crunchysnack.pl

Opinie (116) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (288)

Ważny od: 19 kwi 2023
crunchysnack.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

5 cze 2023
Crunchysnack.pl to mój ulubiony sklep internetowy z przekąskami! Mają ogromny wybór pysznych i zdrowych przekąsek, które są idealne na każdą okazję. Zawsze mogę polegać na nich, że dostarczą mi wysokiej jakości produkty.

Niestety nie polecam sklepu , zamówienie dociera niekompletne a sklep liczy że klient się nie zorientuje i mimo iż wiedzieli że nie wysłali towaru bo go juz nie mieli na stanie nie raczyli klienta o tym poinformować. Po złożeniu reklamacji obiecali zwrot pieniędzy i na tym kontakt sie urwał. Pieniędzy do tej pory nie zwrócili a na emaile z zapytaniem o ich zwrot nie odpisują.

Opinie nt. sklepu crunchysnack.pl

11 paź 2023
Popcorn karmelowy lepszy niż w kinie. Nachosy takie same jak w Heliosie.
15 cze 2023
Niezwykle zadowalający wybór smaków nachosów w sklepie CrunchySnack.pl - dla każdego coś pysznego!
14 lip 2023
Worek nachosów ostatnio wystarczył na 10 min. imprezy. Dzisiaj zamawiam 5 worków i sosy serowe.
15 cze 2023
Wszystkie smaki nachosów w CrunchySnack.pl to fire - nie mogę się zdecydować, który najlepszy!
17 lip 2023
Wszystko OK. To juz moje trzecie zamówienie i zawsze wszystko zgodnie z zamówieniem i szybko.
13 paź 2023
Pychota. Nachosy z serem rewelacja. Dostawa na drugi dzień. Bardzo dobrze spakowana paczka.
15 cze 2023
Jakość nachosów z CrunchySnack.pl jest niezawodna - zawsze świeże i doskonale przygotowane.
8 wrz 2023
Towar rewelacja. Szybka wysyłka. Był brak ale szybko uzupełnili na swój koszt + GRATIS!.
8 wrz 2023
Zamawiamy na każdą imprezę. Jak zabraknie to takie same nachos z sosem salsa są w Żabce!
15 cze 2023
Nachosy z CrunchySnack.pl to absolutna uczta dla podniebienia - chrupiące i pełne smaku!
15 cze 2023
Nachosy z CrunchySnack.pl to totalny hit na party - wszyscy będą w ekstazie smakowej!
15 cze 2023
Szczerze, na nachosy z CrunchySnack.pl polecam dać piątkę z plusem - mega smakowite!
15 cze 2023
Gdy czuję mega głód, to sięgam po nachosy z CrunchySnack.pl - najlepszy wybór ever!
12 paź 2023
Dostawa na drugi dzień. Towar bardzo dobry. Nachoski jak w Multikinie i Helios.
15 cze 2023
Prawdziwa uczta dla podniebienia - nachosy z CrunchySnack.pl są po prostu yummy!
8 wrz 2023
Najlepszy sklep w internecie. produkty rewelacja, szybka dostawa. Polecam!
9 paź 2023
Nachosy Party Sone to był HIT na imprezie! Na kolejna zamawiam 10 sztuk !
15 cze 2023
Serio, nie ma lepszych nachosów niż te z CrunchySnack.pl - są next level!
8 wrz 2023
Najlepsze nachy jak w kinie! Sosy rewelacja. Szybka dostawa. Kupujcie!
9 paź 2023
Słodycze z Ameryki sa extra. Teraz czekam na nachosy z sosem serowy.