Ceramika Bolesławiec | sklep e-manufaktura- Logo - Opinie

Ceramika Bolesławiec | sklep e-manufaktura

Opinie (1143) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3644)

Ważny od: 23 mar 2015
Ceramika Bolesławiec | sklep e-manufaktura spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

8 gru 2023
Szybka wysyłka, ceramika piękna, ale oczekiwałabym, zwłaszcza przy nie najniższej cenie, że produkt sprzedawany jako zestaw będzie opakowany w pudełko "produktowe", natomiast wszystkie elementy zostały przysłane owinięte indywidualnie folią bąbelkową, bez opakowania. Trzeba natomiast przyznać, że opakowanie "transportowe" się sprawdziło, wszystko dotarło bez uszczerbku.

17 wrz 2023
Ostatnie zamówienie dotarło do mnie , zniszczone i rozbite. Teraz czekam na odpowiedź InPostu , gdzie złożyłam reklamacje. Mam zamrożona gotówkę , bo mają na odpowiedź 30 dni. Uważam że towar nie był odpowiednio zabezpieczony, ponieważ na dnie skrzyni nie bylo papieru. Towar był dokładnie owinięty i nie leżał (duży talerz na pizzę) tylko był postawiony pionowo. Gdy rzucono skrzynia , brzeg talerza nie wytrzymał. Zamówiłam kolejny towar u państwa i martwię się w jakim stanie dojedzie!

Opinie nt. sklepu Ceramika Bolesławiec | sklep e-manufaktura

Najwyższy poziom obsługi. Zamówione 3 komplety jako prezent na Dzień Mamy, przesyłka do paczkomatu. Zero uwag pod kątem jakości obsługi, prezent wspaniałej jakości. Polecam, na pewno wrócę jako klient.
9 maj 2024
Jestem bardzo zadowolona z zamówienia. Realizacja bardzo szybka, piękne przedmioty. Można byłoby pomyśleć o bardziej ekologicznym pakowaniu, ponieważ używa się go bardzo dużo w przypadku ceramiki.
Bardzo dobry kontakt ze sprzedającym. Towar świetnie opakowany do podróży do kupującego. Ceramika najwyższej jakości. W razie publikacji publicznej opinii opatrzyć opinie jedynie inicjałami GW
Piękna waza na zupę. Bardzo pojemna, co ważne przy dużej rodzinie. Wzór w kwiatki bardzo lubimy, od lat mamy takie filiżanki.
Ilość wzorów ceramiki Bolesławiec i różnorodność naczyń jest imponująca- b.dobrze zapakowane i zabezpieczone i szybka dostawa
30 kwi 2024

porcelana piękna, szybka realizacja zamówienia polecam

porcelana piękna, najwyższa jakość, zamówienie zrealizowane szybko, przesyłka dotarła w nienagannym stanie, polecam
Bardzo dobrze zapakowana paczka, produkty zabezpieczone i w idealnym stanie oraz szybka realizacja zamówienia :)
MT
Maria T.
Jordanów
12 maj 2024
Solidny sklep. Szybko i profesjonalnie.Wszystko idealnie zapakowane, zabezpieczone przed uszkodzeniami. Polecam.
13 maj 2024

Zapakowane na prezent.

Dziękuję za zapakowanie zestawu na prezent. Porcelana świetna i piękna. Bardzo bezpiecznie zapakowane.
2 maj 2024
Podoba mi się sprawność, terminowość, odpowiednie zapakowanie produktu. Pozdrawiam I.G.
4 maj 2024
Przepiękny produkt, szybka i sprawna dostawa, bardzo dobrze zabezpieczona przesyłka
Bardzo szybka dostawa. Towar zabezpieczony super. Kubki są przepiękne. Polecam
RK
Renata K.
Ruszowice
Bardzo szybka i profesjonalna dostawa-zapakowane super bezpiecznie.Polecam!
6 maj 2024
Szybka wysyłka, wszystko idealnie zabezpieczone , polecam serdecznie
Szybka dostawa, świetne zabezpieczony towar i opisany na opakowaniu
11 maj 2024
Bardzo szybka dostawa, świetnie zapakowana, no i cudowna ceramika.
9 maj 2024

BARDZO DOBRA FIRMA I MILI PRACOWNICY

W waszej firmie zrobiłem już dwa zakupy,jestem z nich zadowolony.
3 maj 2024
Świetny produkt, bbbb dobrze zabezpieczony, wszystko sprawnie.
Świetne zapakowana przesyłka. Szybko i bezproblemowo.
Jakość produktu, szybka dostawa i solidne opakowanie