flowperfumes.com- Logo - Opinie

flowperfumes.com

Opinie (3470) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3476)

Ważny od: 2 cze 2023
flowperfumes.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Moja opinia o 5 zapachach: nr 90 - Gucci Flora - piękny ale mało trwały zapach, w przypadku mojej żony po ok 30 minutach już nie było go czuć. nr 30 - Chloe Eau de Perfum - zapach trwały i piękny, czuć go długo na skórze nr 173 - Sauvage Dior Elixir - prawdziwa męska petarda! Bardzo zbliżony zapach do oryginału, czuć go na skórze cały dzień! myślę, że ten zapach będę zamawiał często:) nr 175 - Paco Rabanne 1 Milion Elixir - zapach świetny, na nadgarstku czuć prawie cały dzień. nr 134 - Bad Boy - Zapach, który bardzo podobał mi się w sklepie, natomiast tutaj nie jestem przekonany. Żeby uczciwie go ocenić, muszę przejechać się jeszcze raz do sklepu i porównać. podsumowując - dla mnie nr 175 jest prawdziwą petardą. W przyszłych zamówieniach sprawdzę Fahrenheit i Boss i Scandal (Który jeszcze mam w oryginale - będzie fajne porównanie)

18 lis 2023
Z 5 zapachów 2 przyszły pomylone, ale tutaj plus dla firmy od razu zaproponowali zwrot pieniędzy lub inne rozwiązanie do wyboru, natomiast same zapachy no nie ma co ukrywać-za ceną idzie jakość. Są to kiepskie podróby. Przez pierwsze kilkanaście sekund jest wrażenie, że są w miarę podobne do oryginału, ale to wrażenie bardzo szybko mija :(

Opinie nt. sklepu flowperfumes.com

30 kwi 2024

pachną najwyżej przez 0,5 h

Sklep jest przygotowany bardzo ładnie, opakowania również gustowne, ale niestety jakość samego produktu niedostateczna. Perfumy pachną najwyżej przez 0,5 h.
Szału nie ma. Dwa zestawy próbek i każda podobna do siebie. Długość zapachu nie jest zbyt długa. Niby pachnie ale jak ktoś weźmie np.ciuch pod nos.
1 maj 2024
jakośc jest bardzo niska, zapach utryzmuje się kilak minut. Odpowiada oryginałowi ale nie utrzymuje się
24 kwi 2024

Kupiłem ale pierwszy i ostatni raz

Te zapachy to sam spirytus, ich długość zapachu daje wiele do życzenia. Ale każdy ma inny gust
3 maj 2024
Zupełnie inny zapach niż oryginał jestem wyjątkowo mocno rozczarowana.
Cały tydzien czekam na perfumy i jeszcze nic nie przyszło
1 maj 2024
Perfumy nie przypominają oryginalnych nawet troszeczkę
Zwykły słabo pachnący cytrynowy aromat...
4 maj 2024
Trwałość 1-10 (4)
23 kwi 2024
21 kwi 2024

Trwałość, zgodność z oryginałem.

Zapachy dość mocno odbiegają od oryginałów (posiadam dwa z trzech, które kupiłem) . Przy zakupie 3szt i ok 10szt próbek......może trzy próbki z dziesięciu, są trwałe i pachną przez 3 - 4 godziny. Oczywiście cena robi swoje.....i nie można wymagać zbyt wiele za taką cenę.

Nietrwałe zapachy

Perfumy ciężkie męskie trwalsze, ale lekkie kobiece zupełnie nie... Zatem akurat do tych zamienników nie wrócę, bo trwałość jest dla mnie bardzo ważna. Sama obsługa na wysokim poziomie, jednak produkt finalny nie warty swojej ceny, w Biedronce kupuje trwalsze produkty po kilkanaście złotych za 100ml...
13 kwi 2024
Witam , produkt hmm zaczne od zapachu kupiłem próbny set 6 próbek perfum które posiadam lub posiadałem zapach czy jest klonem no wg mnie nie jest zbliżony ale daleko od oryginału trochę za bardzo oleiste być może mi się tak trafiło może także dlatego że małe flakony nie mają atomizera i ich aplikacja jest taka sobie , Osobiście wolę dodać kilka złotych i wybrać np armaf
14 kwi 2024
Skusiła mnie reklama. Zamówiłem i… czuć że to podróbki. Rozpoznaję zapachy oryginałów, ale flow są bardziej intensywne, przez co aż drażniące. Poza tym… 20 złotych za testery miernej jakości? Dobrze że nie kupiłem od razu perfum :)

Mogło być lepiej...

Szybka wysyłka zgodna z zamówieniem - i to jest ok. Jedne perfumy okazały się nawet fajne, a drugie bardzo słabe, ale to się zdarza. Najgorsze jest skasowanie negatywnej opinii pod tymi perfumami. Tego już nie rozumiem.