crunchysnack.pl

Opinie (177) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (288)

Ważny od: 19 kwi 2023
crunchysnack.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

12 maj 2023
Bogata oferta nachosów, sosów i słodyczy z USA pozwala na odkrywanie nowych smaków i doświadczeń kulinarnych. Strona jest bardzo łatwa w obsłudze, a zamówienia są realizowane szybko i sprawnie. Dodatkowo, wysoka jakość produktów sprawia, że zakupy w tym sklepie to czysta przyjemność. Polecam z całego serca!

Niestety nie polecam sklepu , zamówienie dociera niekompletne a sklep liczy że klient się nie zorientuje i mimo iż wiedzieli że nie wysłali towaru bo go juz nie mieli na stanie nie raczyli klienta o tym poinformować. Po złożeniu reklamacji obiecali zwrot pieniędzy i na tym kontakt sie urwał. Pieniędzy do tej pory nie zwrócili a na emaile z zapytaniem o ich zwrot nie odpisują.

Opinie nt. sklepu crunchysnack.pl

Polecam nachosy - są idealne z sosem serowym. Sos vegański również bardzo dobry zamiennik sosu serowego. polecam,.
Polecam, produkty jak w kinach Helios i Multikino.
Rewelacja. Nachosy pycha!
To moje pierwsze zamówienie i na pewno nie ostatnie! Produkty extra, dostawa na drugi dzień. Wato zapisać się na newsleter - dostałem super kod na rabat w sklepie.
Nachosy BBQ dokładnie te same co w Multikinie. Sosy również bardzo dobre. Paczka w paczkomacie na drugi dzień. Nawet był gratis.

POLECAM !!!

Zamówione na próbę. Dzisiaj przyjechało - jest SUPER. Od razu zamawiam więcej. POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bardzo dobre produkty. To już 7 zamówienie i zawsze jest OK. Polecam.
Dostawa na drugi dzień. Super gratis dodany do zamówienia. Polecam!
Nachosy jak w kinach! Pycha! Torba 750 g to bardzo dużo nachosów.
Bardzo dobre, bardzo szybko! Polecam.
8 lut 2024
Najlepsze nachosy i sos serowy. Jak w kinie.
8 lut 2024
Rewelacja produkty. Polecam.
12 maj 2023
Ten sklep jest niesamowity! Mają ogromny wybór pysznych produktów, które trudno znaleźć gdziekolwiek indziej. Są świetni w dostarczaniu zamówień na czas i ich produkty są zawsze świeże i pyszne. Polecam ten sklep każdemu, kto szuka wspaniałych przekąsek i smakołyków!
5 cze 2023
Crunchysnack.pl to mój ulubiony sklep internetowy z przekąskami! Mają ogromny wybór pysznych i zdrowych przekąsek, które są idealne na każdą okazję. Zawsze mogę polegać na nich, że dostarczą mi wysokiej jakości produkty.
15 cze 2023
Dzień bez zakupów na crunchysnack.pl to dla mnie stracony dzień! Serio, te produkty to jest absolutna bomba, a ich strona internetowa jest super intuicyjna. Kto by nie chciał mieć swojego sklepu w zasięgu kliknięcia?
5 cze 2023
Szczerze mówiąc, miałem pewne wątpliwości, ale po pierwszych zakupach w CrunchySnack.pl, jestem totalnie przekonany! Dostawa mega szybka, a wszystkie przekąski świetnie zapakowane. Nie mam żadnych zastrzeżeń!
5 cze 2023
Uwielbiam zakupy w CrunchySnack.pl! Mają bardzo intuicyjną stronę internetową, która ułatwia przeglądanie i wyszukiwanie produktów. Zamówienia są zawsze szybko przetwarzane i dostarczane w doskonałym stanie.
5 cze 2023
CrunchySnack.pl to mój sekret do udanej sesji na grach! Zamawiam u nich swoje ulubione przekąski, które dają mi mega energię i focus, żeby zdobywać kolejne poziomy. Jestem im niezmiernie wdzięczny za to!