avonexpert.pl- Logo - Opinie

avonexpert.pl

Opinie (1776) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3084)

Ważny od: 5 kwi 2022
avonexpert.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 gru 2023
Nie wiem czy paczka była źle zabezpieczona, ale otrzymałam że stłuczonym flakonem wody perfum.Pour Blanca i wylana cała zawartość. Po raz pierwszy jestem bardzo zawiedziona i to przed świętami.

15 cze 2023
Kosmetyki zamówiłam w czwartek, w piątek dostalam informację, że paczkę dostarczy kurier we wtorek. Wtorek się skończył, środa minęła czwartek też a kosmetyków jak nie było tak nie ma. Nawet żadnej informacji nie dostałam. Lekceważenie klienta

Opinie nt. sklepu avonexpert.pl

21 mar 2024
Na chwile obecną nie mam większych uwag. W ostatnim zamówieniu miała być dołożona próbka innego zapachu ale jej nie było. I jeszcze taka mała sugestia. Jeśli w zamówieniu są zapachy męskie to próbka też powinna być męskiego zapachu.
28 mar 2024
Zaskoczyła mnie nieestetyczna forma zapakowania zamówienia- wewnątrz kartonu wszystkie artykuły zamówione przez mnie znajdowały się luzem, w nieładzie leżały na dnie kartonu. Spodziewałam się eleganckiego opakowania dla tych produktów.🙂
27 mar 2024
To był prezent dla mojej mamy, Jest przeszczesliwa, kremiki - balsamiki jsk mowi moja mama cudnie pachną i każdy ma swoje zadanie , czuje się jak ktoś wyjatkowy , dodatkowo otrzymała serum mówi że odmłodzi się przynajmniej o 20 lat:)
Największym plusem internetowych zakupów jest to , że nie trzeba czekać tak długo na zamówienie. Zamawiając u konsultantki czekam cały miesiąc na produkt. Bezpośrednio przez Internet - tylko dwa, trzy dni.
Jestem bardzo mile zaskoczona szybką dostawę. Produkty są dobrze zabezpieczone. Opis produktów jest również czytelny i dla każdego zrozumiały. Każdy bez problemu może wybrać odpowiedni produkt dla siebie.
23 mar 2024
Szybka i profesjonalna obsługa i dostawa,Bardzo przystępne ceny, Dla mnie ważna jest że mogę zamówić bez konsultantki ,jestem inwalidką ,poruszam się na wózku i mieszkam na 2 piętrze.polecam wszystkim.
ES
Ewunia S.
Ciechanów
6 kwi 2024

Lov U i Eve Prive

Oba zapachy Lov U i Eve Prive są cudne❤️. Używam ich na przemian, w zależności od humoru 😁. Lov U słodszy i pachnący pomarańczą, Eve Prive bardziej wytrawny.
28 mar 2024
Super szybkie dostarczenie, jestem zachwycona że wreszcie mogę zamówić przez internet co mi się podoba i tak szybko mogę się tym cieszyć
5 kwi 2024
Ja 22 łata korzystam kosmetyka Avon. Zawsze zadowolona, wysoka jakość, dostępną cenę. Dziękuję bardzo za wasze pracą.

Szybka dostawa i dobry towar

Dostałam nie tylko zamówione produkty, ale też nowy katalog i miły prezencik w postaci próbki perfum. Dziękuję!
4 kwi 2024
Polecam świetny produkt,używał od wielu lat. Wydajny,świetny odcień,efekt po nałożeniu taki jak oczekiwałam.
Przesyłka była zgodna z zamówieniem . Dotarła w czasie wymienionym na stronie. Polecam zakupy.
29 mar 2024
Wszystko ok, pomadki przyjemne w kontakcie z ustami, nie wysuszają, dostawca idealny. dziękuję
Zamówienie dotarło do mnie bardzo szybko. Wszystko się zgadzało. Jestem bardzo zadowolona.
6 kwi 2024
Anew Platinum Night Replenishing Cream Protinol bardzo fajny krem (polecam mgr kosmetolog)
4 kwi 2024
Szybkość realizacji zamówienia, sprawność, bieżąca informacja o realizacji zamówienia.

Polecam Sklep Internetowy AvonExpert

Dobra jakość produktów w przystępnej cenie. Jestem klientką Avon od trzydziestu lat.
Pomoc w postaci ekspertaAVON skuteczna... bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie
Wszystko jest ok,to co zamówiłam otrzymałam i dostawa była na czas
Polecam ten sklep, wszystko zgodnie z opisem, szybka wysyłka.