deltaoptical.pl- Logo - Opinie

deltaoptical.pl

Opinie (244) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1500)

Ważny od: 5 wrz 2011
deltaoptical.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

27 sie 2023
Ostatnie zakupy w Delta Optical oceniam celująco. Towar zapakowany bardzo bezpiecznie- widać, że pracownicy przykładają szczególną uwagę do tego by sprzęt dotarł bezpiecznie do klienta. Zamówiłem już tysiące paczek z różnych sklepów, ale ten sklep zasługuje na wyróżnienie. Bardzo dziękuję za wysiłek włożony w realizację zamówienia. Widzę, że po drugiej stronie są dobrzy ludzie przez wielkie "LU"!

23 mar 2024
Kupiłem u nich sprzętu za kilkadziesiąt tysięcy , a ostatnio po konsultacji i doradcą Delty zamówiłem trzy rzeczy , które okazały się być nie prawidłowe do mojego zestawu . Po rozmowach telefonicznych kazano mi odesłać produkty (rezygnacja z zakup) oczywiście na własny koszt , potwierdzając że towar był niezgodny z opisem i konsultacją , poniosłem jeszcze dodatkowe koszty zakupu specjalnego akumulatora i ładowarki do niego, które mogę sobie teraz na ścianie powiesić. Ktoś kto doradza takiemu "zielonemu" jak ja klientowi nie może być bardziej zielony niż ja. Czas może poszukać już innej firmy która rzetelnie podejdzie do nie tuzinkowego klienta chętnego wydać troszkę kasy na zabawki.

Opinie nt. sklepu deltaoptical.pl

4 sty 2024
31 gru 2023
28 gru 2023
27 sie 2023

Sklep, który na prawdę dba o najwyższą jakość obsługi klienta

25 gru 2023
Bardzo pozytywne wrażenie. Przy odbiorze zostałem obsłużony przez nieprzypadkową osobę, która poinformowała mnie zarówno o możliwościach jak i ograniczeniach wybranego modelu oraz poinstruowała jak go używać dla uzyskania najlepszego efektu. Dziękuję!
9 paź 2023
Konsultant po moich sugestiach znalazł wĺaściwy produkt (akcesorium do głównego zamówienia) i wysłać go jeszcze tego samego dnia. Całość (kompletne urządzenie nakładka termowizyjna wraz z pierścieniem mocującym) dotarła już następnego dnia.
29 wrz 2023
Kupuje tam od wielu lat i pełen profesjonalizm na każdej płaszczyźnie. To najlepszy sklep w Polsce z tego typu akcesoriami śmiem powiedzieć w czołówce Europy. Bardzo pozdrawiam cały zespół Delta Optical
14 lis 2023
towar bezpiecznie zapakowany. szybka dostawa. Towar zgodny z opisem. SZkoda tylko że producent nie dołożył małego imbusa 1,5 mm , który jest niezbędny. Sprzedawca godny polecenia.
15 paź 2023
Ekspresowa obsługa zamówienia, dobry kontakt mailowy ze sklepem. Fajnie byłoby, aby dostawy ze sklepu internetowego do paczkomatu były realizowane w soboty.
7 paź 2023

reliable and high quality

I order a gift for a family member every year and it is consistently high quality and promptly delivered, thanks.
5 lip 2023
Polecam wszystkim zakupy w tym sklepie, ceny konkurencyjne , bardzo sprawna wysyłka i kontakt ...tak trzymać 👍🖐️
13 paź 2023
Co może być lepiej: instrukcje obsługi w języku polskim do wszystkich zakupionych urządzeń i oprogramowania.
13 wrz 2023

Sprawnie i szybko

Wszystko sprawnie i szybko. Bardzo uprzejma i chętna do pomocy obsługa. Na pewno skorzystam ponownie.
Szybka dostawa i film na Youtube dzięki któremu zdecydowałam się właśnie na zakup tego mikroskopu