flowperfumes.com- Logo - Opinie

flowperfumes.com

Opinie (3217) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3217)

Ważny od: 2 cze 2023
flowperfumes.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Moja opinia o 5 zapachach: nr 90 - Gucci Flora - piękny ale mało trwały zapach, w przypadku mojej żony po ok 30 minutach już nie było go czuć. nr 30 - Chloe Eau de Perfum - zapach trwały i piękny, czuć go długo na skórze nr 173 - Sauvage Dior Elixir - prawdziwa męska petarda! Bardzo zbliżony zapach do oryginału, czuć go na skórze cały dzień! myślę, że ten zapach będę zamawiał często:) nr 175 - Paco Rabanne 1 Milion Elixir - zapach świetny, na nadgarstku czuć prawie cały dzień. nr 134 - Bad Boy - Zapach, który bardzo podobał mi się w sklepie, natomiast tutaj nie jestem przekonany. Żeby uczciwie go ocenić, muszę przejechać się jeszcze raz do sklepu i porównać. podsumowując - dla mnie nr 175 jest prawdziwą petardą. W przyszłych zamówieniach sprawdzę Fahrenheit i Boss i Scandal (Który jeszcze mam w oryginale - będzie fajne porównanie)

18 lis 2023
Z 5 zapachów 2 przyszły pomylone, ale tutaj plus dla firmy od razu zaproponowali zwrot pieniędzy lub inne rozwiązanie do wyboru, natomiast same zapachy no nie ma co ukrywać-za ceną idzie jakość. Są to kiepskie podróby. Przez pierwsze kilkanaście sekund jest wrażenie, że są w miarę podobne do oryginału, ale to wrażenie bardzo szybko mija :(

Opinie nt. sklepu flowperfumes.com

Flow Perfumes to dowód na to, że wysoka jakość nie musi oznaczać wysokiej ceny. nr116 towarzyszy mi już drugi rok i ciągle jestem zachwycony."
Szybka realizacja zamówienia. Dbałość o profesjonalne i schludne zapakowanie produktu. Niestety w mojej opinii perfum inspirowany Gucci Rush 2, w niczym nie przypomina oryginału. Ale może to kwestia "nosa" ponieważ w opinii dla kilku użytkowników nieznacznie odbiega od oryginału.
Dzień dobry! Zakup w tej firmie drugi raz. To też o czymś świadczy. Jestem zadowolona z tych zapachów: Si, Bakarat, Good Girl. Polecam! Oczywiście każdy ma swoje preferencje. Pozdrawiam

Zauroczona :-)

Zapachy Flow sa niesamowite :-)Sprawdzilam wiele firm ktore zajmuja sie perfumami inspirujacymi ale Flow sa najlepsze:-) Uwielbiam wasze zapachy zwlaszcza kilka bez ktorych nie wyobrazam sobie ani chwili:-)Ciagle je wacham:-)I prosze tworzcie kolejne zapachy inspirujace bo ja bede stala klientka:-)Czekam na kolejne;-)
NAJLEPSZY SKLEP !!!!!!! Absolutnie polecam !!!!!! Błyskawiczna przesyłka, jednego dnia zamówienie, następnego odbiór. Zapachy naprawdę dobrej jakości, w tym jeden, mój ulubiony - robi wszędzie furorę. Jestem zachwycona i zapachem i sklepem!!!

Jakość obsługi

Wysoka jakość obsługi, dostawa błyskawiczna. Perfumy są dobrej jakości, ciekawie skomponowane. Wiadomo, chciałoby się jeszcze ciut lepszej projekcji i trwałości, ale i tak jest już bardzo dobrze! Duży wybór zapachów, szczerze mogę polecić.
Zapach bardzo wierny z oryginałem. Mając obok siebie oryginał i tę replikę widać drobną różnicę. Natomiast na ulicy nie ma mowy o tym, żeby je odróżnić. Replika wydaje się intensywniejsza. Zapach jest bardzo trwały polecam.
Odpowiedniki perfum super jednak bardzo brakuje pojemności 100ml!!! 50ml to jednak niewiele. Uzupelnijcie ofertę o inne pojemności bo konkurencja w pewnym momencie zostawi Was w tyle

Poleciłabym każdemu!

Perfumy Flow zamawiam regularnie co jakiś czas. Za każdym razem jestem bardzo zadowolona. Perfumy są doskonale zapakowane, a dostawa jest jedną z najszybszych! Bardzo polecam
Zamówiłam perfumy dla siebie i byłam zaskoczona, jak długo trzymają się na skórze. Wspaniałe że tak wszyscy pytają "co ty tak cały czas pachniesz ?" Polecam wszystkim!
Kupiłem dwie inspiracje: 1 milion oraz Bad Boy. Oba produkty maja piękny i trwaly zapach. Bardzo estetyczne opakowanie. Zamówienie zrealizowane bardzo szybko.
Perfumy podobne do oryginału w 80%, utrzymują się cały dzień za 10% wartości drogeryjnej. Zdecydowanie polecam. Duży plus za błyskawiczną realizację zamówienia.
Perfum pięknie pachnie, jest trwały. Po sześciu godzinach jeszcze wciąż go czuję. Dostawa , można powiedzieć ekspresowa. Myślę, że jeszcze nie raz tu zajrzę.
Oprócz świetnych cen, cenię sobie także bogatą ofertę próbek, które pozwalają mi testować nowe zapachy bez konieczności kupowania pełnowymiarowych flakonów
Jako miłośnik cięższych, męskich zapachów, jestem zaskoczony, jak bardzo spodobał mi się nr 185. Flow pokazało, że uniwersalność to ich mocna strona
Długo używałam oryginału, ale na spróbowanie zamówiłam Wasze perfumy. Różnica jest niewyczuwalna. Zakup w stu procentowy udany. Na pewno wrócę tu !

Super sklep

Bardzo szybka dostawa. Minimalistyczne, bardzo ładne opakowania. Długo utrzymujące się zapachy, zbliżone do oryginalnych. Jestem mega zadowolona.
Jestem zadowolona . Wysoki poziom obsługi. Odpowiedzieli na moje wszystkie pytania! :O szok ! Oni mają dobrą wiedzę na temat perfum ! Polecam!
Perfumy są idealne na każdą okazję, szeroki wybór. Mam dużą kolekcje waszych perfum ! Spokojnie sobie wybieram co mi sie podoba na każdy dzień
Fajny sklep i przejrzysty ! Wasze perfumy są długo trwałe i intensywnie pachną ! jak skończy mi kolekcja waszych perfum to na pewno tu wrócę!