mandoria.com- Logo - Opinie

mandoria.com

Opinie (1079) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2819)

Ważny od: 29 lis 2022
mandoria.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 lut 2024
Jesteśmy zadowoleni, ale mamy wrażenie, że przyjeżdżając do Mandorii w weekend przepłaciliśmy o połowę. Zrozumiałym jest, że w weekendy obłożenie artakcji jest większe, ale nie spodziewaliśmy się, że w niektórych kolejkach będzie trzeba odstać 40-50minut. Gdybym przyjechał sam z dziećmi to z większości przygód nie bylibyśmy w stanie skorzystać. Nie macie wpływu na to ile osób przyjedzie ani nie zwiększycie wydajności istniejących atrakcji, ale może jakiś system kolejkowy, żeby nie trzeba było stać i czekać, albo wstęp na dwie godziny w tygodniu rano gratis do biletu weekendowego? Cena którą się płaci w weekend jest niewspółmiernie wysoka do możliwości skorzystania z zabawy względem środka tygodnia. Proszę mnie źle nie zrozumieć, naprawdę nam się podobało, ale w sumie 3,5h samotnie odstałem w kolejkach na 6h pobytu a w tym czasie żona z dziećmi korzystała z placów zabaw z dziećmi, raczej rodzinnie nie było, nie w pełni... Myślę, że da się to poprawić, albo chociaż zrekompensować klientom weekendowym np. voucherem do wykorzystania na poranne wejście albo zniżką na najmniej oblegany dzień tygodnia, Pozdrawiamy:)

30 maj 2023
Generalnie ocena byłaby wyższa, bo dzieciaki fajnie się wybawiły i był to dobrze spędzony czas, ale jest jedno wielkie "ALE". Mianowicie, było to nasze drugie podejście do Mandorii i nie ukrywam, że punktem kuliminacyjnym miała być możliwość przejażdżki na najszybszym roller-costerze w Mandorii czyli Carrara. Zamawiając bilety on-line dwa dni wcześniej, nie widziałem, żadnej informacji, która wskazywałaby, że ta atrakcja jest niedostępna, zresztą w dniu naszego przyjazdu tj. 25-05 takie info pojawiło się dopiero przy kasach, po wejściu do obiektu (dalej nie było to zaktualizowane, ani na stronie, ani FB). Gdybym był mieszkańcem Łodzi, a nie Wrocławia, zareklamowałbym bilety i zmienił termin wizyty, jednak czas i pieniądze na dojazd, a także nie ukrywam entuzjazm dzieci spowodowały, że odpuściłem... Lekki niesmak pozostał, ale mimo wszystko obiekt polecam, prośba tylko do działu PR o trzymanie ręki na pulsie.

Opinie nt. sklepu mandoria.com

Bardzo zła strona internetowa , przy zakupie biletu nie wiadomo że można skorzystać z jakiejś zniżki ( karta dużej rodziny, bezpłatny bilet na urodziny dziecka ). Duże kolejki, może sprzedawać określoną liczbę biletów na dany dzień. Ogólnie zabawa świetna, dzieciaki zadowolone. Może jeszcze przypilnować te stoiska z przekąskami : 2 małe lizaki i dwie wody Kubuś cena 58 zł- tragedia ale też nauczka aby brać swoje. ZABAWA FAJNA OCENIAM NA 4.

3 gwiazdki za atrakcje ale...bylem w…

3 gwiazdki za atrakcje ale...bylem w ferie,kolejki do praktyczbie kazdej lepszej atrakcji masakryczne min 25 minut czekania. Drugi duzy minus to gastronomia, nie dosc ze czlowiek płaci full pieniedzy za wejsciówke to jeszcze drugie tyle za jedzenie. Obiad dla 3 osob ok 150zl, i smakowo naprawde nie ma szału. Mała 0,5 l fanta 13zl a woda 0,5 8 zl to juz rozbój w biały dzień jak na miejsce gdzie dzieciarnia szaleje i jest spragniona.
24 sty 2024
Tłumy i mega kolejki a co najlepsze to śmieszne rezerwacje ktoś z kierownictwa powinien w końcu to skończyć , widocznie potrzebny jest pracownik do pilnowania ludzi (chamów ) w kolejce bo czekasz w kolejce z całą rodziną a tu nagle dochodzi kilka osób bo ktoś trzyma im kolejkę ,masakra
Minus: bardzo długie oczekiwanie na atrakcje z powodu ogromnych kolejek, dodatkowo płatny parking samochodowy oraz dodatkowo płatne szatnie( moim zdaniem powinno być już w cenie biletu, gdzie przy naszej 5-osobowej rodzinie koszt wyniósł 638 zł. Bardzo drogie wody (10 zł za 0,5l wodę to lekka przesada)
Miejsce całkiem fajne lecz nastawione maksymalnie na zysk na każdym kroku, wszystko co tylko możliwe dodatkowo płatne, jedzenie, kawa itp. Masakrycznie drogie.
Za mało atrakcji dla starszych, spore kolejki, np roller coaster z godzinna kolejką do czekania by nim pojechać, podczas 8 h otwarcia wesołego miasteczka
28 sty 2024
Limitowana liczba wejsciówek na dany dzień. Jesli mam stac za niektorymi atrakacjami w 45 min kolejce to mija sie to z celem
Długi czas oczekiwania w kolejkach, można byłoby go jakoś umilić. Wysokie ceny.
zbyt duże kolejki do atrakcji, 80% czasu to czas spędzony na staniu w kolejce.
17 lut 2024
30 maj 2023

Generalnie ocena byłaby wyższa, ALE

18 sty 2024

Koejki, kolejki, kolejki

Bardzo dobre miejsce dla rodziny, mnostwo atrakcji. Dzieci mogły poszaleć ale... Bardzo dlugie kolejki do atrakcji, na rollercoaster czekałem ponad 1h, brak miejsca w szafkach.
6 sty 2024
Kolejki do których “wpychają” się kilkuosobowe rodziny. Tłum w środku tygodnia.
4 sty 2024
Liczba osób obsługująca daną atrakcje to 1 osoba przez co wydłuża się kolejka oczekujących do atrakcji. Osoby te dodatkowo wyglądają jakby pracowały tam za karę. Żadnego uśmiechu, nie potrafią w żaden sposób zagadać do dzieci (uśmiechnąć się, przybić piątkę, pogratulować za odwagę, zapytać czy było fajnie).
3 sty 2024
Tłok, kolejki, kłótnie w kolejkach do atrakcji, brak nadzoru nad oczekującymi. Stoisz z dziećmi w kolejce od pół godziny i co chwilę ktoś Cię wyprzedza, bo z przodu czeka mąż, ojciec, babka itd. i tylko dają cynk telefonem "chodźcie szybko, zaraz wchodzimy". Szkoda, bo atrakcje fajne.