ornaty.pl

Opinie (2196) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2196)

Ważny od: 12 lip 2023
ornaty.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

19 lip 2023
Powiem tylko tyle nasz były ksiądz wikary był bardzo wzruszony otrzymaną stułą. Stuła pięknie haftowana zdjęcia nie oddają tego co jest w rzeczywistości, a poza tym świetny kontakt i szybka wysyłka pozdrawiam! Szczęść Boże

24 paź 2023
1. Ulepszyć kontakt z klientem. 2. Usunąć ze strony rzeczy, których już nie produkujecie. 3. Usunąć ze strony rzeczy, których nie macie na stanie. 4. Nie informować o wysłaniu jeśli jeszcze tego nie zrobiliście. 5. Podejmować decyzje o ewentualnym dosłaniu po konsultacji z klientem. 6. Prosić o opinie dopiero po dostarczeniu paczki.

Opinie nt. sklepu ornaty.pl

Obsługa klienta była uprzejma i pomogła mi z wyborem produktów. Czas dostawy był krótki, a jakość przeszła moje oczekiwania
Produkty oferowane przez ten sklep są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co wpływa na ich trwałość i funkcjonalność.
Jestem bardzo zadowolony z jakości zakupionego produktu."Przesyłka dotarła bardzo szybko, a obsługa klienta była pomocna.
Wszystko szybko, dobrze i wspaniale. 1 dzień i już u mnie przesyłka. Jeszcze tutaj wrócę nie raz ba zakupy. Szczęść Boe.
Zamówienie szybko wysłane. Jest to kolejne zamówienie od tej firmy. Wszystko w jak najlepszym porządku. Zaufanie w 100%
Materiały, z których wykonane są produkty, są starannie wyselekcjonowane, co wpływa na ich trwałość i funkcjonalność.
Obsługa klienta jest profesjonalna i zawsze służy pomocą w razie jakichkolwiek pytań czy problemów z zamówieniem.
Jakość produktów jest rewelacyjna, a czas dostawy był szybki. Obsługa klienta także była pomocna. Gorąco polecam!
Produkty oferowane przez ten sklep zawsze spełniają moje oczekiwania pod względem jakości i użytych materiałów.
Produkty oferowane przez ten sklep są wykonane z najwyższą starannością, co przekłada się na ich wysoką jakość.
Materiały użyte do produkcji produktów są starannie wyselekcjonowane, co przekłada się na ich wysoką jakość.
Jakość produktów i użyte materiały są na tyle wysokie, że zawsze mogę polecić ten sklep z czystym sumieniem.
Jakość produktów jest zawsze na najwyższym poziomie, co przekłada się na ich trwałość i użytkowy charakter.
Materiały używane do produkcji produktów są wysokiej jakości, co wpływa na ich długotrwałą funkcjonalność.
Jestem bardzo zadowolony ze wszystkich aspektów zakupu. Czas dostawy, obsługa i jakość - wszystko na medal
Produkty oferowane przez ten sklep są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co wpływa na ich trwałość.