LaRose.care - drogeria kosmetyczna

Opinie (907) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2849)

Ważny od: 19 lip 2021
LaRose.care - drogeria kosmetyczna spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

11 sie 2023
Mój ulubiony sklep, w którym można kupić naprawdę dużo fantastycznych , dobrej jakości koreańskich kosmetyków. Wysyłka jest szybka i do każdego zamówienia gratis. Obsługa klienta na najwyższym poziomie, nie trzeba długo czekać na odpowiedź i chętnie służą pomocą.

26 lip 2023
Szybka dostawa, oryginalne produkty, ale dramat z pakowaniem przesyłki. Zamówiłam dosyć drogie kosmetyki, które mieszczą się w opieczętowanych pudelkach kartonowych. Kiedy dostałam i rozpakowałam paczkę - byłam w rozpaczy, bo w środku dużego kartonu jedynym zabezpieczeniem okazał się kawałek zmiętego papieru. Opakowania kosmetyków były pougniatane, tylko cudem nic się nie wylało. Na pewno nie nadają się już na prezent, więc jak ktoś ma taki zamiar - ostrzegam przed zamawianiem tu.

Opinie nt. sklepu LaRose.care - drogeria kosmetyczna

9 lut 2024
Przesyłka jak zwykle ekspresowa. Produkty odpowiednio zapakowane. Odejmuję 1 gwiazdkę za brak próbek kosmetyków. Zawsze lubiłam dostawać od LaRose próbki, miniaturki produktów, niejednokrotnie zachęcało mnie to do zakupu danego kosmetyku. Przy tak dużym zamówieniu spodziewałam się czegoś więcej niż jedna próbka..
Odpowiedź ze sklepu LaRose.care - drogeria kosmetyczna
12 lut 2024
Pani Agato, proszę o kontakt przed ponownymi zakupami. Postaram się zrekompensować Pani tę niemiłą sytuację. Pozdrawiam serdecznie życząc dobrego dnia. Lena Grzybowska Koordynator Działu Obsługi Klienta
9 lut 2024
Bardzo dobra drogeria. Ciekawe kosmetyki. Bdb kontakt że sprzedawcą. Szybka wysyłka. Próbki dołączone do zamówienia pozwalają poznać nowe kosmetyki. Polecam.
3 lut 2024

Kosmetyki rewelacyjne

Kosmetyki rewelacyjne! Cena przystępna. Szybka dostawa zamówienia! Po otwarciu pudełka....zawsze jakaś niespodzianka 😀 Polecam. Beata
Łatwe wyszukiwanie, dostępność produktów oraz informacja o ponownej dostępności. Można by troszkę poprawić e-mailową komunikację :)
Wszystko super:) Kosmetyki Rewelacja polecam. Maseczka i próbki gratis. Na pewno zamówię ponownie:) Aneta
Szybka wręcz błyskawiczna dostawa, towar zgodny z opisem, dobrze zabezpieczony i godny polecenia:)
2 lut 2024

polecam w 100%

szybka realizacja, szeroka gama dobrej jakości kosmetyków, przystępne ceny, polecam w 100%
4 lut 2024
Jak zawsze zakupy przebiegły modelowo i bez zastrzeżeń. Polecam. Na pewno będę wracać.
3 lut 2024
Wprowadzić darmową wysyłkę dla stałych klientów niezależnie od kwoty zamówienia.
7 lut 2024
Rewelacja! Błyskawiczna realizacja zamówienia! Jestem absolutnie zachwycona!!!!
Dobrze zapakowane produkty, szybkie skompletowanie i wysłanie kosmetyków
Super kontakt,szybka wysyłka,możliwość z korzystania z kodów rabatowych.
Bardzo szybko zrealizowane zamówienie. Produkt zgodny z opisem.
Szybkość realizacji zamówienia, próbki do każdego zamówienia

Ekspresowa przesyłka. Wszystko pięknie zapakowane poelcam
KM
Kasia M.
pomorskie

super sklep

Szybka wysyłka towaru, fajne opisy kosmetyków na stronie
12 lut 2024
Szybka wysyłka i zawsze miły dodatek w postaci próbek
13 lut 2024

Bardzo szybka dostawa

Dziękuję za szybką i fachowo spakowaną dostawę.
Ekspresowa wysyłka, wszystko super! Polecam ❤️
30 sty 2024

Maseczki

Super produkty obsługa sklepu działa sprawnie.