Tkaniny24.pl - Najlepsze tkaniny w najlepszych cenach- Logo - Opinie

Tkaniny24.pl - Najlepsze tkaniny w najlepszych cenach

Opinie (348) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (591)

Ważny od: 10 wrz 2020
Tkaniny24.pl - Najlepsze tkaniny w najlepszych cenach spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

4 sty 2024
Tkanina oki miły kontakt Polecam. Najbardziej podobał mi się rabat który zachęcił mnie do wybrania oferty i skorzystania z zakupu Dziekuję i Pozdrawiam 😀

3 mar 2024
Było to drugie zamówienie tego samego materiału, za pierwszym razem dostałem telefon z zapytaniem czy nie będzie problemu jak dostanę materiał w dwóch kawałkach (5.5m i 3.5m), dostałem kawałki 5.5m i 3m. Po domówieniu materiału dostałem dobrej długości kawałek, materiał też ten sam ale.. kolor zupełnie inny. Wg strony wygląda na to, że kawałek z drugiego zamówienia jest odpowiedniego koloru, więc skąd się wziął materiał z pierwszego?

Opinie nt. sklepu Tkaniny24.pl - Najlepsze tkaniny w najlepszych cenach

Dokonałam zamówienia za pobraniem, czekałam na przesyłkę od 23.04.2024 do dziś tj. 02.05.2024. O godzinie 21,40 otrzymałam maila o anulowaniu mojego zamówienia. Tak się nie robi.
Kupilam juz drugi material bawelna, jeden bardzo sie mnie a drugi jest za gruby. Ale firma solidna, przesyłka dostarczona zgodnie z umowa.
Przesyłka niezgodna z zamówieniem. Brak reakcji na wysłaną wiadomość .
21 kwi 2024
Raczej słabe tkaniny, kolory nie odpowiadają kolorom ze zdjęć.
Od razu zrozumiałem, że gęstość tkaniny nie jest taka, jakiej chciałem. Napisałem do sprzedawcy. Ale nie otrzymała odpowiedzi. Odpowiedzieli mi dopiero, gdy napisałem recenzję na Facebooku. Sama tkanina jest normalna.
3 mar 2024
Informować ze wysyłany towar jest gorszego gatunku
Odpowiedź ze sklepu Tkaniny24.pl - Najlepsze tkaniny w najlepszych cenach
Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Towar w naszym sklepie jest zawsze najlepszego gatunku - dokładamy do tego najwyższych starań. Sporadycznie wyprzedajemy towar uszkodzony i wtedy jest to jasno oznaczone w karcie produktu. W przypadku zamówionej przez Ciebie dzianiny jest to zwykłe niedopatrzenie przy sprawdzaniu czy towar nie jest uszkodzony. Sprawdzimy i jeszcze bardziej ulepszymy ten proces, żeby podobne sytuacje nie miały już miejsca. W każdym przypadku niezależnie od powodu, klient ma prawo oddać zamówiony towar w ciągu 14 dni od zakupu i gwarantujemy zwrot kosztów. Wszystkie zamówienia sa dodatkowo chronione przez TrustedShops. Z uwagi na to, że w tym przypadku jest to nasz błąd to już wysłaliśmy do Ciebie kuriera, który dostarczy Ci nieuszkodzoną dzianinę jaką zamówiłaś i odbierze od Ciebie uszkodzony towar. Jeśli w czymś jeszcze możemy Ci pomóc to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi koleżankami na infolinii Tkaniny24.pl tel. 573 449 431 pozdrawiamy, Zespół Tkaniy24.pl
10 sty 2024
26 wrz 2023

Jakość ok, podejście do klienta słabe.

Materiał jakościowo dobry. Duży minus za dramatyczne ścięcie materiału po skosie. Jak zamawiam 1,5mb materiału to nie może być tak, że jedna krawędź jest ścięta na 1,43m a przeciwna na 1,55m. Pod tym względem porażka. Na maila nikt nawet nie odpowiedział a zwyczajne "przepraszam" to by chociaż mogło być.
Niestety nie jestem zadowolona z zakupu. Zamówiłam 3mb tkaniny, dostałam 2.70m ale zauważyłam to dopiero podczas krojenia wykroju.
Odpowiedź ze sklepu Tkaniny24.pl - Najlepsze tkaniny w najlepszych cenach
Witaj, Bardzo przepraszam za zaistniałą sytuację. Dokładamy największych starać, aby zamówienie było należycie przygotowane. Zweryfikujemy co się stało w przypadku Twojego zamówienia, aby do takich sytuacji więcej nie doszło. Nie mogliśmy się do Ciebie dodzwonić, żeby załatwić tą sprawę. Prosimy, skontaktuj się z nami w celu wymiany towaru: 573 449 431 pozdrawiam, Renata
27 paź 2023
Brak opakowania. Po prostu włożyli to do torby pocztowej. Jeśli worek pęknie, tkanina ulegnie uszkodzeniu.