mennicaskarbowa.pl

Opinie (1193) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3936)

Ważny od: 1 mar 2013
mennicaskarbowa.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Firma ta oferuje Ochronę Kupującego Trusted Shops do 20 000 zł. Dowiedz się, w jaki sposób zapewnia to bezpieczeństwo transakcji.

Szybko i fachowo. Żadnych opóźnień, obsługa na wysokim poziomie. Proste składanie zlecania przez internet. Dobra informacja o stanie zlecenia. Całość budzi zaufanie.

1 paź 2023
Zamówiona była sztabka 10g Pamp a została przysłana zwykła (to różnica ok. 50zł-100zł). Rozumiem, że sztabki przysyłane są losowo ale, jeżeli już w ofercie jest zaznaczone, że jest to sztabka Pamp, to też taką powinnam dostać. EDIT* Po dwóch miesiącach od zamówienia sztabka została wymieniona na Pamp. Dopiero teraz czuję satysfakcję z zakupu.

Opinie nt. sklepu mennicaskarbowa.pl

Bardzo słaba obsługa kijenta. Nie polecam.
2 godziny temu
Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie. Zweryfikujemy kwestię związaną z obsługą. Liczymy na dalszą współpracę, zapraszamy!
Zaczynam dopiero zabawę z inwestowaniem w monety ( srebro i złoto ) ale wydaje mi się że nie wszystkie otrzymane monety ( przy odbiorze nie zauważyłem przez plastikowe opakowanie ) są tzw "nówki" mennicze i widac na nich przebarwienia ( srebro ) - na stronie nic nie wspominali że akurat zamawiane monety są z rynku wtórnego - pewnie kiedyś przy sprzedaży ktoś to uzna za wadę i obniży cenę :( A może to standard przy tego typu transakcjach ? raz się trafi nowe a raz nie całkiem idealne Obsługa OK
2 godziny temu
Szanowny Panie, sprawa została już szczegółowo wyjaśniona zarówno telefonicznie, jak również listownie. Pozdrawiamy, Mennica Skarbowa
30 kwi 2024

Wysłano mi sztabkę firmy Argor Heraeus zamiast C-Hafner

Wysłano mi sztabkę firmy Argor Heraeus, mimo że zamawiałem C-Hafner. Sztabki mają podobną wartość rynkową i obie mają akredytację LBMA, ale fakt że musiałem sobie to samemu sprawdzić obniża moją ocenę zakupu
2 godziny temu
Panie Piotrze, producenci do zamówień internetowych są przyznawani losowo. W opisie produktu widnieje powyższa informacja. Zamówił Pan produkt konkretnej próby oraz gramatury, nie konkretnego producenta. Pozdrawiamy serdecznie, Mennica Skarbowa
29 kwi 2024
Lekki poślizg w terminie dostawy.
28 kwi 2024
2 godziny temu
Szanowny Panie, w swoim asortymencie posiadamy również towary dostępne od ręki. Jeśli zależy Panu na czasie, na przyszłość zachęcamy do zakupu towarów oznaczonych winietką 24h. Pozdrawiamy serdecznie, Mennica Skarbowa
28 kwi 2024
Brak informacji kiedy otrzymam zamówienie, chociaż zmieściło się w terminie 15dni.
2 godziny temu
Szanowna Pani, uprzejmie przypominamy, że Pani zamówienie zostało wysłane w terminie. Jeśli zależy Pani na szybszej realizacji zamówienia, na przyszłość polecamy zakup towarów oznaczonych winietką 24h. Pozdrawiamy, Mennica Skarbowa
27 kwi 2024
Bardzo długi czas oczekiwania na zakupiony towar(około 3 tygodni), dla porównania Mennica Polska realizuje zamówienia w ciągu 48 godzin. Pod tym względem Mennica Skarbowa nie umywa się do Mennicy Polskiej.
2 godziny temu
Szanowny Panie, uprzejmie przypominamy, że Pana zamówienie zostało wysłane w terminie. Jeśli zależy Panu na szybszej realizacji zamówienia, na przyszłość polecamy zakup towarów oznaczonych winietką 24h. Pozdrawiamy, Mennica Skarbowa
26 kwi 2024
24 kwi 2024
Dopłaciłam kwotę za realizację zamówienia w 24h, zamówienie nie było do odbioru przez wiele dni, przez infolinię nikt nie chciał mi pomóc, w końcu uzyskałam informację, że dział prawny Mennicy musi autoryzować transakcję... Potem nie otrzymałam faktury, o którą musiałam się dopominać. Jestem niezadowolona z procesu zakupu na każdym jego etapie.
46 minut temu
Szanowna Pani, najmocniej przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia. Dołożymy wszelkich starań, aby podobne sytuacje nie miały miejsca w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie, Mennica Skarbowa
23 kwi 2024
Słaby system informowania o przesyłce
30 kwi 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam opinii. Pana opinia jest dla nas cenna i pomaga ulepszać nasze usługi. Dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem!
44 minuty temu
Zamówienia nie otrzymałem. Anulowane z winy sprzedawcy
43 minuty temu
Panie Tomaszu, sprawa została szczegółowo wyjaśniona zarówno telefonicznie, jak również listownie. Pozdrawiamy serdecznie, Mennica Skarbowa
14 kwi 2024
Nie było certyfikatu
33 minuty temu
Szanowny Panie, otrzymał Pan kompletne zamówienie, certyfikat również. Jeśli jednak ma Pan wątpliwości dotyczące zrealizowanego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta - 801501521 lub 221006011. Pozdrawiamy, Mennica Skarbowa