mandoria.com- Logo - Opinie

mandoria.com

Opinie (1463) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3264)

Najistotniejsza pozytywna opinia

3 lut 2024
Jesteśmy zadowoleni, ale mamy wrażenie, że przyjeżdżając do Mandorii w weekend przepłaciliśmy o połowę. Zrozumiałym jest, że w weekendy obłożenie artakcji jest większe, ale nie spodziewaliśmy się, że w niektórych kolejkach będzie trzeba odstać 40-50minut. Gdybym przyjechał sam z dziećmi to z większości przygód nie bylibyśmy w stanie skorzystać. Nie macie wpływu na to ile osób przyjedzie ani nie zwiększycie wydajności istniejących atrakcji, ale może jakiś system kolejkowy, żeby nie trzeba było stać i czekać, albo wstęp na dwie godziny w tygodniu rano gratis do biletu weekendowego? Cena którą się płaci w weekend jest niewspółmiernie wysoka do możliwości skorzystania z zabawy względem środka tygodnia. Proszę mnie źle nie zrozumieć, naprawdę nam się podobało, ale w sumie 3,5h samotnie odstałem w kolejkach na 6h pobytu a w tym czasie żona z dziećmi korzystała z placów zabaw z dziećmi, raczej rodzinnie nie było, nie w pełni... Myślę, że da się to poprawić, albo chociaż zrekompensować klientom weekendowym np. voucherem do wykorzystania na poranne wejście albo zniżką na najmniej oblegany dzień tygodnia, Pozdrawiamy:)

Najistotniejsza negatywna opinia

10 kwi 2024
Kusząco piękne reklamy Mandorii spowodowały, ze zadzwoniłam do biura pytając czy atrakcje są dla dzieci czy dorosłych. Usłyszałam, że oczywiście dla dorosłych też. Na szczęście był to bilet 3+1. Wystrój przenosi w krainę baśni- super. Atrakcje ewidentnie dla małych dzieci. Po 2 godzinach spokojnego korzystania nie ma co ze sobą zrobić. Dla małych dzieci - dobrze zorganizowane, pod dachem, nie zgubią się, dorosły może odpocząć. Dla starszych ciekawsze to: beczki ('la filiżanki), roller coster Najładniejsze - skarbiec gdzie w labiryncie luster uśmiech sam na usta wchodzi ściany - ozdobne kamieniczki, toaleta - bardzo czysta Byłoby jeszcze piękniej gdyby spoglądając w górę było widać niebo między świetlikami np . napinany sufit. Czy wrócę - może kiedyś jak będę miała wnuki- bo tu jest bezpiecznie.

Opinie nt. sklepu mandoria.com

Należy poprawić system zakupów online oraz informować o niedziałających atrakcjach z wyprzedzeniem

Należy poprawić system zakupów online - kupiłem 2 bilety, a pobrano mi kwotę za 3 bilety, przez niesprawne działanie odswiezania na stronie - najpierw wybralem 3 bilety, nastepnie odjąłem jeden i przeszedłem dalej - system tego nie wyłapał i pobrano zawyzoną kwotę - zreflektowałem się po podaniu kodu blik i potwierdzeniu transakcji - korzystałem z przegladarki w telefonie. Brak możliwości zwrotu nadmiarowego biletu w recepcji. Jedynie dzięki życzliwości i i poswieceniu obsługi która znalazła chętną osobę na na nadmiarowy bilet. uratowała ogólny odbiór miejsca. Obsługa nie ma technicznych mozliwosci rozwiazania problemu i dokonania zwrotu co jest absurdalne. Nie wszystkie atrakcje były czynne w dniu pobytu.
6 lip 2024

Polski disneyland

Byłam w kilku disnelandach na świecie i uważam, że Mandoria jest na identycznym poziomie - oczywiście, różni się wielkością przedsięwzięcia ale poziom usług, jakość atrakcji jest identyczny. Mandoria ma też świetny magiczny klimat dla dzieci - mało który lunapark go teraz ma poza właśnie parkami Disneya czy universal studios. To jest świetne miejsce, bilety w super cenie, kolejki są umiarkowane. Na prawdę polecam ją tam jestem raz na 2 miesiące i dzieci nie nudzą się :)
1 lip 2024
Ogólnie było ok, jednak ta cena w porównaniu do ilości atrakcji i kolejek jest bardzo wygórowana. Nie ma tych atrakcji zbyt dużo. Cały dzień nie ma tam co robić. Park jest czynny 8 godzin ale myślę że 4 godziny wystarczy żeby obejść cały park i skorzystać z atrakcji. My nawet z kilku korzystaliśmy kilka razy i tak w 5 godzin się wyrobiliśmy.Na czerwony rollercoaster bardzo długo trzeba czekać w kolejce.
24 cze 2024
Rewelacyjnie spędzony czas. Jeden z fajniejszych parków rozrywki, w jakich byłem. Duży plus za lokalizację w budynku. Fantastyczny niepowtarzalny klimat. Uśmiech dzieci, bezcenny. Gorąco polecam!
30 cze 2024

To był najlepszy wybór wakacji.

To był najlepszy wybór na chłodny dzień. Cały czas wypełniony aktywnością. Gratulacje dla projektantów wnętrz i artystów tworzących tysiące detali oraz pracowników.

Wejście nie jest tanie, ale jest moc

Wejście nie jest tanie, ale dostępne atrakcje w pełni wynagradzają to. Najważniejsze jest kiedy dziecko wychodzi o kilku godzinach i mówi że było super 😀
Ogólnie fajne atrakcje, dziecku się podobało. Jednak ceny za obiad w stosunku do jakości za wysokie, stanowczo za wysokie ...
1 lip 2024

Najmłodsi w Mandorii

Byliśmy drugi raz, tym razem w powiększonym gronie. Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie pokój opieki nad niemowlęciem. Wyciszone, z przyciemnionym oświetleniem, elegancko wykończone. A umywalka z możliwością wykąpania maluszka w razie większej awarii - nieocenione. Proszę o premię dla osoby, która to wymyśliła! Mam porównanie z łódzkim zoo, tam jest tragedia, pokój zrobiony na odczepnego...
Zamówienie biletów przez internet przebiegło bardzo sprawnie, bez najmniejszych zastrzeżeń i problemów. Wizyta bardzo udana. Na niektóre atrakcje zbyt długie kolejki. Czekam na zwiększenie liczby atrakcji, co z pewnością, choć w minimalnym stopniu, zmniejszy czas oczekiwania w kolejkach. Zaplecze gastronomiczne różnorodne. Ogólna ocena po kolejnej wizycie - bardzo dobra.
23 cze 2024
Miejsce warte uwagi. Dzieci zadowolone. Atrakcje dla każdego. Adrenalina zapewniona. Bardzo miła obsługa. Starannie wykonują swoje obowiązki. Toalety zadbane. Kolejki w sobotę były normalne, max 20 min czekania na rollercoaster. Jechałam do Mandorii aż 300km i było warto. Szafka za 5 zł opłacalna. W 2025 jak się powiększy rollercoaster z pewnością przyjedziemy. ❤️

Świetna zabawa i szczęśliwe dzieciaki

Wszyscy bawiliśmy się wspaniale. Każde z trójki dzieci 15, 13 i 9 lat znalazło coś dla siebie . Oczywiście prym wiodły roller-coastery ale i Galeon oraz zjeżdżalnia były oblegane. Syn strzelał na strzelnicy, dużo śmiechu było na samochodzikach. Bardzo miło i wesoło spędziliśmy czas.
Free wifi to enable better social media posting Car parking cost should be part of ticket Change machines and/or upgrading everything to use contactless payment Water fountains for guests Mobile app to encompass all payments, including car parking.
Jeśli chodzi o miejsce dla dzieci super zwłaszcza że jest w zamknięciu więc przy upałach na dworze to super. Jedzenie dość smaczne, tani parking, ciekawe atrakcję. Jedyne minus to gdy dziecu brakuje 1cm do atrakcji to nie pozwalają z niej skorzystać.
2 lip 2024

Polecam, fantastyczne miejsce

Dzieci przeszczęśliwe więc nie pozostaje mi nic innego, jak tylko zachwalać to miejsce. Spędziliśmy w Mandorii ponad 6 godzin, a dzieci nie miały dość, polecam każdemu to fantastyczne miejsce
Super spędzony czas zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Polecam bardzo również dla dzieci niepełnosprawnych, personel i pracownicy obsługujący atrakcje są bardzo pomocni i uprzejmi.
6 lip 2024
Rodzice i dzieci znaleźli coś dla siebie. Niezapomniana rozrywka przez cały dzień. Super atrakcje zwłaszcza dla tych, którzy doświadczyli czegoś takiego pierwszy raz. Polecam

Wszystko było piękne, ale...

Wszystko było naprawdę piękne, atmosfera wspaniała, przemiła obsługa. Jednak zniesmaczona byłam tym, że pomimo dosyć drogiego wstępu wiele atrakcji było dodatkowo płatnych.
Zrobiłam błąd podczas zakupu biletów, moja sprawa została rozpatrzona błyskawicznie i pieniądze zostały zwrócone bardzo szybko. Z pobytu dzieci również bardzo zadowolone.
Świetne miejsce dla całej rodziny, szczerze polecam. Pracownicy bardzo mili i uprzejmi . Bardzo wiele atrakcji dla każdego. Na pewno jeszcze wrócimy
Świetne miejsce, w które nadal się inwestuje. Można pomyśleć o dłuższym przyjeździe rollercoasterem w dni powszednie, gdy nie ma kolejek.