mandoria.com- Logo - Opinie

mandoria.com

Opinie (991) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2704)

Ważny od: 29 lis 2022
mandoria.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 lut 2024
Jesteśmy zadowoleni, ale mamy wrażenie, że przyjeżdżając do Mandorii w weekend przepłaciliśmy o połowę. Zrozumiałym jest, że w weekendy obłożenie artakcji jest większe, ale nie spodziewaliśmy się, że w niektórych kolejkach będzie trzeba odstać 40-50minut. Gdybym przyjechał sam z dziećmi to z większości przygód nie bylibyśmy w stanie skorzystać. Nie macie wpływu na to ile osób przyjedzie ani nie zwiększycie wydajności istniejących atrakcji, ale może jakiś system kolejkowy, żeby nie trzeba było stać i czekać, albo wstęp na dwie godziny w tygodniu rano gratis do biletu weekendowego? Cena którą się płaci w weekend jest niewspółmiernie wysoka do możliwości skorzystania z zabawy względem środka tygodnia. Proszę mnie źle nie zrozumieć, naprawdę nam się podobało, ale w sumie 3,5h samotnie odstałem w kolejkach na 6h pobytu a w tym czasie żona z dziećmi korzystała z placów zabaw z dziećmi, raczej rodzinnie nie było, nie w pełni... Myślę, że da się to poprawić, albo chociaż zrekompensować klientom weekendowym np. voucherem do wykorzystania na poranne wejście albo zniżką na najmniej oblegany dzień tygodnia, Pozdrawiamy:)

30 maj 2023
Generalnie ocena byłaby wyższa, bo dzieciaki fajnie się wybawiły i był to dobrze spędzony czas, ale jest jedno wielkie "ALE". Mianowicie, było to nasze drugie podejście do Mandorii i nie ukrywam, że punktem kuliminacyjnym miała być możliwość przejażdżki na najszybszym roller-costerze w Mandorii czyli Carrara. Zamawiając bilety on-line dwa dni wcześniej, nie widziałem, żadnej informacji, która wskazywałaby, że ta atrakcja jest niedostępna, zresztą w dniu naszego przyjazdu tj. 25-05 takie info pojawiło się dopiero przy kasach, po wejściu do obiektu (dalej nie było to zaktualizowane, ani na stronie, ani FB). Gdybym był mieszkańcem Łodzi, a nie Wrocławia, zareklamowałbym bilety i zmienił termin wizyty, jednak czas i pieniądze na dojazd, a także nie ukrywam entuzjazm dzieci spowodowały, że odpuściłem... Lekki niesmak pozostał, ale mimo wszystko obiekt polecam, prośba tylko do działu PR o trzymanie ręki na pulsie.

Opinie nt. sklepu mandoria.com

24 kwi 2024

Płatny parking(!!)

Zdzieranie za parking (przypominam: usytuowany nie w centrum Warszawy czy Nowego Jorku, a pośrodku krowich pól) dodatkowej opłaty, biorąc pod uwagę, iż statystycznie 4-osobowa rodzina już za samo wejście na obiekt musi zostawić grubo ponad 500zł świadczy albo o indolencji umysłowej zarządcy, albo o nadzwyczajnej pazerności. Innej opcji nie dostrzegam...
23 kwi 2024

Bilet na prezent

Dopiero zakupiłam bilet dla chrześniaka z okazji urodzin.Wybralam opcję pakowania na prezent i niestety się rozczarowałam.Placąc dodatkowo za opakowanie urodzinowe spodziewałam się ładniejszejszej „oprawy”. Mam nadzieję że wycieczka do Mandorii we wrześniu będzie niezapomniana

Fajne dla dzieci

Ogólnie jest fajnie i dzieci mogą 5-6 godzin spędzić na fajnej zabawie. W tej cenie oczekiwałbym jednak by atrakcje typu strzelanie z pistoletu czy sterowanie łódkami nie były dodatkowo płatne. Ceny jedzonka też trochę wygórowane.
14 kwi 2024
Super. Byliśmy już 3 raz. Super zabawa dla całej rodziny. W weekend jest straszny tłok i tym samym długi czas oczekiwania na skorzystanie z atrakcji, więc lepiej przyjechać w tygodniu. Niemniej jednak jest to wyjątkowe miejsce.
Pojechałam do Mandorii z moją mamą i trójką dzieci (9, 6 i 4 lata) i wszystkie świetnie się bawiłyśmy. Najbardziej chyba podobała im się zjeżdżalnia, mimo, że trochę się poobcierałyśmy. Przydałaby się ławeczka przed wejściem.

Super ale czas na odświeżenie

Atrakcje są świetne i bardzo mi się podoba czas spędzony w Mandorii. Jednakże jest parę rzeczy które bym zmieniła. Mam dwie uwagi techniczne. 1. Muzyka. Czy można np ustalić w ciągu dnia przerwę od muzyki na 30-45 min. Nawet w sklepie są teraz wprowadzane przerwy od ciągłego puszczania muzyki. 2. Podczas naszej wizyty nie wszystkie punkty gastronomiczne były czynne. Rozumiem że może mieć to jakieś znaczenie organizacyjno-ekonomiczne w tygodniu ale czy można udostępnić wtedy zakup zapiekanek w okrojonej ofercie w innym czynnym miejscu? Sala zabaw dla dzieci - Ratusz wymaga odnowienia i naprawy, część atrakcji jest zniszczona. Brakuje mi też takiego miejsca z boku z kanapami, wygodnymi siedzeniami aby na chwilę usiąść z mniejszymi dziećmi. Pokoje dla rodzica z dzieckiem są bardzo fajne ale brakuje takiego miejsca gdzie może cała rodzina chwilę odpocząć ale na uboczu.
KK
katarzyna k.
wejherowo
Osobiście uważam,że Merkanat nie powinien jeździć z pustymi wagonikami. Czekałam 1 h i 20 minut na przejazd w ogromnej kolejce bo część wagoników odjeżdżała pusta. Przejazd również zbyt krótki
24 kwi 2024
Obsługa super , bez problemu , wszędzie fajniejsze ale nie byliśmy na Kilofa bo awaria , niektóre znowu czekać przerwa 15 minut , atrakcje są super mega mega mega ,

Fajne miejsce

Dzieciaki (13, 10 lat) zachwycone. Fajne miejsce na niepogodę, dobra zabawa, kolejki to frajda również dla dorosłych. Ceny w knajpkach zbyt wysokie.
Ogólnie wszystko fajnie ładnie atrakcje ciekawe najsłabszym elementem uważam są ceny już wewnątrz w sklepikach i restauracjach dla mnie za drogo
Super miejsce dla Rodzin naprawdę warto przejechać kawał drogi. Niezapomniane wspomnienia i zabawa polecam !!!
Świetne miejsce dla małych i dużych. Bardzo dobra kuchnia co jest ewenementem wśród parków rozrywki. Da się też znaleźć spokojniejsze miejsce na odpoczynek. Podczas naszego pobytu nie było długich kolejek do atrakcji. Najdłuższa była do jednego z roller coasters, ale mimo wszystko było warto postać. Czekamy na otwarcie kolejnego coastera w 2025 i na pewno przyjedziemy znowu.
wszystko, od latwej rezerwacji biletów, bez kolejkowe wejscie na obiekt, super sklepiki, mega restauracje /zapiekanki sa mega/ atrakcje, brak kolejek, swietnie wykonczone detale budynkow atrakcji /ala dysney/ SUPER
Super przygoda dla 7 latki jak i zarówno dla 17 latka 🙂 każdy znajdzie coś dla siebie. Czas spędzony razem w takim miejscu coś dla serca. Polecam każdemu 🙂🙃😊🤩
Rollercoastery super. Dla każdego znajdzie się coś fajnego, dobrze rozbudowana strefa gastronomiczna. Bardzo udana wizyta z dzieckiem 7 i 4 lata.
Super obiekt, nowy , nowoczesny bez żadnych zastrzeżeń nie ważne ile osób jedzie na karuzeli 1 lub 10 staruję od razu. Na prawdę gorąco polecam
Naprawdę piękne miejsce, wszystko dopracowane, czysto, schludnie. Dzieci mega zadowolone i to najważniejsze. Atrakcje świetne.
Atrakcje super, atmosfera, kilmat rewelacja, lody bardzo dobre. Jedynie przez kotlety schabowe było widać świat.
Bardzo fajne miejsce dla rodzin, zabawa zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Mogę polecić to dla wszystkich
Bardzo miła przyjazna atmosfera, miejsce dla dzieci w każdym wieku , fajne miejsce na rodziny wypad .