LaRose.care - drogeria kosmetyczna

Opinie (985) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3069)

Ważny od: 19 lip 2021
LaRose.care - drogeria kosmetyczna spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

11 sie 2023
Mój ulubiony sklep, w którym można kupić naprawdę dużo fantastycznych , dobrej jakości koreańskich kosmetyków. Wysyłka jest szybka i do każdego zamówienia gratis. Obsługa klienta na najwyższym poziomie, nie trzeba długo czekać na odpowiedź i chętnie służą pomocą.

26 lip 2023
Szybka dostawa, oryginalne produkty, ale dramat z pakowaniem przesyłki. Zamówiłam dosyć drogie kosmetyki, które mieszczą się w opieczętowanych pudelkach kartonowych. Kiedy dostałam i rozpakowałam paczkę - byłam w rozpaczy, bo w środku dużego kartonu jedynym zabezpieczeniem okazał się kawałek zmiętego papieru. Opakowania kosmetyków były pougniatane, tylko cudem nic się nie wylało. Na pewno nie nadają się już na prezent, więc jak ktoś ma taki zamiar - ostrzegam przed zamawianiem tu.

Opinie nt. sklepu LaRose.care - drogeria kosmetyczna

27 maj 2023
Wszystko szybko i sprawnie
27 maj 2023

Brak obsługi po zakupie towaru

Brak odpowiedzi na email
25 maj 2023

LaRose

Szybka wysyłka, ekologiczne pakowanie, informacje na bieżąco o stanie zamówienia.
25 maj 2023
24 maj 2023
Wszystko super. Fajnie że otrzymałam kilka próbek do wypróbowania.
GN
Grażyna N.
Jelenia Góra
23 maj 2023

Przeogromny wybór dobrych kosmetyków

Przeogromny wybór dobrych kosmetyków, paczka zawsze na czas, bezproblemowo.
23 maj 2023
Szybka wysyłka zamówienia, estetycznie zapakowane zamówione produkty, dużo ciekawych gratisowych próbek, polecam
GK
Gosia K.
Giżycko
21 maj 2023
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Atrakcyjne ceny, promocje. Zawsze dodane próbki kosmetyków do zamówienia.
Wszystko jest ok.
21 maj 2023
Super produkty, błyskawiczna wysyłka!
21 maj 2023
Mój ulubiony sklep z koreańską pielęgnacją ❤️ Mam pełne zaufanie co do jakości produktów. Zawsze jestem zadowolona i super miłym gestem są gratisowe próbki do zakupów. Często dzięki tym próbkom decyduje się na zakup produktów pełnowartościowych.
20 maj 2023
19 maj 2023
Szybka wysyłka i jak zawsze próbki które uwielbiam. Jestem bardzo zadowolona z zakupów w tym sklepie.
18 maj 2023

Rewelacja

Uwielbiam robić zakupy na LaRose. Wszystko odbywa się bezproblemowo, czytelna stronka a dostawa paczki trwa zazwyczaj 2 dni. Miałam też okazję rozmawiać telefonicznie, Pani była bardzo przemiła i jak wszystkiego się dowiedziała sama oddzwoniła. Naprawdę byłam pozytywnie zaskoczona. Same plusy😀🙂
18 maj 2023