mennicaskarbowa.pl

Opinie (1117) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3821)

Ważny od: 1 mar 2013
mennicaskarbowa.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Firma ta oferuje Ochronę Kupującego Trusted Shops do 20 000 zł. Dowiedz się, w jaki sposób zapewnia to bezpieczeństwo transakcji.

Szybko i fachowo. Żadnych opóźnień, obsługa na wysokim poziomie. Proste składanie zlecania przez internet. Dobra informacja o stanie zlecenia. Całość budzi zaufanie.

1 paź 2023
Zamówiona była sztabka 10g Pamp a została przysłana zwykła (to różnica ok. 50zł-100zł). Rozumiem, że sztabki przysyłane są losowo ale, jeżeli już w ofercie jest zaznaczone, że jest to sztabka Pamp, to też taką powinnam dostać. EDIT* Po dwóch miesiącach od zamówienia sztabka została wymieniona na Pamp. Dopiero teraz czuję satysfakcję z zakupu.

Opinie nt. sklepu mennicaskarbowa.pl

Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Dziękujemy za ocenę i miłą opinię! Cieszymy się, że udało nam się spełnić Pana oczekiwania i mamy nadzieję, że nadal będzie Pan zadowolony z naszych usług.
Wszystko w jak najlepszym porządku.
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Dziękujemy za wystawienie pozytywnej opinii. Naszym celem jest świadczenie najwyżej jakości usług. Zapraszamy serdecznie do ponownego skorzystania z usług Mennicy Skarbowej.
👌
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Dzień dobry Panie Filipie, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Jest ona dla nas niezmiernie cenna. Mamy nadzieję na kolejną współpracę!
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Bardzo dziękujemy za ocenę i cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszego produktu lub naszej obsługi. Pana opinia jest dla nas ważna i pomaga nam ulepszać naszą ofertę.
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Dziękujemy za wysoką ocenę. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z ponownych zakupów w Mennicy Skarbowej.
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że nasi klienci są zadowoleni z naszego produktu lub usługi.
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Dziękujemy za opinię. Serdecznie zapraszamy.

Wszystko OK

Szybko, sprawnie i solidnie. Fachowa obsługa w biurze w Gdańsku.
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem! Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszego produktu lub usługi i mamy nadzieję, że nadal będzie Pan nas wspierać w przyszłości.
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Bardzo dziękujemy za ocenę i cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszej obsługi. Pana opinia jest dla nas ważna i pomaga nam ulepszać naszą ofertę.
Zamówienie złota gwiazda Valcambi CombiStar - zapakowana w plastikowy kapsel. Kapsel niestety porysowany. Rysy od czyszczenia.[zdj1] Sama złota gwiazda ze skazami. Na dwóch ramienicach jakaś dziwna skaza [zdj2] małe odbarwione kropeczki. Zakupu z tej mennicy nie jestem zadowolony ze względu na jakość. Następne zakupy zrobiłem u innych sprzedających i jest różnica. Otrzymuję nowe nieużywane sztabki i monety. Szkoda że tej gwiazdy nie kupiłem u kogoś innego - możliwe że otrzymałbym nowy ładny towar no i byłbym w pełni zadowolony - a to najważniejsze.
Dziękujemy za pozytywną ocenę. Serdecznie zapraszamy na kolejne zakupy.
Sprawna obsługa i szybka realizacja
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Dziękujemy! Ta informacja zwrotna tylko utwierdza nas w przekonaniu, że dbanie o jakość jest kluczowe. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z ponownych zakupów w sklepie Mennicy Skarbowej.
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Pani Renato, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Serdecznie zapraszamy ponownie.
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Dziękujemy za opinię! Zapraszamy serdecznie do skorzystania z ponownych zakupów w sklepie Mennicy Skarbowej.
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Dziękujemy za opinię. Serdecznie zapraszamy.
Szybko, sprawnie i bezpiecznie. Polecam
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Dzień dobry Panie Bogdanie, dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam opinii. Cieszymy się, że udało nam się Pana zadowolić i mamy nadzieję, że nadal będzie Pan nam ufać.
Szybka dodtawa
Odpowiedź ze sklepu mennicaskarbowa.pl
Dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług i mamy nadzieję, że nadal będzie Pani nas wspierać w przyszłości.