze możliwe doświadczenia zakupowe wszystkim naszym klientom. Jeszcze raz dziękujemy i do zobaczenia wkrótce!
Szybką wysyłka, zgodne z opisem, polecam.