LaRose.care - drogeria kosmetyczna

Opinie (964) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2911)

Ważny od: 19 lip 2021
LaRose.care - drogeria kosmetyczna spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

11 sie 2023
Mój ulubiony sklep, w którym można kupić naprawdę dużo fantastycznych , dobrej jakości koreańskich kosmetyków. Wysyłka jest szybka i do każdego zamówienia gratis. Obsługa klienta na najwyższym poziomie, nie trzeba długo czekać na odpowiedź i chętnie służą pomocą.

26 lip 2023
Szybka dostawa, oryginalne produkty, ale dramat z pakowaniem przesyłki. Zamówiłam dosyć drogie kosmetyki, które mieszczą się w opieczętowanych pudelkach kartonowych. Kiedy dostałam i rozpakowałam paczkę - byłam w rozpaczy, bo w środku dużego kartonu jedynym zabezpieczeniem okazał się kawałek zmiętego papieru. Opakowania kosmetyków były pougniatane, tylko cudem nic się nie wylało. Na pewno nie nadają się już na prezent, więc jak ktoś ma taki zamiar - ostrzegam przed zamawianiem tu.

Opinie nt. sklepu LaRose.care - drogeria kosmetyczna

Szybko, szybciej, bogato w próbki, kosmetyki jak zawsze rewelacyjne!

Tym razem oprócz rewelacyjnych kosmetyków (praktycznie same nowości dla mnie) dwie niesamowicie miłe rzeczy: zamówienie zagraniczne przyszło praktycznie w trzecim dniu roboczym, a w paczce była solidna porcja próbek, tak jak dawniej (przyznam się, to baaaardzo mnie cieszy, bo skrupulatnie korzystam i poznaję potencjalne następne wybory). Dziękuję Wam, całościowo! 🥰
Duży wybór ciekawych kosmetyków w dobrych cenach, częste promocje, próbki oraz szybka dostawa. Minusem jest to, że czasem niektóre lubiane kosmetyki są niedostępne. Chętnie zobaczyłabym w ofercie więcej kolorówki, zwłaszcza pudrów.

To moje pierwsze zamówienie i wszystko super.

To moje pierwsze zamówienie i wszystko jest super. Ekspresowa wysyłka, doskonałe produkty. Miłą niespodzianką były dołączone do przesyłki próbki , dzięki czemu już odkryłam coś nowego na kolejne zamówienie :) Bardzo polecam.
Świetny sklep!Mega promocje trafiłam zdaje się że aż -20%.Mają świetne marki jak Anua i Mixsoon.Dostałam próbki.Wrócę po koreańską pielęgnację na 100%. Więcej produktów tych Marek!
Niczego bym nie zmieniała 🙂 zamówienia przychodzą niemalże natychmiast i zawsze pamiętacie o próbkach kosmetyków dorzucanych do każdego zamówienia. Dziękuję ☺️

Piękne obsłużenie

Super szybka dostawa, paczka staranie zapakowana. Mile widziane próbki z podobnej katygorii do zamówienia. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona obsługa
9 mar 2024
Fenomenalne produkty marek koreańskich, błyskawiczna wysyłka i miły dodatek w postaci próbek kosmetyków, które kuszą na przyszłość. Dziękuję i polecam.
2 mar 2024
Najlepsza obsluga,szybka wysylka, produkty zawsze zgodne z opisem,serdecznie polecam👍. P.s licze na wieksza ilosc marek i produktow k-brauty
Zakupy to była przyjemność. Świetne produkty i przystępne ceny. Przesyłka przyszła bardzo szybko i w nienagannym stanie. Polecam.
JM
Jolanta M.
Hajnówka
Mój ulubiony sklep w którym kupuję kosmetyki do pielęgnacji koreańskiej.Szybka wysyłka,polecam
2 mar 2024

Super sklep internetowy

Dużo fajnych propozycji, czytelne opisy produktów, uwielbiam tutaj wracać. Gorąco polecam
Wszystko super. Szybka przesyłka. Dodatkowe próbki kosmetyków. Wszystko na plus.
Pierwszy mój zakup takich kosmetyków. Na razie testuję i jestem zadowolona.
Szybką realizacja zamówienia. Produkty zgodne z opisem. Jestem zadowolona
Jak zawsze szybko, komunikatywnie, jestem zadowolona z usługi i polecam

Ekspresowa wysyłka, świetna jakość produktów

Wysyłka ulubionych produktów ekspresowa! Uwielbiam zakupy z Wami :)
3 mar 2024
Szybkość realizacji, zabezpieczenie zamówionych produktów.
Realizacja zamówienia przebiegła szybko i bez problemów.

Polecam sklep

Szybkość i łatwość zakupów oraz darmowe próbki, dziękuję.
Podobała mi się bardzo szybka realizacja zamówienia