flowperfumes.com- Logo - Opinie

flowperfumes.com

Opinie (2237) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2237)

Ważny od: 2 cze 2023
flowperfumes.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

21 gru 2023
Moja opinia o 5 zapachach: nr 90 - Gucci Flora - piękny ale mało trwały zapach, w przypadku mojej żony po ok 30 minutach już nie było go czuć. nr 30 - Chloe Eau de Perfum - zapach trwały i piękny, czuć go długo na skórze nr 173 - Sauvage Dior Elixir - prawdziwa męska petarda! Bardzo zbliżony zapach do oryginału, czuć go na skórze cały dzień! myślę, że ten zapach będę zamawiał często:) nr 175 - Paco Rabanne 1 Milion Elixir - zapach świetny, na nadgarstku czuć prawie cały dzień. nr 134 - Bad Boy - Zapach, który bardzo podobał mi się w sklepie, natomiast tutaj nie jestem przekonany. Żeby uczciwie go ocenić, muszę przejechać się jeszcze raz do sklepu i porównać. podsumowując - dla mnie nr 175 jest prawdziwą petardą. W przyszłych zamówieniach sprawdzę Fahrenheit i Boss i Scandal (Który jeszcze mam w oryginale - będzie fajne porównanie)

3 paź 2023
Niestety duże rozczarowanie… zapach nie ma nic wspólnego z oryginałem. Po kilku minutach utlenia się na tani, mydlany zapach.

Opinie nt. sklepu flowperfumes.com

7 lut 2024
Super perfumy. W pracy już dwie kobiety wzięły rozwód z mojego powodu, gdy dodałem perfumy z Flow do codziennego użytku.
2 lut 2024
Jestem sceptycznie nastawiona jeśli chodzi o zamienniki perfum,ale te które zamówiłam rzeczywiście pachną długo,szkoda że w ofercie nie ma odpowiednika "EVASION" firmy Bourjois
2 lut 2024

Jestem na tak! Super perfumy

Paczka dobrze przygotowana, zabezpieczona. Opakowania perfum super estetyczne, ładnie opisane, jak najbardziej nadają się na prezent. Zapachy piękne, podobne do oryginału, utrzymuja się dosyć długo, zapach na bluzce utrzymywał się nawet na drugi dzień. Polecam
14 lut 2024
Partner bardzo zadowolony z Walentynkowego prezentu, zapach rozpoznał od razu, mimo, że oryginału używał ostatnio dobrych kilka lat temu. Dziękujemy oboje(bo ja ten zapach również uwielbiam). Realizacja zamówienia w ekspresowym tempie. Pozdrawiam😀😀😀
Jeśli chodzi o zapach/zamienik Paco Rabanne one milion to na mojej skórze trochę się utrzymał. Ale tak naprawdę jeśli chodzi o perfumy to osoba popsikana jak nie czuję zapachu a otoczenie czuję to znaczy że perfum jest wysokiej jakości.
14 lut 2024
Zamówiłam kilka próbek z zapachami. Moim faworytem jest nr 41 oraz 60. Jak narazie te dwa. Ale zamierzam ponownie zamówić inne próbki aby móc złożyć zamówienie na pełnowymiarowe buteleczki.
13 lut 2024
Ten sklep zasługuje na złoty order!!!! Jeżeli ktoś ma ulubiony swój zapach śmiało niech tu kupuje jego odpowiednik. Zapachy są bardzo zbliżone do oryginałów, są trwałe i tanie!!!!
Zdecydowanie najbardziej podobał mi się kontakt z firmą, przez mały błąd w paczce zabrakło mi dwóch sztuk perfum, od razu została sprawa wyjaśniona, a flakoniki dosłane ❤️
10 lut 2024

Najlepsze odpowiedniki na rynku

Zapachy cudowne, świetne flakoniki, cena mega przystępna 🙂 No i oczywiście obsługa na wysokim poziomie. Kupuję w tym sklepie od ponad dwóch lat i nie zamierzam przestać 🙂
3 lut 2024
Zamiennik pachnący i trwały jak oryginał, niby męski ale jak dla mnie unisex - dla kobiet także polecam, każdy z mężczyzn zwraca uwagę na to jak pięknie pachnę 😍
Świetna jakość, trzymają bardzo długo. Przestałem kupować markowe perfumy, ponieważ te są o wiele tańsze i porównywalnie trwałe. Polecam spróbować
31 sty 2024

Sprawdzona perfumeria

Szybka wysyłka, towar dobrze zabezpieczony i zgodny z opisem. Perfumy bardzo dobrej jakości. To już kolejny mój zakup i na pewno będą następne.
13 lut 2024

Polecem!

Kontakt wzorowy, wysyłka szybka, perfumy dobrze zapakowane. Zapachy w trakcie testowania, ale jestem pozytywnie zaskoczony dwoma już użytymi.
15 lut 2024

46 Sauvage + 04 Bleu

46 - Sauvage rewelacja prawie nie odstaje od oryginału. 04 - Bleu niestety bardzo słabo, nawet nie jest blisko oryginalnego zapachu.
6 lut 2024

Flow Perfumes

Cieszę się że znalazłam tę stronę. Mają wspaniałe perfumy, które długo się trzymają i to w niskiej cenie. Polecam szczerze każdemu!
Nic nie potrzeba ulepszać. Dla mnie super, rewelacja. Zapachy bardzo zbliżone do oryginału i cena przystępna.
11 lut 2024

Szybka wysyłka, zapach jak oryginalny

Szybka wysyłka, zakupiony zapach jest niemal identyczny z oryginalnym. Utrzymuje się długo. Rewelacja.
30 sty 2024
Szybko, sprawnie, sam zapach jest nieco mniej intensywny ni z oryginał, ale w tej cenie to zrozumiałe.
Wysyłka bardzo szybka, zapachy naprawdę trwałe i niczym nie różnią się od oryginałów. Polecam w 100 %
11 lut 2024

Super zapachy

Wszystko mi się podoba. Może przy większym zamówieniu za ponad 200zl dołączyć jakiś tester gratis 😁