e-manufaktura- Ceramika Bolesławiec- Logo - Opinie

e-manufaktura- Ceramika BolesławiecOpinie

ważny od: 23 mar 2015
data aktualizacji: 29 lis 2022
Sklep e-manufaktura- Ceramika Bolesławiec został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie e-manufaktura- Ceramika Bolesławiec można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 23 mar 2015
data aktualizacji: 29 lis 2022

Opinie nt. sklepu e-manufaktura- Ceramika Bolesławiec

23 lip 2022
Jestem bardzo zadowolona i z samych produktów oraz z realizacji zamówienia. Wysyłka szybka i przede wszystkim idealnie zabezpieczona. Przyznam, że miałam obawy czy ceramika nie przyjdzie uszkodzona ale wszystko było w porządku.

12 wrz 2022
Witam, zakupiłem dwa produkty z ceramiki w sklepie internetowym: manufakturawboleslawcu.com Po otrzymaniu paczki na jednym z produktów zauważyłem wady w postaci rys, uszkodzenia. Wykonałem zdjęcia wad i przesłałem emaila w tym samym dniu na adres podany na stronie sklepu. Zaproponowałem wymianę produktu na inny bez uszkodzenia lub rabat z ceny. Mija już drugi tydzień a odpowiedzi niestety żadnej....Rozumiem że jakieś wady uszkodzenia mogą się zdarzyć, jednak wydaje mi się że przez dwa tygodnie można skontaktować się z klientem, zaproponować jakieś rozwiązanie z zaistnaiłej sytuacji. Jeśli taki jest standard w obsłudze klienta to nie polecam zakupów w tym sklepie.... Krzysztof (goperaz)

Opinie nt. sklepu e-manufaktura- Ceramika Bolesławiec

14 lis 2022
Sam wzor talerza bsrdzo ladny,chociaz wg mnie to 2 gatunek a wg ceny powinien byc pierwszy....Brak wywierconej jednej dziurki do zamocowania,co jest istotne w talerzu sciennym.
11 lis 2022
Wszystko na najwyższym poziomie. Zamówiłam dostawę do paczkomatu - towar świetnie zabezpieczony, dotarł bez szwanku. Naczynia piękne - wszystko zgodne z opisem. Profesjonalizm.
Kupiłam piękny talerz i śliczny pojemnik. W rzeczywistości są ładniejsze niż na zdjęciach. Zamówienie bardzo szybko zrealizowane, wszystko przyszło dobrze zapakowane.
Indywidualna, adekwatna do sytuacji pomoc dla klienta :) Bardzo dziękuję za duszę w tych zrobotyzowanych czasach :) Podziękowania dla za super obsługę :)
Bardzo krótki czas oczekiwania na przesyłkę. Bardzo bezpieczne zapakowanie produktów, a jednocześnie bez ogromnych gabarytów paczka. Dziękuję
30 paź 2022
Zamówienie zgodne z oczekiwaniami. Bardzo solidnie zapakowany każdy element zamówienia. Dostawa Poczta Polska również na 5 gwiazdek.
13 lis 2022
tak cudnie zapakowana była moja kokoszka , że chyba nawet bomba by jej nie ruszyła , dziękuję, cudownie zapakowana i szybka wysyłka
Jestem bardzo zadowolony, wszystko przebiegało sprawnie szybko i byłem na bieżąco informowany o wszystkim.
Cudeńka artystyczne, starannie ozdobiona ceramika, elegancja i precyzja. Mistrzowstwo, mało powiedziane.
13 lis 2022
Porcelan bardzo ładna tylko robi się trochę za droga. Ja zbieram nr 149 jest coraz droższy. Pozdrawiam
Szybka możliwość przeglądania zasobôw i szybki i sprawny zakup i dostawa. Ceny umiarkowane🙂Polecam
4 lis 2022
Polecam! Paczka zapakowana super żaden element zamówienia nie ucierpiał podczas transportu.
12 lis 2022
Jestem bardzo zadowolona. Szybka wysyłka, wszystko starannie zapakowane i zabezpieczone.
Oczywiście wspaniałe produkty, które kupiłam ale też sprawna i szybka obsługa klienta.
Bardzo szybkie doręczenie, świetne opakowanie i wspaniałe wyroby. Gorąco polecam :)
Bardzo starannie zapakowany produkt. Nie było szansy,żeby coś się uszkodziło 👍
4 lis 2022
jestem zadowolona z oferty, przesyłka bardzo dobrze zabezpieczona do wysyłki
14 lis 2022
Produkt piękny, dostawa szybka, wszystko dotarło w nienaruszonym stanie.
8 lis 2022
Znakomity wybór. Szybka wysyłka. Przesyłka bardzo dobrze zabezpieczona.
13 lis 2022
Kubeczki opakowane bardzo dobrze nic nie uszkodziło się w transporcie