mandoria.com- Logo - Opinie

mandoria.com

Opinie (991) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2704)

Ważny od: 29 lis 2022
mandoria.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 lut 2024
Jesteśmy zadowoleni, ale mamy wrażenie, że przyjeżdżając do Mandorii w weekend przepłaciliśmy o połowę. Zrozumiałym jest, że w weekendy obłożenie artakcji jest większe, ale nie spodziewaliśmy się, że w niektórych kolejkach będzie trzeba odstać 40-50minut. Gdybym przyjechał sam z dziećmi to z większości przygód nie bylibyśmy w stanie skorzystać. Nie macie wpływu na to ile osób przyjedzie ani nie zwiększycie wydajności istniejących atrakcji, ale może jakiś system kolejkowy, żeby nie trzeba było stać i czekać, albo wstęp na dwie godziny w tygodniu rano gratis do biletu weekendowego? Cena którą się płaci w weekend jest niewspółmiernie wysoka do możliwości skorzystania z zabawy względem środka tygodnia. Proszę mnie źle nie zrozumieć, naprawdę nam się podobało, ale w sumie 3,5h samotnie odstałem w kolejkach na 6h pobytu a w tym czasie żona z dziećmi korzystała z placów zabaw z dziećmi, raczej rodzinnie nie było, nie w pełni... Myślę, że da się to poprawić, albo chociaż zrekompensować klientom weekendowym np. voucherem do wykorzystania na poranne wejście albo zniżką na najmniej oblegany dzień tygodnia, Pozdrawiamy:)

30 maj 2023
Generalnie ocena byłaby wyższa, bo dzieciaki fajnie się wybawiły i był to dobrze spędzony czas, ale jest jedno wielkie "ALE". Mianowicie, było to nasze drugie podejście do Mandorii i nie ukrywam, że punktem kuliminacyjnym miała być możliwość przejażdżki na najszybszym roller-costerze w Mandorii czyli Carrara. Zamawiając bilety on-line dwa dni wcześniej, nie widziałem, żadnej informacji, która wskazywałaby, że ta atrakcja jest niedostępna, zresztą w dniu naszego przyjazdu tj. 25-05 takie info pojawiło się dopiero przy kasach, po wejściu do obiektu (dalej nie było to zaktualizowane, ani na stronie, ani FB). Gdybym był mieszkańcem Łodzi, a nie Wrocławia, zareklamowałbym bilety i zmienił termin wizyty, jednak czas i pieniądze na dojazd, a także nie ukrywam entuzjazm dzieci spowodowały, że odpuściłem... Lekki niesmak pozostał, ale mimo wszystko obiekt polecam, prośba tylko do działu PR o trzymanie ręki na pulsie.

Opinie nt. sklepu mandoria.com

Atrakcje tylko dla dzieci max do 12 r.ż.

Kusząco piękne reklamy Mandorii spowodowały, ze zadzwoniłam do biura pytając czy atrakcje są dla dzieci czy dorosłych. Usłyszałam, że oczywiście dla dorosłych też. Na szczęście był to bilet 3+1. Wystrój przenosi w krainę baśni- super. Atrakcje ewidentnie dla małych dzieci. Po 2 godzinach spokojnego korzystania nie ma co ze sobą zrobić. Dla małych dzieci - dobrze zorganizowane, pod dachem, nie zgubią się, dorosły może odpocząć. Dla starszych ciekawsze to: beczki ('la filiżanki), roller coster Najładniejsze - skarbiec gdzie w labiryncie luster uśmiech sam na usta wchodzi ściany - ozdobne kamieniczki, toaleta - bardzo czysta Byłoby jeszcze piękniej gdyby spoglądając w górę było widać niebo między świetlikami np . napinany sufit. Czy wrócę - może kiedyś jak będę miała wnuki- bo tu jest bezpiecznie.
Szantaż przy wyjściu. Jak Pan wystawi opinie. To Pana dziecko będzie mogło zakręcić kołem. Opinię wystawiam, ponieważ przyszedł email z prośbą. W Mandorii opinii nie wystawiłem i kołem nie zakręciłem. Straszne jest to że miejsce chwali się, że jest stworzone z myślą o dzieciach. Tak podłe zagrywki na emocjach są bezczelne. Hipokryci !!! Jak nie ma ludzi, a w niedzielę 21 kwietnia nie było. Wszystkie czynne atrakcje zrobione w mniej niż 3 godziny. Jestem rozczarowany. *
Przez okres 2 miesięcy dwa razy trafiłem na wyłączoną atrakcję kilof - nigdzie nie było o tym informacji. Moja trójka dzieci była bardzo rozczarowana i powiedziały, że nie chcą być kiedy ich ulubiona atrakcja na którą czekały z utęsknieniem jest wyłączona
2 gwiazdki za to że voucher jest beznadziejny. Prezent dla siostrzeńca na 8 Ur - przyszedł kod zamiast pięknego vouchera z tym pięknym miejscem. Halo dzieci chcą wiedzieć co dostają. A tu jego rozczarowanie takie samo jak moje. Popracujcie nad tym.
Mandoria bardzo fajna dla dzieci do max 10 lat ale bardzo mi się nie podobało że było trzeba nie raz czekać długo za obsługa przy danej karuzeli niestety dwa razy czekaliśmy przy statkach za obsługa i się nie doczekaliśmy 😔
Za dużo osób w jednym budynku. Tak naprawdę nie można skorzystać z atrakcji. Bo w kolejkach stoi się godzinami. A dzieci się nie cierpliwą.
Mało atrakcji,więcej sklepów i restauracji niż zabawy. ogromne kolejki
Mało atrakcji raczej dla małych dzieci wszystkie atrakcje
Proces kupna biletów żałosny
1 dzień temu
23 kwi 2024
20 kwi 2024
14 kwi 2024
bardzo rozczarowany zakupem kuponu gastronomicznego. Byliśmy w szoku, że za ten kupon nie można kupić wody mineralnej i soku dla dziecka. CENA WODY ZA GOTÓWKĘ JEST PO PROSTU ABSURDALNA: 0,5 litra wody na dziecko od 8 złotych!!!!! Z dziećmi lepiej nie jechać!!! umrze z pragnienia!!! a płacenie za 0,5 litra wody co godzinę przekracza możliwości większości ludzi. BYLIŚMY JEDEN RAZ - I TO WSZYSTKO (od razu przypomnieli sobie nasz wyjazd na AirShow Radom 2023 - TRUDNE! My też staliśmy ponad godzinę po wodę dla dziecka i kupiliśmy półlitrową butelkę wody mineralnej za 10 zł!! !). Gorzkie doświadczenia mieliśmy zarówno w Mandorii, jak i w Radomiu. Na pewno nie pojedziemy już do Mandorii (a przejechaliśmy 185 km w jedną stronę i 185 km w drugą) za wodę kosztującą 8 złotych...