mennicaskarbowa.pl

Opinie (1167) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3894)

Ważny od: 1 mar 2013
mennicaskarbowa.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Firma ta oferuje Ochronę Kupującego Trusted Shops do 20 000 zł. Dowiedz się, w jaki sposób zapewnia to bezpieczeństwo transakcji.

Szybko i fachowo. Żadnych opóźnień, obsługa na wysokim poziomie. Proste składanie zlecania przez internet. Dobra informacja o stanie zlecenia. Całość budzi zaufanie.

1 paź 2023
Zamówiona była sztabka 10g Pamp a została przysłana zwykła (to różnica ok. 50zł-100zł). Rozumiem, że sztabki przysyłane są losowo ale, jeżeli już w ofercie jest zaznaczone, że jest to sztabka Pamp, to też taką powinnam dostać. EDIT* Po dwóch miesiącach od zamówienia sztabka została wymieniona na Pamp. Dopiero teraz czuję satysfakcję z zakupu.

Opinie nt. sklepu mennicaskarbowa.pl

9 paź 2023
Szybko, sprawnie, bez kolejek, miła atmosfera
13 paź 2023
Dziękujemy za wysoką ocenę. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z ponownych zakupów w Mennicy Skarbowej.
5 wrz 2023
Bardzo sprawny odbiór zamówionych produktów .
6 wrz 2023
Dziękujemy serdecznie za wystawienie pozytywnej oceny. Każda pozytywna opinia bardzo nas cieszy. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z ponownych zakupów w sklepie Mennicy Skarbowej.
12 sie 2023
Pewny dostawca, terminowość i wiarygodność.
22 sie 2023
4 wrz 2023
Szybka i profesjonalna realizacja zamówienia
4 wrz 2023
Dziękujemy za pozytywną ocenę. Serdecznie zapraszamy na kolejne zakupy.
7 cze 2023
Umożliwienie płatności przez np. Przelewy 24
12 cze 2023
Dziękujemy za pozostawienie pozytywnego komentarza. Robimy co w naszej mocy żeby świadczyć jak najwyższą ilość usług. Zapraszamy serdecznie do ponownego skorzystania z zakupów w Mennicy Skarbowej.
9 gru 2023
Wszystko jak w najlepszym porządku, polecam
1 paź 2023
Zakup i transwer trwał krótko i sprawnie .
5 paź 2023
25 maj 2023
Wygodna i prawidłowa realizacja zamówienia.
25 maj 2023
4 sty 2024
szybka obsługa zamówienia i szybka dostawa
ZW
Zofia W.
Czechowice-Dziedzice
6 sty 2024
Jestem zadowolona z zakupu w tym sklepie.
15 lis 2023
Odbiór własny- wszystko zgodnie z umową.
17 lis 2023
11 paź 2023
Szybkosc wysylki i dostepnosc asortymentu
13 paź 2023
AN
Andrzej N.
Środa Wielkopolska
31 paź 2023
Gorąco polecam Wszystko szybko sprawnie.
3 lis 2023
15 lip 2023
Bardzo dobrze zabezpieczona przesyłka.
21 lip 2023
7 sty 2024
Transakcja przebiegla bardzo aprawnoe
23 sie 2023
Proste i szybkie zamówienie polecam 👌
4 wrz 2023
Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii. Naszym celem jest świadczenie najwyżej jakości usług. Zapraszamy serdecznie do ponownego skorzystania z usług Mennicy Skarbowej.
24 maj 2023
Dobrze zabezpieczona koperta. Polecam
24 maj 2023
22 wrz 2023
Szybko i profesjonalnie. Polecam !!!
5 paź 2023
Dziękujemy i zapraszamy ponownie.
9 wrz 2023
Profesjonalna i sympatyczna obsługa.
11 wrz 2023
1 cze 2023