mandoria.com- Logo - Opinie

mandoria.com

Opinie (2508) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4310)

3 lut 2024
Jesteśmy zadowoleni, ale mamy wrażenie, że przyjeżdżając do Mandorii w weekend przepłaciliśmy o połowę. Zrozumiałym jest, że w weekendy obłożenie artakcji jest większe, ale nie spodziewaliśmy się, że w niektórych kolejkach będzie trzeba odstać 40-50minut. Gdybym przyjechał sam z dziećmi to z większości przygód nie bylibyśmy w stanie skorzystać. Nie macie wpływu na to ile osób przyjedzie ani nie zwiększycie wydajności istniejących atrakcji, ale może jakiś system kolejkowy, żeby nie trzeba było stać i czekać, albo wstęp na dwie godziny w tygodniu rano gratis do biletu weekendowego? Cena którą się płaci w weekend jest niewspółmiernie wysoka do możliwości skorzystania z zabawy względem środka tygodnia. Proszę mnie źle nie zrozumieć, naprawdę nam się podobało, ale w sumie 3,5h samotnie odstałem w kolejkach na 6h pobytu a w tym czasie żona z dziećmi korzystała z placów zabaw z dziećmi, raczej rodzinnie nie było, nie w pełni... Myślę, że da się to poprawić, albo chociaż zrekompensować klientom weekendowym np. voucherem do wykorzystania na poranne wejście albo zniżką na najmniej oblegany dzień tygodnia, Pozdrawiamy:)

Kusząco piękne reklamy Mandorii spowodowały, ze zadzwoniłam do biura pytając czy atrakcje są dla dzieci czy dorosłych. Usłyszałam, że oczywiście dla dorosłych też. Na szczęście był to bilet 3+1. Wystrój przenosi w krainę baśni- super. Atrakcje ewidentnie dla małych dzieci. Po 2 godzinach spokojnego korzystania nie ma co ze sobą zrobić. Dla małych dzieci - dobrze zorganizowane, pod dachem, nie zgubią się, dorosły może odpocząć. Dla starszych ciekawsze to: beczki ('la filiżanki), roller coster Najładniejsze - skarbiec gdzie w labiryncie luster uśmiech sam na usta wchodzi ściany - ozdobne kamieniczki, toaleta - bardzo czysta Byłoby jeszcze piękniej gdyby spoglądając w górę było widać niebo między świetlikami np . napinany sufit. Czy wrócę - może kiedyś jak będę miała wnuki- bo tu jest bezpiecznie.

Opinie nt. sklepu mandoria.com

2 paź 2024
wszystkie atrakcje byly bezpieczne i zwrost dziecka sprawdzany w ramach bezpieczenstwa, bardzo przyjemna muzyka wrecz relaksujaca, uprzejma obsluga, dostepnosc czystych toalet, dlugosc zabawy na wybranych elementach dostosowana, moja corka miala urodziny i po znaczku ekipa osob pracujacych zyczyla jej wszystkiego najlepszego - no bajka. Bylismy zachwyceni Mandoria i napewno jeszcze tam wrocimy :) Az zal ze tak krotko jestescie otwarci w ciagu dnia bo chcialoby sie tam byc juz wczesnie rano :) ale wszystko ma swoj poczatek i koniec :) Dziekujemy za wszystko.
Rolekoster niebieski, kilof, wystrój jako dekoracje pięknych kamienic w przestrzeni miasteczka piratów, karuzela łańcuchowa. Rolekoster fioletowy był całkiem dobry, tylko miał awarię zapięcia w ostatni wózku. Rolekoster w ciemności za mało atrakcyjny, ale to kwestia gustu. Według mnie Mandoria rozwija się we właściwym kierunku i na pewno w przyszłym roku z rodziną odwiedzimy to i miejsce, tym bardziej, że ma być nowy rolekoster i nowa przestrzeń z atrakcjami. Pozdrawiamy kipę pracującą w tym parku rozrywki.
Fajne miejsce dla dzieci w wieku przedszkolnym i tak max 12 lat. Fajny klimat, jak byliśmy we wrześniu 2024 prawie pusto, obsługa zazwyczaj obsługuje 2 urządzenia więc niektóre atrakcje były chwilowo nieczynne (15-25minut), bez czekania w kolejce na atrakcje. Moim zdaniem realny czas żeby obejść wszystko i skorzystać z każdej atrakcji to 1,5h - 2h.
Mandoria nie zasługuje na 5 gwiazdek zasługuje na 10 gwiazdek. Miejsce polecam wszystkim których spotykam. Gdybym mieszkł bliżej był bym tam codziennie. Wszystkie atrakcje fenomenalne dzieci zadowolone. Jedyny malutki minusik za Cenę. Koszt dość spory ale wiadomo nie da rady zmniejszyć bo trzeba skubać ludzi ile się da. Pozdrawiam
5 paź 2024
Punkty gastronomiczne w sobotę były zamknięte po otwarciu parku - rozumiem jeszcze te "obiadowe" typu pizzeria, ale kawiarnia, lodziarnia czy po prostu miejsce żeby kupić wodę/sok powinny być otwarte tak jak park, tymczasem dopiero rozkładały się i były otwarte w nie równych odstępach czasu.
6 paź 2024

100 % zadowolenia !

Miejsce godne polecenia. Dzieci w wieku 5-6 lat zadowolone. Atrakcje dla każdego, tylko dzień za krótki, żeby się wyszaleć 🙂 Opłacało się jechać ponad 300 km 😅
22 wrz 2024
Świetne miejsce dla całej rodziny. Wspaniały klimat. Nawet dorosły przez chwilę zapomina o wszystkim i na chwilę czuje się znowu dzieckiem. Polecamy
29 wrz 2024
Jesteśmy w Mandorii stałymi bywalcami ;) To urocze miejsce - zadbane, klimatyczne, naprawdę wyjątkowe, polecane dla miłośników dobrej zabawy :)
23 wrz 2024

Polecam!

Bardzo fajne miejsce, synek zadowolony z wizyty. Najlepiej dla dzieci powyżej 120 cm, żeby mogło skorzystać ze wszystkich atrakcji :)
22 wrz 2024

Mega fajny wypad

Mega drogi wypad jeśli.chodzi o całą rodzinę, ale ogólnie nam się podobało. Że względów finansowych myślę że nie wrócę tam prędko.
Cudowne miejsce dla całej rodziny.Nie ma czasu na nudę.Dorosly człowiek czuje się jak dziecko w tym fantastycznym miejscu
Super miejsce na spędzenie czasu z dziećmi. Wiele różnorodnych atrakcji, świetna zabawa dla całej rodziny.
4 paź 2024
Wszystko mi się podobało. Były atrakcje i dla młodszych i dla starszych. Byo super. Pozdrawiam. Urszula
3 paź 2024
Super park, nawet dla 4-latka! Bawiliśmy się na wszystkim oprócz łańcuchowej, bo od 120 cm. Polecam.
21 wrz 2024

Super zabawa dla małych i dużych 🙂

Bardzo fajne atrakcje, 4,5,11- lat dzieci zadowolone, zabawa na cały dzień. Polecam
30 wrz 2024
Super miejsce. Zabawy na cały dzień. Cała rodzina zadowolona. Polecam
Było super, trafiliśmy tak że nie było mego tłumów.
8 paź 2024

dużo atrakcji dla wszystkich.

Teren zadaszony dużo atrakcji dla dużych i małych.
7 paź 2024
Super miejsce dla rodzin z dziećmi. Polecam
Było lepiej niż się spodziewałam ! :)