Tkaniny24.pl - Najlepsze tkaniny w najlepszych cenach- Logo - Opinie

Tkaniny24.pl - Najlepsze tkaniny w najlepszych cenach

Opinie (328) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (567)

Ważny od: 10 wrz 2020
Tkaniny24.pl - Najlepsze tkaniny w najlepszych cenach spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

4 sty 2024
Tkanina oki miły kontakt Polecam. Najbardziej podobał mi się rabat który zachęcił mnie do wybrania oferty i skorzystania z zakupu Dziekuję i Pozdrawiam 😀

3 mar 2024
Było to drugie zamówienie tego samego materiału, za pierwszym razem dostałem telefon z zapytaniem czy nie będzie problemu jak dostanę materiał w dwóch kawałkach (5.5m i 3.5m), dostałem kawałki 5.5m i 3m. Po domówieniu materiału dostałem dobrej długości kawałek, materiał też ten sam ale.. kolor zupełnie inny. Wg strony wygląda na to, że kawałek z drugiego zamówienia jest odpowiedniego koloru, więc skąd się wziął materiał z pierwszego?

Opinie nt. sklepu Tkaniny24.pl - Najlepsze tkaniny w najlepszych cenach

Udane zamówienie pod każdym względem

Bardzo dobry kontakt mailowy. Wysyłka zgodna z terminami podanymi na stronie. Tkanina KR031 zgodna z opisem, dobrej jakości. Zamki również.
Jestem bardzo zadowolona z zakupu i bardzo ale to bardzo miłej obsługi.Polecam wszystkim zakup w tkaniny24.

Udane zakupy.

Jestem bardzo zadowolona z zakupów w sklepie tkaniny 24.pl. Materiały są doskonałej jakości. Polecam.

Polecam!

Zamowienie nadeszlo w ciagu 2 dni roboczych. Obsluga Klienta mila i fachowa, dobre ceny. Dziekuje!
Piękny materiał, śliczny kolor. Bardzo dobra cena w stosunku do jakości. Polecam serdecznie
Odpowiedź ze sklepu Tkaniny24.pl - Najlepsze tkaniny w najlepszych cenach
Kochana klientko, ogromne dzięki za Twoją pozytywną opinię! Jest dla nas wielkim wyróżnieniem. Zapraszamy Cię do częstych odwiedzin naszego sklepu Tkaniny24.pl, gdzie znajdziesz wszystko do swoich kreatywnych projektów. Nie zapomnij również śledzić nas na Facebooku, aby być na bieżąco z nowościami: https://www.facebook.com/tkaniny24pl/
Materiały są super, bardzo mi się podobają i już ponownie złożyłam zamówienie, dziękuję.
Zamówione materiały zgodne z opisem, szybka dostawa. Szczerze polecam sklep
Odpowiedź ze sklepu Tkaniny24.pl - Najlepsze tkaniny w najlepszych cenach
Bardzo dziękujemy za Twój pozytywny feedback! Jest to dla nas ogromna dawka motywacji. Serdecznie zapraszamy Cię do ponownych odwiedzin Tkaniny24.pl, gdzie czekają na Ciebie kolejne inspiracje i nowości. Zachęcamy również do dołączenia do nas na Facebooku, aby być na bieżąco: https://www.facebook.com/tkaniny24pl/

Serdecznie polecam.

Serdecznie polecam,Bardzo szybka przesyłka towaru.Tkanina przepiękna👍👍👍
Odpowiedź ze sklepu Tkaniny24.pl - Najlepsze tkaniny w najlepszych cenach
Dziękujemy Ci za Twoje miłe słowa! Jesteśmy podekscytowani, że jesteś zadowolona z naszych produktów. Zapraszamy Cię ponownie do Tkaniny24.pl, gdzie czekają na Ciebie wysokiej jakości tkaniny i profesjonalna obsługa klienta. Nie zapomnij również dołączyć do nas na Facebooku, aby być na bieżąco z nowościami: https://www.facebook.com/tkaniny24pl/
Indywidualne wsparcie przy problemie z doborem specyficznej tkaniny
Profesjonalizm i szybka realizacja zamówienia dot.zamówienia 22009
Szybka wysyłka, wszystko zgodnie z zamówieniem. Polecam!
Polecam wszystkim zamówienie przyszło ekspresowo
Odpowiedź ze sklepu Tkaniny24.pl - Najlepsze tkaniny w najlepszych cenach
Kochana Dorotko, ogromne dzięki za Twoją pozytywną opinię! :) Jest to dla nas wielkim wyróżnieniem. Zapraszamy Cię do częstych odwiedzin naszego sklepu Tkaniny24.pl, gdzie znajdziesz wszystko do swoich kreatywnych projektów. Nie zapomnij również śledzić nas na Facebooku, aby być na bieżąco z nowościami: https://www.facebook.com/tkaniny24pl/
Tkanina taka jaką chciałam, szybka dostawa
Piękne tkaniny, dobre gatunkowo. Polecam!
Szybka dostawa, super jakość materialow
Dobry kontakt, szybka wysyłka Polecam
Odpowiedź ze sklepu Tkaniny24.pl - Najlepsze tkaniny w najlepszych cenach
Ogromne dzięki za Twój entuzjazm! Jesteśmy zachwyceni, że jesteś zadowolona z zakupów w Tkaniny24.pl. Zapraszamy Cię do regularnych odwiedzin naszego sklepu, gdzie czekają na Ciebie kolejne kolekcje. Zachęcamy również do śledzenia nas na Facebooku, aby być na bieżąco: https://www.facebook.com/tkaniny24pl/
Szybka wysyłka dobre materiały super
Super obsługa, szybka wysyłka!!!
Odpowiedź ze sklepu Tkaniny24.pl - Najlepsze tkaniny w najlepszych cenach
Dziękujemy serdecznie za Twój wspaniały komentarz! Jest to dla nas ogromna motywacja do dalszej pracy. Serdecznie zapraszamy Cię ponownie do Tkaniny24.pl, gdzie zawsze znajdziesz najnowsze wzory i najlepszą jakość materiałów. Nie zapomnij także dołączyć do nas na Facebooku, aby być na bieżąco z nowościami: https://www.facebook.com/tkaniny24pl/

Cena i dostawa

Niska Cena oraz szybka dostawa