Ceramika Bolesławiec | sklep e-manufaktura- Logo - Opinie

Ceramika Bolesławiec | sklep e-manufaktura

Opinie (1317) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3941)

8 gru 2023
Szybka wysyłka, ceramika piękna, ale oczekiwałabym, zwłaszcza przy nie najniższej cenie, że produkt sprzedawany jako zestaw będzie opakowany w pudełko "produktowe", natomiast wszystkie elementy zostały przysłane owinięte indywidualnie folią bąbelkową, bez opakowania. Trzeba natomiast przyznać, że opakowanie "transportowe" się sprawdziło, wszystko dotarło bez uszczerbku.

17 wrz 2023
Ostatnie zamówienie dotarło do mnie , zniszczone i rozbite. Teraz czekam na odpowiedź InPostu , gdzie złożyłam reklamacje. Mam zamrożona gotówkę , bo mają na odpowiedź 30 dni. Uważam że towar nie był odpowiednio zabezpieczony, ponieważ na dnie skrzyni nie bylo papieru. Towar był dokładnie owinięty i nie leżał (duży talerz na pizzę) tylko był postawiony pionowo. Gdy rzucono skrzynia , brzeg talerza nie wytrzymał. Zamówiłam kolejny towar u państwa i martwię się w jakim stanie dojedzie!

Opinie nt. sklepu Ceramika Bolesławiec | sklep e-manufaktura

zachwyt

kolejny raz pisze, że po pierwsze jak zawsze jestem zachwycona Państwa porcelaną!!! :) :) a po drugie, sposób pakowania i dostarczenia w nienagannym stanie, jest rewelacyjny!!!! każdemu uczyc się od Was :) :)
29 cze 2024

Znakomity produkt i świetny sklep

Bardzo dobry, czytelny sklep. Duże możliwości wyboru, szybka wysyłka i przebieg transakcji bez żadnych zakłóceń. Kupiony kubek - najwyższa jakość. Pięknie wykonana ceramika z której słynie Bolesławiec.
3 lip 2024
Komplet bardzo starannie zapakowany i zabezpieczony przed uszkoszeniem. Natychmiast po zamówieniu wysłany. Dostałam paczkę 2 dni pozłożeniu zamówienia. To super ekspres. jestem zachwycona:)
1 lip 2024
Jestem bardzo zadowolona z otrzymanej paczki. Zawartość przepiękna, ale ponadto jestem pod wrażeniem staranności z jaką to wszystko zostało zapakowane . Mistrzostwo świata!!!
13 lip 2024
Kupiona maselniczka jest jeszcze piękniejsza niz na zdjęciach. Świetny sposób pakowania przy dostawie, paczka chyba by musiała przejść przez tornado żeby to się zbiło ☺️

Piękne jakościowe filiżanki!

Piękne filiżanki w niepowtarzalny, kawowy wzór, porządnie wykonane, w Polsce, co warto podkreślić! Także pięknie zapakowane na prezent, rodzice zadowoleni :)
1 lip 2024
Sklep jest łatwy w obsłudze, złożenie zamówienia i płatność zrozumiała i nieskomplikowana, dostawa bardzo szybka. Porcelana dobrze opakowana na podróż!
9 lip 2024
Piękna taca, zgodnie z oczekiwaniami. Zapakowana profesjonalnie i bezpiecznie. Mega szybka dostawa. Jestem bardzo zadowolona z zakupu
27 cze 2024
Piękne produkty! Poza tym zamówienie zostało bardzo szybko i sprawnie zrealizowane. Wszystko było bardzo dokładnie zabezpieczone.
8 lip 2024
Ekspresowa wysylka! bardzo wazne jak sie zamawia na prezent w ostatniej chwili ale zawsze mam pewnosc ze dojdzie na czas
13 lip 2024
Pięknie wykonana, wygodna w użyciu i utrzymania w czystości. Polecam jako praktyczne naczynia i bardzo ozdobne
3 lip 2024

To mój kolejny zakup w tym sklepie. Polecam. Towar bardzo dobrze zapakowany, szybka realizacja zamówienia.
Szybka wysyłka. Dziękuję. Serdecznie polecam. Czekam na powiadomienie o dostępności brakującego talerza.
6 lip 2024
Excellent service and communications. We bought from the UK and shipped to Italy. No problems at all
KW
Krystyna W.
Działdowo
Bardzo szybka dostawa. Towar zgodny z opisem. Zapakowane solidnie. Każdy talerzyk osobno.
12 lip 2024
Ulubione naczynia w niezmiennej jakości. Przesyłka idealnie i bezpiecznie zapakowana.
AA
14 lip 2024
Bardzo przyjemna obsługa telefoniczna no i jakość produktów na najwyższym poziomie.
Towar dobry jakościowo, dobrze i bezpiecznie zapakowany. Sprawnie i szybko dotarł.
9 lip 2024
Ceramika piękna,bardzo dobrze zabezpieczona na czas transportu.Polecam ten sklep.
27 cze 2024
Szybka wysyłka, znakomicie zabezpieczona, towar zgodny z oczekiwaniami, polecam.