snowboardowy.pl- Logo - Opinie

snowboardowy.pl

Opinie (143) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (448)

Sklep ma bardzo dobre ceny na sprzęt snowboardowy oraz miłą i pomocną obsługę telefoniczną, która pomaga przy doborze sprzętu. Jedyne zastrzeżenia mam co do samego pakowania sprzętu. Deska jest wsadzona tylko w cienki karton bez dodatkowych wypełnień czy owinięcia folią bąbelkową. W razie przebicia kartonu deska jest narażona na uszkodzenia.

4 sie 2023
Wybrałem bluze z bialym logo, otrzymałem z czarnym, Na stronie w składzie jest napisane 100% bawełna W rzeczywistości na metce 50% poliester 50% bawełna lekkie wakacyjne rozprężenie w firmie chyba nastąpiło co :)

Opinie nt. sklepu snowboardowy.pl

chciałem otrzymać szybciej zwrot żeby zakupić w tym samym sklepie następny sprzęt ale dostałem info że zwroty realizowane zgodnie z regulaminem i żadnej infiormacji więcej... wiec kupiłem gdzie indziej ;)
18 sty 2024

Brak montażu

Deska piękna, szybka wysyłka, jednak prosiłam o montaż wiązań do deski, który miał być w cenie zamówienia a otrzymałam osobno wiązania i deskę.
4 sie 2023

informacje niezgodne