avonexpert.pl- Logo - Opinie

avonexpert.pl

Opinie (1896) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3223)

Ważny od: 5 kwi 2022
avonexpert.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 gru 2023
Nie wiem czy paczka była źle zabezpieczona, ale otrzymałam że stłuczonym flakonem wody perfum.Pour Blanca i wylana cała zawartość. Po raz pierwszy jestem bardzo zawiedziona i to przed świętami.

15 cze 2023
Kosmetyki zamówiłam w czwartek, w piątek dostalam informację, że paczkę dostarczy kurier we wtorek. Wtorek się skończył, środa minęła czwartek też a kosmetyków jak nie było tak nie ma. Nawet żadnej informacji nie dostałam. Lekceważenie klienta

Opinie nt. sklepu avonexpert.pl

Najpierw sprzedajecie produkt, pobieracie opłatę, a później piszecie SMS, że produkt wyprzedany i paczki nie otrzymam…👎🏻
Nie dostałam zwrotu pieniędzy po tym jak napisali, że produktu nie ma w magazynie i nie wyślą
Odpowiedź ze sklepu avonexpert.pl
Dzień dobry, przepraszamy błąd pojawił się po naszej stronie, mieliśmy zwrot oznaczony jako zrealizowany 9 kwietnia. Ponowiliśmy zwrot środków.
Zam[wiła 100ml a dostala 50ml nie jestem zadowolaona
brak realizacji zamówienia .
22 godziny temu
17 mar 2024
Nic nie kupiłam bo mi przelew nie poszedł. Więc nie mogę ocenić kosmetyków bo ich nie mam. A prosicie o opinię. Dziwne...
Paczka była spakowana niedbale. Brak jakichkolwiek wypełnień- wszystko latało po zbyt dużym kartonie. Dodatkowo kiepsko zabezpieczona -taśma na jednym z boków była odklejona, a karton pogięty, jakby ktoś wkładał do niego dłoń. W przesyłce brakowało próbki kosmetyku. Dobrze, że tylko tego.

Witam.

Witam. Zamówiłam dwa flakony perfum Eve Truth. W przesyłce jeden flakon był kompletnie rozbity. Odmówiłam przyjęcia przesyłki. Jestem rozczarowana, ponieważ na święta zostałam bez ulubionego zapachu! Pozdrawiam, Małgorzata
17 mar 2024
Do dnia dzisiejszego przesyłka nie dotarła
7 lut 2024
Szminka ma brzydki zapach,kruszy się i nie jest tak błyszcząca jak w opisie. Bardzo mi przykro,bo cieszyłam się z tego zakupu. Konturówka do ust rozmazuje się i ma słabą pigmentację.

Ilona

Przesyłka dostarczona szybko. Jeden minus to niezabezpieczone przedmioty wewnątrz paczki, żadnego zabezpieczenia przed przemieszczaniem się przedmiotów . Dobrze, że wewnątrz nie było szklanych opakowań tylko plastikowe bo niewiadomo w jakim stanie by dotarły.
Kupię różne produkty od lat z AVON, do tej pory byłam zadowolona z perełek rozświetlających do twarzy, aktualnie zakupione nie są już takie jak dawniej, jestem trochę zawiedziona.( kolory, połysk, mało klasy).
7 lut 2024
Zamówienie złożone w czasie obowiązywania katalogu. Na drugi dzień wiadomość, że moje zamówienie zostało anulowane i zachęta do skorzystania z nowego katalogu. Nie rozumiem takiego postępowania firmy.

Brak możliwości realizacji zamówienia

Po dokończeniu zamówienia i opłaceniu, zostało ono anulowane bez możliwości ponownego opłacenia. Brak dostępnych metod płatności dla podanego miejsca zamieszkania (miasto stołeczne).
24 lut 2024

Ja zapłaciłem za reklamówki wasze o ile wiem to takie rzeczy dostaje się w gratysie . wysłałem pomyłkowo

Wysłałem do państwa zamówienia na złotą maskę ,a wasz komputer nie przyjął zamówienia i zapłaciłem za przesyłkę to co mi przysłaliście to się dostaje jako gratis skandal
Zacznijcie traktować ludzi równo, jeżeli chodzi o czas przesyłki. 4 dni oczekiwania na przesyłkę? Dopłata by była w 2 dni ? Byle firma wysyła nazajutrz.
18 lut 2024
Dostarczać produkt zgodny z zamówieniem 🧐