crunchysnack.pl- Logo - Opinie

crunchysnack.pl

Opinie (55) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (288)

To moje pierwsze zamówienie i na pewno nie ostatnie! Produkty extra, dostawa na drugi dzień. Wato zapisać się na newsleter - dostałem super kod na rabat w sklepie.

Niestety nie polecam sklepu , zamówienie dociera niekompletne a sklep liczy że klient się nie zorientuje i mimo iż wiedzieli że nie wysłali towaru bo go juz nie mieli na stanie nie raczyli klienta o tym poinformować. Po złożeniu reklamacji obiecali zwrot pieniędzy i na tym kontakt sie urwał. Pieniędzy do tej pory nie zwrócili a na emaile z zapytaniem o ich zwrot nie odpisują.

Opinie nt. sklepu crunchysnack.pl

25 kwi 2024
Polecam nachosy - są idealne z sosem serowym. Sos vegański również bardzo dobry zamiennik sosu serowego. polecam,.
23 kwi 2024
Polecam, produkty jak w kinach Helios i Multikino.
23 kwi 2024
Rewelacja. Nachosy pycha!
Nachosy BBQ dokładnie te same co w Multikinie. Sosy również bardzo dobre. Paczka w paczkomacie na drugi dzień. Nawet był gratis.
8 wrz 2023
Kupuje tu od dwóch lat. Zawsze szybko i smacznie. Co jakiś czas nowosci których nie ma w zadnym innym sklepie. Polecam.

POLECAM !!!

Zamówione na próbę. Dzisiaj przyjechało - jest SUPER. Od razu zamawiam więcej. POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dostawa 24h. Nachosy i żelki REWELACJA !!!! W następnym tygodniu zamawiam zestaw na sylwestra. POLECAM!
11 paź 2023
Popcorn karmelowy lepszy niż w kinie. Nachosy takie same jak w Heliosie.
13 paź 2023
Pychota. Nachosy z serem rewelacja. Dostawa na drugi dzień. Bardzo dobrze spakowana paczka.
8 wrz 2023
Towar rewelacja. Szybka wysyłka. Był brak ale szybko uzupełnili na swój koszt + GRATIS!.
8 wrz 2023
Zamawiamy na każdą imprezę. Jak zabraknie to takie same nachos z sosem salsa są w Żabce!
12 paź 2023
Dostawa na drugi dzień. Towar bardzo dobry. Nachoski jak w Multikinie i Helios.
8 wrz 2023
Najlepszy sklep w internecie. produkty rewelacja, szybka dostawa. Polecam!
9 paź 2023
Nachosy Party Sone to był HIT na imprezie! Na kolejna zamawiam 10 sztuk !
8 wrz 2023
Najlepsze nachy jak w kinie! Sosy rewelacja. Szybka dostawa. Kupujcie!
Bardzo dobre produkty. To już 7 zamówienie i zawsze jest OK. Polecam.
9 paź 2023
Słodycze z Ameryki sa extra. Teraz czekam na nachosy z sosem serowy.
9 paź 2023
Sklep godny polecenia. Dobry kontakt. Nachosy i żelki Suppppeeerrrr !
Dostawa na drugi dzień. Super gratis dodany do zamówienia. Polecam!