Wanapix Poland

Opinie (374) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (592)

Ważny od: 25 mar 2022
Wanapix Poland spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 paź 2023
Bardzo intuicyjny konfigurator produktu za nadrukiem, jakość produktu zadowalająca, jedynie zaskoczyła mnie informacja po zakupie, że nie przyjdzie z Polski i trochę musiałem poczekać na przesyłkę.

24 lut 2024
Moja opinia wynika wyłącznie z dostawy realizowanej przez firmę GLS. Zakup był prezentem urodzinowym i zależało mi na terminowej dostawie. Paczka wyjechała z magazynu docelowego do miejsca odbioru w piątek rano i taka informacja pojawiła się w systemie śledzenia paczek. Niestety do końca dnia nie dotarła a w systemie pojawiła się informacja że zostanie doręczona w nowym terminie uzgodnionym z odbiorcą, co było nieprawdą. Nikt do mnie nie zadzwonił, nie było żadnego uzgodnienia. W sobotę na infolinii GLS otrzymałem informację że kurier musiał wcześniej zakończyć trasę i nie doręczył wszystkich paczek. Na pytanie dlaczego nie zostałem poinformowany od razu dostałem odpowiedź że nie są w stanie do wszystkich zadzwonić. Na pytania dlaczego oszukują że uzgodnili ze mną nowy termin nie uzyskałem odpowiedzi. Niestety firma GLS nie dostarcza przesyłek w soboty, co robią już inne firmy kurierskie. Chciałem sam pojechać do magazynu GLS w Strykowie i odebrać przesyłkę ale nie było takiej możliwości. Potrzebowałem zakupionego towaru na sobotę a odebrałem go dopiero w sobotę z winy firmy GLS, która potraktowała mnie bardzo nieładnie.

Opinie nt. sklepu Wanapix Poland

6 maj 2024
Szybko i sprawnie. Łatwo można było złożyć zamówienie, a jego realizacji przebiegła sprawnie. Produkt spełnia wszystkie wymagania 😀 Dziękuję też za czekoladki, to bardzo miłe 🥰
Super breloczek wykonanie zadziwiło mnie trochę bo myślałam że będzie trochę gorszej jakości ale jest naprawdę super
30 kwi 2024
Breloczek przepięknie i solidnie wykonany! Cudowny pomysł na upominek dla ważnej dla nas osoby. Naprawdę warto!
26 kwi 2024

Z przyjemnością powtórzę zakupy

Łatwa obsługa aplikacji, wzory wyszły ostrzejsze niż nie spodziewaliśmy (na wizualizacji pokazywało)
4 maj 2024
Obawiałam się że jakość zdjęć będzie średnia, a jest bardzo dobra
30 kwi 2024
Szybka realizacja zamówienia i kontakt z BOK
Everything's ok. Fantastic. Thank you
23 kwi 2024
Bardzo dobra jakość grafiki.
Good quality. Excellent.
Świetne ! Dobra jakość.