Wanapix Poland

Opinie (360) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (568)

Ważny od: 25 mar 2022
Wanapix Poland spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 paź 2023
Bardzo intuicyjny konfigurator produktu za nadrukiem, jakość produktu zadowalająca, jedynie zaskoczyła mnie informacja po zakupie, że nie przyjdzie z Polski i trochę musiałem poczekać na przesyłkę.

24 lut 2024
Moja opinia wynika wyłącznie z dostawy realizowanej przez firmę GLS. Zakup był prezentem urodzinowym i zależało mi na terminowej dostawie. Paczka wyjechała z magazynu docelowego do miejsca odbioru w piątek rano i taka informacja pojawiła się w systemie śledzenia paczek. Niestety do końca dnia nie dotarła a w systemie pojawiła się informacja że zostanie doręczona w nowym terminie uzgodnionym z odbiorcą, co było nieprawdą. Nikt do mnie nie zadzwonił, nie było żadnego uzgodnienia. W sobotę na infolinii GLS otrzymałem informację że kurier musiał wcześniej zakończyć trasę i nie doręczył wszystkich paczek. Na pytanie dlaczego nie zostałem poinformowany od razu dostałem odpowiedź że nie są w stanie do wszystkich zadzwonić. Na pytania dlaczego oszukują że uzgodnili ze mną nowy termin nie uzyskałem odpowiedzi. Niestety firma GLS nie dostarcza przesyłek w soboty, co robią już inne firmy kurierskie. Chciałem sam pojechać do magazynu GLS w Strykowie i odebrać przesyłkę ale nie było takiej możliwości. Potrzebowałem zakupionego towaru na sobotę a odebrałem go dopiero w sobotę z winy firmy GLS, która potraktowała mnie bardzo nieładnie.

Opinie nt. sklepu Wanapix Poland

Bardzo zadowolona jestem z breloczków, idealnie odwzorowane ze zdjęcia, super pamiątka, tylko fakt- trzeba było trochę poczekać. Ale warto. Bardzo polecam
31 mar 2024
Zamówiony zegarek ze zdjęciem wykonany ładnie i realistycznie, jeden minus to kolor znaków na tarczy który zlewa się ze zdjęciem i słabo widać godzinę
Bardzo długi czas oczekiwania, brak możliwości kontaktu z firmą. Ładny breloczek, dobre wykonanie, choć nie warte swojej ceny.
Zamówienie zrealizowane bez problemów. Jakość bardzo dobra. Trochę długi czas realizacji.
Wszystko super! Szybka wysyłka, jakość breloczków super. Jestem bardzo zadowolona :)
Dobre wykonanie. Splenilo oczekiwania na prezent. Polecam na oryginalny prezent.
Bardzo dobra jakość grafiki.
Super produkt polecam
31 mar 2024
Lepiej zabezpieczać towar, jeden z kupkow został uszkodzony w okolicach "ucha"
Brak pl znaków, długi czas oczekiwania - produkt wysyłany z innego kraju.
23 mar 2024
Polecam, szybka realizacja zamówienia oraz transport(mimo tego że paczka jechała z Hiszpanii) nie mam zastrzeżeń co do jakości produktu. Kreator na stronie prosty w obsłudze
23 mar 2024

Polecam !!

Doskonałe wykonanie ,fantastyczny kontakt i cena. Rzadko mi się zdarza być zaskoczonym jakością wykonania, tu się udało 🙂
3 mar 2024
Produkt zgodny z opisem. Bardzo szybka realizacja i wysyłka. Polecam