avonexpert.pl- Logo - Opinie

avonexpert.pl

Opinie (1896) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3223)

Ważny od: 5 kwi 2022
avonexpert.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 gru 2023
Nie wiem czy paczka była źle zabezpieczona, ale otrzymałam że stłuczonym flakonem wody perfum.Pour Blanca i wylana cała zawartość. Po raz pierwszy jestem bardzo zawiedziona i to przed świętami.

15 cze 2023
Kosmetyki zamówiłam w czwartek, w piątek dostalam informację, że paczkę dostarczy kurier we wtorek. Wtorek się skończył, środa minęła czwartek też a kosmetyków jak nie było tak nie ma. Nawet żadnej informacji nie dostałam. Lekceważenie klienta

Opinie nt. sklepu avonexpert.pl

Największym plusem internetowych zakupów jest to , że nie trzeba czekać tak długo na zamówienie. Zamawiając u konsultantki czekam cały miesiąc na produkt. Bezpośrednio przez Internet - tylko dwa, trzy dni.
Jestem bardzo mile zaskoczona szybką dostawę. Produkty są dobrze zabezpieczone. Opis produktów jest również czytelny i dla każdego zrozumiały. Każdy bez problemu może wybrać odpowiedni produkt dla siebie.
ES
Ewunia S.
Ciechanów
6 kwi 2024

Lov U i Eve Prive

Oba zapachy Lov U i Eve Prive są cudne❤️. Używam ich na przemian, w zależności od humoru 😁. Lov U słodszy i pachnący pomarańczą, Eve Prive bardziej wytrawny.
Zamówienie szybko zrealizowane, bez zastrzen. Zamówione produkt zgodny z opisem. Dodatkowy gratis byl miłą niespodzianką.Polecam z czystym sumieniem.

Wszystko super!

Paczka dotarła szybko, wszystko zapakowane ładnie i zabezpieczone, zamówienie kompletne, ceny atrakcyjne - bez zarzutu;)
Ja 22 łata korzystam kosmetyka Avon. Zawsze zadowolona, wysoka jakość, dostępną cenę. Dziękuję bardzo za wasze pracą.

Szybka dostawa i dobry towar

Dostałam nie tylko zamówione produkty, ale też nowy katalog i miły prezencik w postaci próbki perfum. Dziękuję!
Polecam świetny produkt,używał od wielu lat. Wydajny,świetny odcień,efekt po nałożeniu taki jak oczekiwałam.

Nareszcie sklep, którego mogę śmiało polecić <3 Wszystko zgodne z opisem. I w paczce miłe niespodzianki <3
Przesyłka była zgodna z zamówieniem . Dotarła w czasie wymienionym na stronie. Polecam zakupy.
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Zamówione produkty spełniają w pełni moje oczekiwania.
Zamówienie dotarło do mnie bardzo szybko. Wszystko się zgadzało. Jestem bardzo zadowolona.
6 kwi 2024
Anew Platinum Night Replenishing Cream Protinol bardzo fajny krem (polecam mgr kosmetolog)
Otrzymałam produkty zgodnie z zamówieniem i w bardzo krótkim terminie.Dziekuje i polecam.
Szybki czas realizacji, znacznie szybciej niż pisze. Zamówienie przyszło na drugi dzień.
Szybkość realizacji zamówienia, sprawność, bieżąca informacja o realizacji zamówienia.

Polecam Sklep Internetowy AvonExpert

Dobra jakość produktów w przystępnej cenie. Jestem klientką Avon od trzydziestu lat.
14 kwi 2024
Pomoc w postaci ekspertaAVON skuteczna... bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie
Szybką dostawą ale jeden minus że za taką kwotę nie dostaje się żadnego gratisu
Dzień dobry. Polecam zakupy w tym sklepie. Szybka dostawa i prosty kontakt.