roborock-poland.pl

Opinie (325) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (607)

Ważny od: 18 lis 2021
roborock-poland.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

26 lis 2023
Świetny robot sprzątający. Czysta podłoga to dla mnie priorytet. Odkurzałam często, ale dopiero teraz widzę jakie to było mało skuteczne. Ten odkurzacz rewelacyjnie wymiata kurz i brud. Za każdym razem kiedy otwieram pojemnik na śmieci doznaję szoku. Niby podłoga była czysta, a roborok s8 udowadnia, że tak nie było. Nie obija się o meble, rozpoznaje przeszkody. To jest totalny luxus móc pić kawę, podczas gdy ktoś dba o czystość w domu i Twoje zdrowie. Nie oddałabym go za żadne skarby. Polecił mi go Prezes firmy w której pracuję i to był strzał w 10!
AG

13 paź 2023
I have not received the parcel at all. When I track the shipment, it is written that the company is waiting for payment. I have confirmation from my bank that the payment was received on 3rd of October. Please take measures to send me the parcel.

Opinie nt. sklepu roborock-poland.pl

Bardzo dobrze myje podłogi, odkurzanie ciut gorzej - pomija cześć niestety przy ustawieniu pojedynczego przejazdu, przy podwójnym już praktycznie idealnie ;) super radzi sobie z dywanami i przejściami z dywanu w panele czy płytki. Ogólnie droga zabawka i uważam że mogłaby być tańsza ale i tak wypada bardzo dobrze na tle konkurencji.
Bardzo miła i pomocna obsługa, realizacja terminowa. Sam sklep internetowy natomiast trochę archaiczny, brak możliwości płatności kartą (być może z powodu dużej kwoty), kategoryzacja mogła być dużo lepsza. Ciężko również znaleźć akcesoria do wybranego produktu.

Pełny profesjonalizm w obsłudze klienta

Bogata oferta sklepu internetowego w konkurencyjnych cenach. Pelny profesjonalizm w obsłudze klienta. Szybka i (przed) terminowa realizacja zamówienia. Zakupiony produkt, wpełni zgodny z ofertą i należycie zabezpieczony na okoliczność transportu.
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego odkurzacza. Jest to oczywiście początek eksploatacji i mam nadzieję, że zadowolenie się utrzyma w przyszłości. Myślę, że firma będzie dbała o serwis i możliwość zakupu niezbędnego wyposażenia.
Wszystko było na medal. Jeśli chodzi o odkurzacz to flexi arm działa zbyt słabo i krótko a robót jest wyższy o parę mm od S7 i nie wjeżdża pod część szafek. Oprócz tego to jest super odkurzacz
Kupiłem czwarty już egzemplarz robota S7 ze względu na jego cechy Zakupu dokonałem w Jamicon .Szybka dostawa dobra obsługa sprzedażowa i posprzedażowa
Polecam serdecznie, bardzo szybka wysyłka, na każdym etapie człowiek wie co się dzieje z zamówieniem
Super zapakowana paczka. Szybka przesyłka. Cudowny sprzęt w atrakcyjnej cenie.
Polecam, odkurzacz na drugi dzień był dostarczony. Szybka i sprawna obsługa.
Miła i fachowa obsługa w dziale sprzedaży z którym się kontaktowałem

zadowolony klient

sprawna obsługa, fachowe doradztwo i serwis, przystępne ceny serwisu
Najlepsze oryginalne części do Roborock POLECAM
13 kwi 2024
Szybka dostawa, wszystko zgodne z opisem
Wszystko ok. Pełna profeska!
Wszystko ok polecam produkt
Wszystko szybko i sprawnie