mandoria.com- Logo - Opinie

mandoria.com

Opinie (913) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2600)

Ważny od: 29 lis 2022
mandoria.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 lut 2024
Jesteśmy zadowoleni, ale mamy wrażenie, że przyjeżdżając do Mandorii w weekend przepłaciliśmy o połowę. Zrozumiałym jest, że w weekendy obłożenie artakcji jest większe, ale nie spodziewaliśmy się, że w niektórych kolejkach będzie trzeba odstać 40-50minut. Gdybym przyjechał sam z dziećmi to z większości przygód nie bylibyśmy w stanie skorzystać. Nie macie wpływu na to ile osób przyjedzie ani nie zwiększycie wydajności istniejących atrakcji, ale może jakiś system kolejkowy, żeby nie trzeba było stać i czekać, albo wstęp na dwie godziny w tygodniu rano gratis do biletu weekendowego? Cena którą się płaci w weekend jest niewspółmiernie wysoka do możliwości skorzystania z zabawy względem środka tygodnia. Proszę mnie źle nie zrozumieć, naprawdę nam się podobało, ale w sumie 3,5h samotnie odstałem w kolejkach na 6h pobytu a w tym czasie żona z dziećmi korzystała z placów zabaw z dziećmi, raczej rodzinnie nie było, nie w pełni... Myślę, że da się to poprawić, albo chociaż zrekompensować klientom weekendowym np. voucherem do wykorzystania na poranne wejście albo zniżką na najmniej oblegany dzień tygodnia, Pozdrawiamy:)

30 maj 2023
Generalnie ocena byłaby wyższa, bo dzieciaki fajnie się wybawiły i był to dobrze spędzony czas, ale jest jedno wielkie "ALE". Mianowicie, było to nasze drugie podejście do Mandorii i nie ukrywam, że punktem kuliminacyjnym miała być możliwość przejażdżki na najszybszym roller-costerze w Mandorii czyli Carrara. Zamawiając bilety on-line dwa dni wcześniej, nie widziałem, żadnej informacji, która wskazywałaby, że ta atrakcja jest niedostępna, zresztą w dniu naszego przyjazdu tj. 25-05 takie info pojawiło się dopiero przy kasach, po wejściu do obiektu (dalej nie było to zaktualizowane, ani na stronie, ani FB). Gdybym był mieszkańcem Łodzi, a nie Wrocławia, zareklamowałbym bilety i zmienił termin wizyty, jednak czas i pieniądze na dojazd, a także nie ukrywam entuzjazm dzieci spowodowały, że odpuściłem... Lekki niesmak pozostał, ale mimo wszystko obiekt polecam, prośba tylko do działu PR o trzymanie ręki na pulsie.

Opinie nt. sklepu mandoria.com

Wspaniała przygoda

Polecam wizytę w Mandorii. Ubaw na cały dzień. Atrakcji morze. Warto jechać w tygodniu ze względu na mniejszą ilość osób i mniejsze kolejki do atrakcji. Na wielki minus gastronomia. W tygodnia niewiele otwarte a jedzie w cenach bardzo wysokich a bardzo małe porcje i na prawdę niesmaczne. Gdyby nie fakt, że człowiek jedzie tam na cały dzień i musi coś tam zjeść to nigdy bym tam nie zjadła.

Płatny parking(!!)

Zdzieranie za parking (przypominam: usytuowany nie w centrum Warszawy czy Nowego Jorku, a pośrodku krowich pól) dodatkowej opłaty, biorąc pod uwagę, iż statystycznie 4-osobowa rodzina już za samo wejście na obiekt musi zostawić grubo ponad 500zł świadczy albo o indolencji umysłowej zarządcy, albo o nadzwyczajnej pazerności. Innej opcji nie dostrzegam...
30 mar 2024

Było super

Odwiedzenie Placu Rozrywki Mandoria w Łodzi z moją 12-letnią córką było absolutnie niesamowitym doświadczeniem! Od samego momentu wejścia poczuliśmy niezwykłą atmosferę radości i zabawy. Mandoria oferuje nie tylko rozrywkę, ale też edukację i emocjonujące atrakcje dla całej rodziny. Jedną z rzeczy, która nas zachwyciła, był ogromny wybór różnorodnych atrakcji. Od klasycznych karuzel po ekscytujące przejażdżki, każdy znajdzie coś dla siebie. Moja córka była zachwycona możliwością wyboru i spędziła tam mnóstwo czasu, eksplorując każdy zakątek tego magicznego miejsca. Dodatkowo, personel Mandorii zasługuje na ogromne brawa. Byli niezwykle przyjaźni, pomocni i profesjonalni, co tylko podniosło nasze doświadczenie. Ich troska o bezpieczeństwo i komfort gości sprawiła, że czuliśmy się naprawdę dobrze. Nie mogę nie wspomnieć o wyjątkowej atmosferze, która panuje w Mandorii. Zabawne dźwięki, kolorowe światła i radosne okrzyki dzieci tworzą niezapomnianą aurę, która rozpala wyobraźnię i sprawia, że każdy moment jest pełen radości i ekscytacji. Podsumowując, Plac Rozrywki Mandoria w Łodzi to miejsce, które zasługuje na najwyższe rekomendacje. To idealne miejsce na rodzinny dzień pełen zabawy, śmiechu i niezapomnianych wspomnień. Dziękujemy Mandorii za niezapomniane przeżycia i z niecierpliwością czekamy na kolejną wizytę!
Cudowna atmosfera, świetne atrakcje, piękny wystrój. Dziecko przeszczęśliwe. Jedyny mankament to zbyt długie kolejki i liczba osób. Może warto byłoby pomyśleć o limitach osób, zwłaszcza w bardzo oblegane dni. Godzina stania w kolejce dla 8 latka to zdecydowanie za długo. Pozdrawiam

Fajne dla dzieci

Ogólnie jest fajnie i dzieci mogą 5-6 godzin spędzić na fajnej zabawie. W tej cenie oczekiwałbym jednak by atrakcje typu strzelanie z pistoletu czy sterowanie łódkami nie były dodatkowo płatne. Ceny jedzonka też trochę wygórowane.

Jest dobrze, ale nie idealnie.

Fajne atracje dla wczesnoszkolnych i podstawówkowych dzieci. Dla dorosłych - średnio, chyba, że lubisz rollercoastery. Płatny parking przy tych cenach biletów to pomyłka.
Świetne miejsce dla małych i dużych. Bardzo dobra kuchnia co jest ewenementem wśród parków rozrywki. Da się też znaleźć spokojniejsze miejsce na odpoczynek. Podczas naszego pobytu nie było długich kolejek do atrakcji. Najdłuższa była do jednego z roller coasters, ale mimo wszystko było warto postać. Czekamy na otwarcie kolejnego coastera w 2025 i na pewno przyjedziemy znowu.

Bilet na prezent

Dopiero zakupiłam bilet dla chrześniaka z okazji urodzin.Wybralam opcję pakowania na prezent i niestety się rozczarowałam.Placąc dodatkowo za opakowanie urodzinowe spodziewałam się ładniejszejszej „oprawy”. Mam nadzieję że wycieczka do Mandorii we wrześniu będzie niezapomniana
Mandoria to niesamowite miejsce, jesteśmy bardzo zadowoleni. To nad czym mozna jeszcze popracowac to porządek i czystośc w strefie "Bajkoland". W miejscach niedostępnych dla dzieci (tzn za siatką) straszyły różnego rodzaju śmieci.
Super. Byliśmy już 3 raz. Super zabawa dla całej rodziny. W weekend jest straszny tłok i tym samym długi czas oczekiwania na skorzystanie z atrakcji, więc lepiej przyjechać w tygodniu. Niemniej jednak jest to wyjątkowe miejsce.
Pojechałam do Mandorii z moją mamą i trójką dzieci (9, 6 i 4 lata) i wszystkie świetnie się bawiłyśmy. Najbardziej chyba podobała im się zjeżdżalnia, mimo, że trochę się poobcierałyśmy. Przydałaby się ławeczka przed wejściem.
6.5 godziny, to chyba mówi wszystko. Najlepszy plac zabaw😃 dla małych i dużych pod dachem. Daję 10 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐. Cena do jakości, warto! Jedno małe ale... Trochę niższe ceny za jedzenie, cała reszta rewelacja 😁
Fajny klimat i jest co robić. Drobna uwaga do małego rollercoastera. Stoi się w tej kolejce tak długo …, że mogłyby być chociaż 2 okrążenia ;) Więcej zajmuje procedura przypięcia niż sam przejazd.
Obsługa super , bez problemu , wszędzie fajniejsze ale nie byliśmy na Kilofa bo awaria , niektóre znowu czekać przerwa 15 minut , atrakcje są super mega mega mega ,
Super przygoda dla 7 latki jak i zarówno dla 17 latka 🙂 każdy znajdzie coś dla siebie. Czas spędzony razem w takim miejscu coś dla serca. Polecam każdemu 🙂🙃😊🤩

Fajne miejsce

Dzieciaki (13, 10 lat) zachwycone. Fajne miejsce na niepogodę, dobra zabawa, kolejki to frajda również dla dorosłych. Ceny w knajpkach zbyt wysokie.
Super obiekt, nowy , nowoczesny bez żadnych zastrzeżeń nie ważne ile osób jedzie na karuzeli 1 lub 10 staruję od razu. Na prawdę gorąco polecam
Super miejsce, obsługa sympatyczna, czysto, strefa gastronomiczna fajnie przygotowana każdy znajdzie coś dla siebie
Mandoria jest najlepszym miejscem gdzie można spędzić ekstra dzień z całą rodziną. Na pewno jeszcze tam wrócimy.
Atrakcje super, atmosfera, kilmat rewelacja, lody bardzo dobre. Jedynie przez kotlety schabowe było widać świat.