fruty.pl- Logo - Opinie

fruty.pl

Opinie (325) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (642)

Ważny od: 17 lut 2022
fruty.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Dzień dobry, przesyłka i kontakt super, jednak dane z tabelki z rozmiarami nie są prawidłowe. Koszulki po przesłaniu i zmierzeniu mają inne wielkości. Na szczęście materiał się rozciąga. Kolory piękne. Tylko przydałoby się zmienić tabelkę. Polecam

24 kwi 2024
Zamawiam i Państwa kilka lat duże ilości sztuk ale pierwszy raz wszystkie koszulki w kartonie były wzorcowe inporozwalane, zawsze jednak były ładnego złożone.mueze wszystko prasować.buc może,to wina kuriera hmmm ?chyba raczej nie

Opinie nt. sklepu fruty.pl

24 maj 2024

opinia

Koszulka po praniu niestety się rozłazi - dół. Pranie w 40 stopniach. Produkt jest dostateczny. Plusy to przyjemnie w niej się czuje. Cena/Jakość przyzwoita. Raczej lepsze niż niżej klasy koszulki w Pepco.
29 maj 2024
29 maj 2024
24 kwi 2024

Zamawiam u Państwa kilka lat duże…

Średnio

O wysyłkę musiałam sie przypomnieć, jedna z koszulem przyszła z dziurą. Oczywiście, zawsze można zareklamować , natomiast nie ma to większego sensu w przypdku prodktu za niecąłe 30 zł.
25 kwi 2024
Spodziewałam się lepszego materiału. Bluza którą miałam w latach 90 była lepszego gatunku. Więc uważam że za te pieniądze nie jest warta.
Szybka realizacja ale jakość koszulek pozostawia wiele do życzenia Białe są prawie przezroczyste, kolor grafitowy jeszcze w miarę..

Dostatecznie

Dość długi czas oczekiwania (prawie tydzień) koszulki zapakowane w jeden worek ( powinny być oddzielnie) produktu jeszcze nie nosiłem więc o jakości się nie wypowiem ( muszę najpierw wyprać bo troszkę śmierdzą jakąś chemią)
18 lut 2024
Zamowilem 2 bluzy z suwakiem i spodnie dresowe. Co do spodni nie mam zadnych uwag. Są po prostu super. Jednak bluzy w rozmiarze L sa za krótkie (a zaledwie mam 1.80 cm) i suwak nie pracuje gladko...To tyle:) Pozdrawiam, TB
14 cze 2023
Ubrania przyszły zapakowane jak śmieci.
16 wrz 2023