Wanapix Poland

Opinie (432) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (731)

3 paź 2023
Bardzo intuicyjny konfigurator produktu za nadrukiem, jakość produktu zadowalająca, jedynie zaskoczyła mnie informacja po zakupie, że nie przyjdzie z Polski i trochę musiałem poczekać na przesyłkę.

24 lut 2024
Moja opinia wynika wyłącznie z dostawy realizowanej przez firmę GLS. Zakup był prezentem urodzinowym i zależało mi na terminowej dostawie. Paczka wyjechała z magazynu docelowego do miejsca odbioru w piątek rano i taka informacja pojawiła się w systemie śledzenia paczek. Niestety do końca dnia nie dotarła a w systemie pojawiła się informacja że zostanie doręczona w nowym terminie uzgodnionym z odbiorcą, co było nieprawdą. Nikt do mnie nie zadzwonił, nie było żadnego uzgodnienia. W sobotę na infolinii GLS otrzymałem informację że kurier musiał wcześniej zakończyć trasę i nie doręczył wszystkich paczek. Na pytanie dlaczego nie zostałem poinformowany od razu dostałem odpowiedź że nie są w stanie do wszystkich zadzwonić. Na pytania dlaczego oszukują że uzgodnili ze mną nowy termin nie uzyskałem odpowiedzi. Niestety firma GLS nie dostarcza przesyłek w soboty, co robią już inne firmy kurierskie. Chciałem sam pojechać do magazynu GLS w Strykowie i odebrać przesyłkę ale nie było takiej możliwości. Potrzebowałem zakupionego towaru na sobotę a odebrałem go dopiero w sobotę z winy firmy GLS, która potraktowała mnie bardzo nieładnie.

Opinie nt. sklepu Wanapix Poland

Jestem bardzo zadowolona z produktu. Kupiłam ściereczkę do okularów. Mąż jest pod wrażeniem. Dobra jakość i mogę szaleć z tym jak ta ściereczka ma wyglądać. Polecam.
13 lip 2024
Skarpetki są większe niż się wydaje i obrazki umieszczone na skarpetce okazały się większe i bardzo dobrej jakości, więc śmiało możecie robić drobny wzór

Brelok ze zdjęciem

Brelok wykonany ładnie, zgodnie z moim projektem. Nie jest jednak wysokiej jakości - po jednym dniu część ze zdjęciem już była porysowana.
30 cze 2024
Super jakość ! Tatuaż spełnił moje oczekiwania, jestem pod wrażeniem odzwierciedlenia mojego projektu :) Polecam !
6 lip 2024
Breloczek super, wstawione zdjęcie jest bardzo dobrej jakości. A w paczce gratisy dla córki 😉 Polecam !
27 cze 2024
Polecam, jestem bardzo zadowolona z zamówienia, kubek idealny, brylok z zdjęciem również , polecam
13 lip 2024
Dobre wykonanie kubka pomimo tego, że moje zdjęcia były średniej jakości i terminowość.
3 lip 2024
Bardzo szybkie dostarczenie zamówienia, produkt wysokiej jakości. Brak zastrzeżeń.
Super kocyk, kolory fajne, zdjęcia nie rozmazane.
29 cze 2024
Kubek trochę mały ale nadruk wysokiej jakości
Jakość produktów, intuicyjne projektowanie
28 cze 2024
Serdecznie polecam breloki ze zdjęciem.
9 lip 2024
Wszystko w jak najlepszym porzadku !
Bardzo dobre wykonanie. Polecam 🙂
3 lip 2024
Brelok bardzo dobrze wykonany.
30 cze 2024
Realizacja zamówienia na 6+.
5 lip 2024
Polecam piękny breloczek