mandoria.com- Logo - Opinie

mandoria.com

Opinie (1079) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2819)

Ważny od: 29 lis 2022
mandoria.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 lut 2024
Jesteśmy zadowoleni, ale mamy wrażenie, że przyjeżdżając do Mandorii w weekend przepłaciliśmy o połowę. Zrozumiałym jest, że w weekendy obłożenie artakcji jest większe, ale nie spodziewaliśmy się, że w niektórych kolejkach będzie trzeba odstać 40-50minut. Gdybym przyjechał sam z dziećmi to z większości przygód nie bylibyśmy w stanie skorzystać. Nie macie wpływu na to ile osób przyjedzie ani nie zwiększycie wydajności istniejących atrakcji, ale może jakiś system kolejkowy, żeby nie trzeba było stać i czekać, albo wstęp na dwie godziny w tygodniu rano gratis do biletu weekendowego? Cena którą się płaci w weekend jest niewspółmiernie wysoka do możliwości skorzystania z zabawy względem środka tygodnia. Proszę mnie źle nie zrozumieć, naprawdę nam się podobało, ale w sumie 3,5h samotnie odstałem w kolejkach na 6h pobytu a w tym czasie żona z dziećmi korzystała z placów zabaw z dziećmi, raczej rodzinnie nie było, nie w pełni... Myślę, że da się to poprawić, albo chociaż zrekompensować klientom weekendowym np. voucherem do wykorzystania na poranne wejście albo zniżką na najmniej oblegany dzień tygodnia, Pozdrawiamy:)

30 maj 2023
Generalnie ocena byłaby wyższa, bo dzieciaki fajnie się wybawiły i był to dobrze spędzony czas, ale jest jedno wielkie "ALE". Mianowicie, było to nasze drugie podejście do Mandorii i nie ukrywam, że punktem kuliminacyjnym miała być możliwość przejażdżki na najszybszym roller-costerze w Mandorii czyli Carrara. Zamawiając bilety on-line dwa dni wcześniej, nie widziałem, żadnej informacji, która wskazywałaby, że ta atrakcja jest niedostępna, zresztą w dniu naszego przyjazdu tj. 25-05 takie info pojawiło się dopiero przy kasach, po wejściu do obiektu (dalej nie było to zaktualizowane, ani na stronie, ani FB). Gdybym był mieszkańcem Łodzi, a nie Wrocławia, zareklamowałbym bilety i zmienił termin wizyty, jednak czas i pieniądze na dojazd, a także nie ukrywam entuzjazm dzieci spowodowały, że odpuściłem... Lekki niesmak pozostał, ale mimo wszystko obiekt polecam, prośba tylko do działu PR o trzymanie ręki na pulsie.

Opinie nt. sklepu mandoria.com

9 mar 2024
18 lut 2024
Przerażające kolejki. czas oczekiwania na wszystko jest uciążliwy. Byliśmy rodziną 2+2 i korzystanie z atrakcji podczas całkowitego pobytu wyniosło mniej niż godzinę. Czas w kolejkach 5 godzin, w tym również po herbatę-pół godz. I prawie godz. Po Danie obiadowe. Do tego wpychając się osoby w kolejki - nikt tego nie kontroluje. Po zwróceniu uwagi dzieciom (wiek ok. 12-15 lat), że jest kolejka to tata na nich czeka... Po czekaniu pół godz. W kolejce, niektórzy wchodzą jakby nigdy nic, a małe dzieci grzecznie czekają. Słaba logistyka na tak duże zainteresowanie. Atrakcje ciekawe, natomiast kolejki i to co się w nich dzieje już nie. Nieadekwatne czekanie do poniesionych kosztów.
31 sty 2024

Masakryczne kolejki do atrakcji!!!!!

Ponad godzine stalismy w kolejce do jednej z atrakcji. Polowe czasu w Mandorii spedzilismy w kolejkach. W majalandzie kolejki ida sprawnie i szybko, a tu byl dramat. Kazdy mial dosc. Najlepiej jak stalismy 45 min do jednej z atrakcji po czym o 17:45 wyszedl pan i powiedzial ze juz nas nie wpusci, bo nie zdazymy, chociaz bylismy juz na samym przodzie. Nie mozna bylo takiej informacji podac wczesniej, policzyc ilosc ludzi w kolejce i poinformowac ze sie nie zalapiemy. Stalismy bez sensu 45 min, zeby sie dowiedziec ze jednak nie skorzystamy z atrakcji. Bardzo slabo zarzadzane miejsce, slaba organizacja, nieprzemyslana. Nigdy wiecej!
Kolejki były po 1-1,5h do każdej z atrakcji. Przez co dzieciom udało się tylko po 1 razie z każdej atrakcji skorzystać. Więcej stania w kolejce niż zabawy...

Parking

Nie podoba mi się że po przyjeździe na miejsce byłem skierowany na parking płatny 15zl. A gdy wyjeżdżałem parking duży był za darmo. Byłem tam z dziećmi już kilka razy i taka sytuacja była poraz pierwszy. Ogólnie Mandoria jest naprawdę OK!!!!!

KOLEJKI

Podobały mi się atrakcje. Wielki minus za kolejki i brak organizacji. Już po przyjeździe bardzo się zdenerwowałam, ponieważ nie było miejsca w szatni, ani wolnych szafek. Trzeba było zanieść kurtki do samochodu i wrócić bez, a pogoda była paskudna. Kolejki do wszystkiego były powyżej pół godziny, a byliśmy w zwykły dzień. Nie wyobrażam sobie co tu się dzieje w weekend. Brak informacji, że w recepcji są do odebrania bilety na WARSZTAT Leonarda, gdy poszliśmy je odebrać pani powiedziała, że już się rozeszły. Mój syn 14 lat wynudził się za wszystkie czasy. Wkurzały mnie też atrakcje dodatkowo płatne np gry zręcznościowe. Uważam, że wystarczyłby zakup biletów, które nie są wcale tanie (2+2 to koszt 500 zł). Niestety więcej nie przyjedziemy i raczej nie polecimy wyjazdu nikomu.
Było bardzo zimno - wizyta w styczniu 2024 - Cała rodzina 2+2 zmarzła. Wiele osów z bsługi miało założone kurtki. To absurd żeby przy tak wysokiej cenie biletów obiekt był tak słabo ogrzany. Każdy przaktycznie miał zarzucony na klecy jakiś szal, lub dodatkowe okrycie. Poza tym brak prawdziwej szatni + opłata za szafkę (i oczywiscie parking) - żart... Wszystko wewnątrz strasznie drogie. Pamiątki cenowo przekraczały 6 krotnie cenę poza obiektem.
Bardzo zła strona internetowa , przy zakupie biletu nie wiadomo że można skorzystać z jakiejś zniżki ( karta dużej rodziny, bezpłatny bilet na urodziny dziecka ). Duże kolejki, może sprzedawać określoną liczbę biletów na dany dzień. Ogólnie zabawa świetna, dzieciaki zadowolone. Może jeszcze przypilnować te stoiska z przekąskami : 2 małe lizaki i dwie wody Kubuś cena 58 zł- tragedia ale też nauczka aby brać swoje. ZABAWA FAJNA OCENIAM NA 4.

3 gwiazdki za atrakcje ale...bylem w…

3 gwiazdki za atrakcje ale...bylem w ferie,kolejki do praktyczbie kazdej lepszej atrakcji masakryczne min 25 minut czekania. Drugi duzy minus to gastronomia, nie dosc ze czlowiek płaci full pieniedzy za wejsciówke to jeszcze drugie tyle za jedzenie. Obiad dla 3 osob ok 150zl, i smakowo naprawde nie ma szału. Mała 0,5 l fanta 13zl a woda 0,5 8 zl to juz rozbój w biały dzień jak na miejsce gdzie dzieciarnia szaleje i jest spragniona.

Nigdy więcej

Jak byłem dzieckiem zdążyłem zobaczyć "koniec kraju komunistycznego", nic niema i wszędzie kolejki! Dzięki waszemu "parku rozrywki" odswiżyłem to w pamięci. Chciałbym postawić 1 gwiazdu, ale plusem jest to że miałem przykład, na którym wytłumaczyłem synu jak ważna jest wolność, kapitalizm i demokracja!
24 sty 2024
Tłumy i mega kolejki a co najlepsze to śmieszne rezerwacje ktoś z kierownictwa powinien w końcu to skończyć , widocznie potrzebny jest pracownik do pilnowania ludzi (chamów ) w kolejce bo czekasz w kolejce z całą rodziną a tu nagle dochodzi kilka osób bo ktoś trzyma im kolejkę ,masakra
31 sty 2024
Wpuszczacie 1000ce ludzi na kazda atrakcje czeka sie 40 minut. Dodatkowy minus oarking z jednym autometem i znowu kolejka przy wyjezdzie Przy takiej kwocie parking powinien byc w cenie ba tej wsi......dno nie polecam i nie wracam
18 lut 2024
65% czasu jaki spędziliśmy w obiekcie spędziliśmy na oczekiwaniu w kolejkach. Strefa gastronomiczna to jedna wielka porażka i nie mówię tutaj o cenie tylko o jakości jaką otrzymaliśmy.
Niestety bilet bardzo drogi, a na atrakcje czekany strasznie długo w kolejach, a skorzystamy w 10 sekund... nie jest to tak usprawnione żeby nacieszyc się czasem z dziećmi
Jeszcze nigdy nie zapłaciłem takich pieniędzy za możliwość przestania kilku godzin w kolejkach do skorzystania z dostępnych atrakcji. Nigdy więcej.
Rozwiązać problem długich kolejek, liczba miejsc powinna być ograniczona a nie wpuścić ludzi do oporu, grunt żeby kasa była. Zaś później nie idzie się na nic dostać. Zlikwidować opłaty dodatkowe, typu parking, sterowane łódki, szafki. Płaci się bilet nie mało, a na każdym kroku trzymaj się za kieszeń.
Minus: bardzo długie oczekiwanie na atrakcje z powodu ogromnych kolejek, dodatkowo płatny parking samochodowy oraz dodatkowo płatne szatnie( moim zdaniem powinno być już w cenie biletu, gdzie przy naszej 5-osobowej rodzinie koszt wyniósł 638 zł. Bardzo drogie wody (10 zł za 0,5l wodę to lekka przesada)
Miejsce całkiem fajne lecz nastawione maksymalnie na zysk na każdym kroku, wszystko co tylko możliwe dodatkowo płatne, jedzenie, kawa itp. Masakrycznie drogie.
Za mało atrakcji dla starszych, spore kolejki, np roller coaster z godzinna kolejką do czekania by nim pojechać, podczas 8 h otwarcia wesołego miasteczka