mennicaskarbowa.plOpinie

: 2320Dobry

ważny od: 1 mar 2013
data aktualizacji: 29 lis 2022
Sklep mennicaskarbowa.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie mennicaskarbowa.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 20 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 1 mar 2013
data aktualizacji: 29 lis 2022

Opinie nt. sklepu mennicaskarbowa.pl

28 sty 2022
Generalnie wszystko okay. Towar zgodny z opisem, najwyższa jakość. Na przesyłkę trzeba trochę poczekać, ale to normalne przy złotych monetach. Jedna rzecz mnie tylko zaniepokoiła (stąd tylko 4 gwiazdki). Przesyłkę doręczył mi kurier Poczty Polskiej. Dał mi ją do ręki i tyle... Nie wymagał żadnego podpisu, ani nic, a na kopercie wyraźnie napisane, że przesyłka z Mennicy. Gdybym trafiła na nieuczciwego kuriera, a może bardziej domyślnego, myślę, że przesyłka by po prostu "zaginęła". A ja nie mogłabym udowodnić, że jej nie dostałam.

18 lut 2022
Sztabkę zakupiłem 16.01.2022.Do dnia dzisiejszego 18.02.2022 nie otrzymałem zakupionego towaru.Termin realizacji 15 dni roboczych.Właśnie minęło 25 dni roboczych,a ja nie mam ani pieniędzy,ani złota.Na stronie Mennicy Skarbowej otrzymuję info,że zakup zrealizowany.Sprawdzam nr. listu przewozowego na Poczcie Polskiej,a tam okazuje się że został nadany tylko nr.zlecenia,natomiast nikt z firmy nie zamówił kuriera,a dopiero wtedy przesyłka wyruszy w drogę.Kontakt z obsługa sklepu,to jakiś dramat.Nikt nie wie co się dzieje z zamówieniem(mętne tłumaczenie). Uczciwy odpowiedzialny sklep zaproponowałby najbliższy termin dostawy lub zwrot pieniędzy,a tutaj ani jedno,ani drugie rozwiązanie. Zalecają mi abym złożył reklamację.Tylko co mam reklamować??? Towar nie został wysłany!!!Wysłałem już 2 maile po rozmowach telefonicznych o niczym i cisza.W poniedziałek znowu będę dzwonił..Czyżby kolejne małe Amber???. Powtarzające się oceny negatywne nic dobrego nie wróżą. Zdecydowanie nie polecam tego sklepu.Na pewno nie wrócę bez względu jak się zakończy.Szkoda tylko,że nie będę mógł opisać sprawy kiedy się zakończy.

Opinie nt. sklepu mennicaskarbowa.pl

3 lis 2022
Kuleje jedynie sposób wysyłki. Widniejący nadawca Mennica Skarbowa może służyć podmianie towaru lub innego rodzaju oszustwom. Reszta ok.
8 lis 2022
Dziękujemy za wysoką ocenę i przekazaną sugestię.
4 gwiazdki za długi czas oczekiwania przekroczony czas dostawy! a po za tym wszystko przebiegło jak należy.
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Dziękujemy za wysoką ocenę. Zapraszamy na kolejne zakupy.
15 lis 2022
Jak zawsze porażka z kurierem, dowiezie przesyłkę jak jemu pasuje, trzeba dzień urlopu i spokojnie czekać.
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Dziękujemy za ocenę i przesłaną uwagę. Pozdrawiamy serdecznie.
12 lis 2022
Szybka i miła obsługa. Trafne porady, bezpiecznie dokonuje się transakcji. Na pewno jeszcze skorzystam.
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Bardzo dziękujemy za wysoką ocenę. Zapraszamy na kolejne zakupy.
Szybka wysyłka , świetna obsługa za każdym razem. Polecam . Na pewno jeszcze dokonam zakupu u Was
Bezproblemowo, produkty zgodne z zamówieniem, od skompletowania przesyłki błyskawiczna dostawa.
Szybka obsługa, dobry kontakt, Pani bardzo miła, z chęcią udziela odpowiedzi i chętnie doradza.
15 lis 2022
Drugie moje zamówienie i drugie otrzymane z opóźnieniem kilku dni.
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Dziękujemy za pozytywną ocenę. Zgodnie z informacją zamieszczoną na naszej stronie, aktualnie są możliwie niewielkie opóźnienia w związku ze wzmożonym popytem. Przepraszamy za niedogodności.
proponuje przyspieszyć realizacje zamówień , pozdrawiam Roman.
1 lis 2022
Rzetelne transakcje . Godne polecenia w miarę atrakcyjne ceny.
8 lis 2022
Bardzo dziękujemy za pozytywną ocenę i rekomendację. Serdecznie zapraszamy na kolejne zakupy.
Wszystko ok ale trochę długi czas oczekiwania około 3 tyg
Fachowa obsługa, szybkie terminy, bezpieczeństwo
Wrócić szybko do poprzednich pomieszczeń!
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Dziękujemy za przekazaną uwagę. Już niebawem planujemy powrót po remoncie do poprzedniego pomieszczenia. Pozdrawiamy serdecznie.
Jak zawsze bez problemów i na czas .
15 lis 2022
Zgodność oferty z zamówieniem.
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Dziękujemy i zapraszamy na kolejne zakupy.
10 lis 2022
Sprawność działania
10 lis 2022
Dziękujemy za wysoką ocenę.
1 lis 2022
Szybka realizacja.
2 lis 2022
Dziękujemy za wysoką ocenę. Zapraszamy na kolejne zakupy.
Bardzo szybko
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Dziękujemy. Zapraszamy na kolejne zakupy.
4 lis 2022
wszystko ok
8 lis 2022
Dziękujemy za pozytywną ocenę. Serdecznie zapraszamy na kolejne zakupy.
OK Polecam