Ceramika Bolesławiec | sklep e-manufaktura- Logo - Opinie

Ceramika Bolesławiec | sklep e-manufaktura

Opinie (1088) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3521)

Ważny od: 23 mar 2015
Ceramika Bolesławiec | sklep e-manufaktura spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

8 gru 2023
Szybka wysyłka, ceramika piękna, ale oczekiwałabym, zwłaszcza przy nie najniższej cenie, że produkt sprzedawany jako zestaw będzie opakowany w pudełko "produktowe", natomiast wszystkie elementy zostały przysłane owinięte indywidualnie folią bąbelkową, bez opakowania. Trzeba natomiast przyznać, że opakowanie "transportowe" się sprawdziło, wszystko dotarło bez uszczerbku.

17 wrz 2023
Ostatnie zamówienie dotarło do mnie , zniszczone i rozbite. Teraz czekam na odpowiedź InPostu , gdzie złożyłam reklamacje. Mam zamrożona gotówkę , bo mają na odpowiedź 30 dni. Uważam że towar nie był odpowiednio zabezpieczony, ponieważ na dnie skrzyni nie bylo papieru. Towar był dokładnie owinięty i nie leżał (duży talerz na pizzę) tylko był postawiony pionowo. Gdy rzucono skrzynia , brzeg talerza nie wytrzymał. Zamówiłam kolejny towar u państwa i martwię się w jakim stanie dojedzie!

Opinie nt. sklepu Ceramika Bolesławiec | sklep e-manufaktura

Występują trudności z realizacją vouchera. Mały wybór towaru.
Moglibyście szybciej odpowiadać na złożone zamówienia.
8 lut 2024
Poza wysokimi cenami wszystko ok
Realizacja szybka i bardzo sprawna .
8 gru 2023

ładny produkt, bezpiecznie spakowany

17 cze 2023
Produkty oczywiście cudowne, jak to Bolesławiec . Czas i zabezpieczenie przesyłki rownież okay. Natomiast fakt że bon podarunkowy nie wlicza się w kwotę do wysyłki jest nie uczciwy. Jeśli sprzedawca ogłasza, że od konkretnej kwoty wysyłka jest gratis i sprzedaje bony podarunkowe, a później normalnie kasuje za przesyłkę jest manipulacja. Za to odejmuje gwiazdkę.
Bolesławca nie trzeba chwalić ani reklamować, sam się broni. Jedyne co mi przeszkadza w zamówieniu to to, że oba produkty były bez opakować (pudełek kartonowych). W przypadku, gdy są przeznaczone na prezent, jest to kłopot. Trochę słabo.
22 wrz 2023
Ceramika bardzo ładna co do wykonania nie mam żadnych zastrzeżeń :) Zastanawia mnie jednak dlaczego nie została wysłana w żadnym kartonie tylko owinięta w folię. Dziwnie jest dać ją potem w prezencie bez żadnego opakowania.
19 lis 2023
Najwyższa jakość obsługi, bardzo duży wybór, wyczerpujące opisy produktów, starannie zabezpieczona przesyłka. Ceny mogły by być bardziej konkurencyjne w porównaniu z innymi sklepami internetowymi.
2 lip 2023
Podoba mi się przejrzystość strony,możliwość wyboru według wzoru. Niestety ostatnio rozczarowałam się że na stanie magazynu była tylko jedna sztuka talerzyka które chciałam zamówić.
12 lis 2023
Bon podarunkowy jest bardzo ładny , w stylu Bolesławca, jednak zabrakło mi eleganckiej koperty, również z jakimś wzorem , zwykła biała koperta troszkę psuje efekt.
8 sie 2023
Zamówiłam komplet - talerzyk i kubek. Talerzyk drugiej jakości... szkoda, że nie było o tym informacji na stronie.
28 sie 2023
Towar przyszedł bardzo szybko i dobrze zapakowany. Szkoda, że taki drogi. Miska maleńka za 73 zł!
5 lis 2023
Produkt zgodny z zamawianym. Bezpiecznie zapakowany.
16 gru 2023
DOBRZE ZAPAKOWANE