LaRose.care - drogeria kosmetyczna- Logo - Opinie

LaRose.care - drogeria kosmetyczna

Opinie (1056) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3296)

11 sie 2023
Mój ulubiony sklep, w którym można kupić naprawdę dużo fantastycznych , dobrej jakości koreańskich kosmetyków. Wysyłka jest szybka i do każdego zamówienia gratis. Obsługa klienta na najwyższym poziomie, nie trzeba długo czekać na odpowiedź i chętnie służą pomocą.

Po złozeniu zamówienia (1 grudnia) skontaktowała się ze mna Pani KArolina Wiaderna, z pytaniem czy chce dostawę kurierem czy wysyłkę mailem- ważne dla mnie było aby zamówienie zostało dostarczone kurierem albo paczkomatem, Pani Karolina zapewniła, ze nada paczkę w poniedziałek. 5 grudnia nie otrzymałam przesyłki, okazało sie ,że zamówienia nie udało sie nadać do wysyłki w terminie (miał to byc prezent na mikołajki) , więc , po telefonach , zostało wysłane mailem (voucher). Pieniądze za kuriera nie zostały zwrócone

Opinie nt. sklepu LaRose.care - drogeria kosmetyczna

1 lip 2024
Fantastyczne kosmetyki, bardzo duży wybór, fajne promocje, szybka realizacja i próbki kosmetyków do zamówienia. Wszystko na TAK
27 cze 2024
jakość kosmetyków, które kupowałam oraz opinie klientów, którymi można się sugerować- mam nadzieję, że prawdziwe.
Super kontakt, bardzo dobrze zapakowana paczka, błyskawiczna dostawa. Kosmetyki extra jakość :) POLECAM.
7 lip 2024

Gorąco polecam!

Bardzo szybka wysyłka. Kosmetyki starannie zapakowane i zabezpieczone. Dołączone próbki kosmetyków.
świetnej jakości kosmetyki, różnorodność asortymentu,próbki do testowania, szybka realizacja .
8 lip 2024
Zakupy robie tu poraz kolejny i zawsze szybko i profesjonalnie .Polecam jak najbardziej
14 lip 2024
Jestem mega zadowolona z zamówienia, pielęgnacja koreańska Jestem zdecydowanie na tak ♥️
13 lip 2024
Polecam! Jedna z najlepszych drogerii internetowych. Zakupy tutaj to sama przyjemność ❤️
Sprawnie i szybko realizacja zamówienia. Dobrze zabezpieczony towar. Miłe dodatki .
Jakość produktów, jakość zapakowanej przesyłki, szybkość dostawy. Perfekcja.
5 lip 2024
Wszystko zgodne z opisem i szybka realizacja zamówienia.
Szybka dostawa , zapach odpowiada oryginałowi. Polecam
9 lip 2024

Wszystko jest fantastycznie i nie ma potrzeby zmian
12 lip 2024
Duży wybór bardzo dobrych kosmetyków koreańskich.
UL
Urszula L.
dostawa zrobiona, chociaz 3 dni to troche dlugo
Bardzo duży wybór kosmetyków i fajne promocje.
Szybka wysyłka, dobre produkty w dobrych cenach
10 lip 2024
Dziękuję bardzo. Wszystko sprawnie i cudownie.
8 lip 2024
Wow wow wow!!! Rewelacja pod każdym względem.
Najlepsza Drogeria pod słońcem <3