PrimeGastro.pl- Logo - Opinie

PrimeGastro.pl

Opinie (21) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (21)

20 lis 2023
Nic dodać nic ująć,fachowa obsługa,wszystko na najwyższym poziomie,szybko i sprawnie serdeczne pozdrowienia

13 gru 2023
Nigdy nie zdarzyło mi się wystawiać negatywnej opinii, ponieważ nie chciałem tracić czasu. Ale w sytuacji jakiej zostałem postawiony, z chęcią napiszę, ponieważ przy kupnie sprzętu informowałem sprzedawcę iż bardzo zależy mi na czasie, dlatego też kilkukrotnie pytałem czy przesyłka dojedzie na czas. Byłem zapewniany iż nie ma innej możliwości. Sprzęt został zamówiony 05.12.2023 byłem zapewniany że będzie u nas na firmie najpóźniej 12.12.2023. Jednakże po wykonaniu telefonu do sprzedawcy dowiaduje się iż przesyłka na dzień 12.12 jeszcze nie została odebrana przez kuriera. Kiedy my na 12.12.2023 mamy przygotowany towar do przetworzenia w zamówionej maszynie. Od dnia 12.12 brak jakichkolwiek informacji na ten temat przy codziennym telefonowaniu. Bardzo serdecznie nie polecam, to były pierwsze zakupy w tym sklepie i na pewno ostatnie. Pozdrawiam

Opinie nt. sklepu PrimeGastro.pl

Duży wybór świetnej jakości produktów

Dobry kontakt ze sprzedającym, szybka realizacja, duży wybór świetnej jakości produktów. Polecam
Zamówiony stolik przyszedł obdarty i pokrzywiony.
Polecam fachowa obsługa
1 kwi 2024
20 lis 2023
23 lis 2023

Grill wodny

Produkt jest dokładnie taki, jak go opisano - solidny, estetyczny i spełnia wszystkie moje oczekiwania. Dostawa była błyskawiczna, a obsługa klienta profesjonalna. Polecam z czystym sumieniem!
Bardzo dobry kontakt , sprawna obsługa, bardzo dobra komunikacja.
15 lis 2023
Super sklep, szybka obsługa i porządny sprzęt.
23 lis 2023
Polecam solidną firma
Można polegać na was
Zgodny z opisem.
13 gru 2023

Nie dostarczenie przesyłki w czasie określonym przez osobę odpowiedzialną za sprzedaż

Nie otrzymałem jeszcze zamówienia!!!!