flowperfumes.com- Logo - Opinie

flowperfumes.com

Opinie (3501) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3584)

Moja opinia o 5 zapachach: nr 90 - Gucci Flora - piękny ale mało trwały zapach, w przypadku mojej żony po ok 30 minutach już nie było go czuć. nr 30 - Chloe Eau de Perfum - zapach trwały i piękny, czuć go długo na skórze nr 173 - Sauvage Dior Elixir - prawdziwa męska petarda! Bardzo zbliżony zapach do oryginału, czuć go na skórze cały dzień! myślę, że ten zapach będę zamawiał często:) nr 175 - Paco Rabanne 1 Milion Elixir - zapach świetny, na nadgarstku czuć prawie cały dzień. nr 134 - Bad Boy - Zapach, który bardzo podobał mi się w sklepie, natomiast tutaj nie jestem przekonany. Żeby uczciwie go ocenić, muszę przejechać się jeszcze raz do sklepu i porównać. podsumowując - dla mnie nr 175 jest prawdziwą petardą. W przyszłych zamówieniach sprawdzę Fahrenheit i Boss i Scandal (Który jeszcze mam w oryginale - będzie fajne porównanie)

18 lis 2023
Z 5 zapachów 2 przyszły pomylone, ale tutaj plus dla firmy od razu zaproponowali zwrot pieniędzy lub inne rozwiązanie do wyboru, natomiast same zapachy no nie ma co ukrywać-za ceną idzie jakość. Są to kiepskie podróby. Przez pierwsze kilkanaście sekund jest wrażenie, że są w miarę podobne do oryginału, ale to wrażenie bardzo szybko mija :(

Opinie nt. sklepu flowperfumes.com

4 lip 2024
Produkty na 5 gwiazdek, Wysyłka 5 gwiazdek. Co można zrobić lepiej - nie wciskać do koszyka podpowiedzi. Jest to rozpraszające, dezorientujące i bardzo przeszkadza. Był moment przy ostatnim etapie zakupów, że chciałam zrezygnować z zakupów, miałam dosyć sprawdzania co zamówiłam a co podpowiada się nie wiadomo po co. Do koszyka wkładam ja, klient, a fakt wciśnięcia na siłę produktow budzi niechęć i naturalny opór. Ok ok one są tam opcjonalne, ale płacze się to niemiłosiernie.
Podejście do klienta 5/5, dostawa na drugi dzień, jeżeli coś nie pasuje z zapachem to nie ma problemu w wymianie na nowym lub zwrot poprzez skontaktowanie sie z sklepem poprzez facebooka, lub telefonicznie. Dużo Zapachów nie odbiega od oryginałow, przyjemne, dobrze sformulizowane, trwałość 4-8h w zależności od typu lekki 4h , średni 6h, ciężki 8-12h. Polecam Flow
1 lip 2024

Cudo! Przeuroczy, słodki świeżak

90 - inspiracja Flora. Przeuroczy zapach. Słodki, ale przełamany rześkością. Pięknie rozwija się na skórze. Jest słodki, lekko cytrusowy. Idealny na wiosnę i lato. Niesamowity poprawiacz humoru. Jak delektowanie się mrożoną, owocową lemoniadą w ogrodzie pełnym kwiatów. Jedyne co, mógłby dłużej się utrzymywać.
Zapach 182 dwa na początku niewyczuwalny lecz jest to przyczajony tygrys i po chwili go bardzo dobrze czuć i jest to bardzo ciekawy zapach. Natomiast zapach o numerze 35 jest bardzo przyjemny i rzezki, całego serca mogę polecić takie produkty dla płci męskiej.
Odpowiedź ze sklepu flowperfumes.com
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi przemyśleniami na temat naszych perfum Flow. Cieszymy się, że spodobały Ci się 182 i 35 zapachów. Nasz zespół ciężko pracuje, aby stworzyć wyjątkowe i orzeźwiające zapachy, i cieszymy się, że nie zawiodły one Twoich oczekiwań. Doceniamy Twoją rekomendację dla naszych produktów i mamy nadzieję, że nadal będziesz z nich korzystać.
Zapach TF cafe rose Utrzymuje się całkiem długo ok 5 godz, zapach jest czysty bez dodatkowego tła, jeżeli chodzi o zgodność z oryginałem to jest blisko ładnie prowadzi ròża ale pozostałe akordy słabo wyczuwalne mi zapach odpowiada pewnie po niego wracę

Super !

Świetna sprawa perfumki dostałem na drugi dzień. Ładna buteleczka zapach identyczny z oryginałem troszkę krócej się utrzymuje ale gdybym miał wydać 600zl za Dior sauvage a tu za 45 zł...to odpowiedź nasuwa się sama Polecam

Nie spodziewałam się ze zamówione perfumy przyjdą tak starannie opakowane . Kartonik z numerem perfum i z opisem nut zapachowych. Jestem pod wrazeniem. Brawo. Z pewnością to nie ostatnie moje zakupy w tym sklepie.
Odpowiedź ze sklepu flowperfumes.com
Dziękujemy za Twoją pochlebną recenzję! Cieszymy się, że jesteś pod wrażeniem starannego opakowania i szczegółowych opisów zamówionych perfum. Staramy się, aby każdy klient zapamiętał Twoje zakupy. Z niecierpliwością czekamy, aby wkrótce ponownie obsłużyć Cię w Flow Perfumes.
Bardzo ładne zapachy, dokładnie takie jakich szukałam. Plus za miły dla oka i spójny design butelek i eko opakowania. Wysyłka do innego pinktu niż zaznaczyłam, ale okej - spacer mi nie zaszkodzi xD
RL
Radek L.
Poznań

Polecam!!

Polecam z czystym sumieniem! Ekspresowa wysyłka, starannie spakowana, świetnie wyglądający flakon. Zapach 1 do 1 pokrywa się z oryginałem, lecz mógłby być trochę trwalszy, ale nie narzekamy 😉
cudowne perfumy <3 mam swoje ulubione po które będę wracać jak mi się skończą. Na stronie przydalaby się zakładka „ulubione” gdzies przy profilu :) Będę was wspierać zawsze <3
29 cze 2024
Zapachy nie są dokładnie takie jak ich inspiracja, ale zbliżone i bardzo przyjemne. jak na swoją cenę utrzymują się dosyd dłygo. obsługa sklepu bardzo sprawna. Polecam
VS
Polecam gorąco.Zawrotna prędkość realizacji i dostawy zamówienia. Zamówione przeze mnie perfumy niemalże 1:1 odzwierciedlają oryginał. Jestem bardzo zadowolona.
VS
Bardzo dobre i trwałe perfumy! Super opcja z próbkami można sprawdzić zapachów, których się nie zna! Cena 4 zł w zestawie za próbkę kusi do tego.
8 lip 2024
Uwielbiam ten sklep!!!!! Zamawiałam tam kilkanaście razy i wszystko odbyło się profesjonalnie, błyskawicznie i bezproblemowo. Szczerze polecam!!
Odpowiedź ze sklepu flowperfumes.com
Witaj! Bardzo dziękujemy za miłe słowa i wybór Flow Perfumes. Cieszymy się, że słyszymy o Twoich pozytywnych doświadczeniach z nami i doceniamy Twoją rekomendację. Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości usług wszystkim naszym klientom. Życzymy Ci wspaniałego dnia!
3 lip 2024
Bardzo szybko dostarczone zamówienie:) Dobrze spakowane. Może warto było by dorzucić próbkę jakiegoś zapachu przy zamówieniu powyżej 200 zł?:)
Kolejny raz zamawiałem i kolejny raz się nie zawiodłem. Ekspresowa wysyłka profesjonalnie zapakowana. Jestem bardzo zadowolony polecam
9 lip 2024
Petarda !!! Mam oryginał ale perfumy Flow !!! Robią robote….a Mnie bardzo cieżko zadowolic !! Dzis juz zakupione nastepne 2 flakony !
Odpowiedź ze sklepu flowperfumes.com
Dziękujemy za miłe słowa i wybór Flow Perfumes jako marki zapachowej! Cieszymy się, że mamy tak zadowolonych klientów jak Ty. Mamy nadzieję, że nasze zapachy nadal będą sprawiać Ci radość.
Zapach bardzo dobry, choc mam wrażenie ze nie utrzymuje się tyle, ile by się chciało :) niemniej bardzo udana kompozycja zapachów
Odpowiedź ze sklepu flowperfumes.com
Bardzo dziękujemy za miłe słowa na temat naszych perfum! Cieszymy się, że zapach przypadł Ci do gustu, choć rozumiemy, że chciałbyś, aby utrzymywał się dłużej. Staramy się tworzyć wyjątkowe i satysfakcjonujące zapachy i doceniamy Twoje wsparcie.
Perfumy są cudowne , pięknie pachną jak orginały . Zamówiłam 19 i 74 jestem nimi zachwycona . Perfumy polecam w okresie letnim
Odpowiedź ze sklepu flowperfumes.com
Bardzo dziękujemy za Twoje miłe słowa! Cieszymy się, że uwielbiasz nasze perfumy i że są one idealne na sezon letni. Doceniamy Twoje wsparcie i mamy nadzieję, że nadal będziemy dostarczać Ci niesamowite zapachy. Życzymy Ci miłego dnia!