mennicaskarbowa.pl

Opinie (1137) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3845)

Ważny od: 1 mar 2013
mennicaskarbowa.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Firma ta oferuje Ochronę Kupującego Trusted Shops do 20 000 zł. Dowiedz się, w jaki sposób zapewnia to bezpieczeństwo transakcji.

Szybko i fachowo. Żadnych opóźnień, obsługa na wysokim poziomie. Proste składanie zlecania przez internet. Dobra informacja o stanie zlecenia. Całość budzi zaufanie.

1 paź 2023
Zamówiona była sztabka 10g Pamp a została przysłana zwykła (to różnica ok. 50zł-100zł). Rozumiem, że sztabki przysyłane są losowo ale, jeżeli już w ofercie jest zaznaczone, że jest to sztabka Pamp, to też taką powinnam dostać. EDIT* Po dwóch miesiącach od zamówienia sztabka została wymieniona na Pamp. Dopiero teraz czuję satysfakcję z zakupu.

Opinie nt. sklepu mennicaskarbowa.pl

25 maj 2023

Wszystko jak w opisie Szybko, sprawnie. Miła obsługa przy odbiorze osobistym
25 maj 2023
Dziękujemy serdecznie za wystawienie pozytywnej oceny. Każda pozytywna opinia bardzo nas cieszy. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z ponownych zakupów w sklepie Mennicy Skarbowej.
25 maj 2023
Wygodna i prawidłowa realizacja zamówienia.
25 maj 2023
Dziękujemy za pozostawienie pozytywnego komentarza. Robimy co w naszej mocy żeby świadczyć jak najwyższą ilość usług. Zapraszamy serdecznie do ponownego skorzystania z zakupów w Mennicy Skarbowej.
VD
25 maj 2023
Poor and entirely improper performance of certain Infoline personnel. Sent an email two times about this to CEO Jaroslaw Zoledowski but he ignored me completely. It seems that the bar I got is 2nd hand, not brand new from the mint. Sent a query to Mennica Skarbowa twice with questions about the gold fineness, certificates and the gold bar condition but the failed to provide any feedback either.
Krótki termin realizacji.
Dobrze zabezpieczona koperta. Polecam
23 maj 2023
Wszystko jest jasne i rzetelne.
23 maj 2023
Dziękujemy za wysoką ocenę. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z ponownych zakupów w Mennicy Skarbowej.
22 maj 2023
21 maj 2023

Szybka transakcja
21 maj 2023
23 maj 2023
Dziękujemy i zapraszamy na kolejne zakupy.
19 maj 2023
Wszystko jest jasne i przejrzyste.
17 maj 2023
Wszystko jest jasne i rzetelne.
17 maj 2023
po pierwsze system doręczeń przesylek . czemu nie ma np. paczkomatu lub wysylki do banku itp
23 maj 2023
Bardzo dziękujemy za przesłaną sugestie, przekażemy do odpowiedniego działu.
26 maj 2023
KS
KAZIMIERA S.
BYDGOSZCZ
17 maj 2023
Jestem zadowolona z całej transakcji. Polecam
17 maj 2023
Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii. Naszym celem jest świadczenie najwyżej jakości usług. Zapraszamy serdecznie do ponownego skorzystania z usług Mennicy Skarbowej.
polecam
16 maj 2023
16 maj 2023
Niestety przesyłka została nadana z dużym opóźnieniem i dopiero tuż przed weekendem majowym została spakowana do transportu. A termin odbioru przesyłki wypadł na 05.05.2023 gdzie w tym czasie nie było nas w domu. Mennica nie ponowiła wysyłki po tym czasie i się z nami nie skontaktowała.
17 maj 2023
Dzień dobry, Szanowna Pani, zgodnie z regulaminem sklep ma 15 dni roboczych na realizację zamówienia. Jako że zostało ono opłacone 17 kwietnia, a przesyłka była już spakowana 25 kwietnia. Otrzymała Pani również informację mailową o nadanej przesyłce. Nie doszło do uchybienia regulaminowego terminu realizacji. 08 maja nastąpiła próba kontaktu z naszej strony w celu poinformowania Pani, że otrzymaliśmy zwrot przesyłki. Dołożymy wszelkich starań, aby podobna sytuacja się nie powtórzyła. Pozdrawiamy.