Wanapix Poland

Opinie (374) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (592)

Ważny od: 25 mar 2022
Wanapix Poland spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 paź 2023
Bardzo intuicyjny konfigurator produktu za nadrukiem, jakość produktu zadowalająca, jedynie zaskoczyła mnie informacja po zakupie, że nie przyjdzie z Polski i trochę musiałem poczekać na przesyłkę.

24 lut 2024
Moja opinia wynika wyłącznie z dostawy realizowanej przez firmę GLS. Zakup był prezentem urodzinowym i zależało mi na terminowej dostawie. Paczka wyjechała z magazynu docelowego do miejsca odbioru w piątek rano i taka informacja pojawiła się w systemie śledzenia paczek. Niestety do końca dnia nie dotarła a w systemie pojawiła się informacja że zostanie doręczona w nowym terminie uzgodnionym z odbiorcą, co było nieprawdą. Nikt do mnie nie zadzwonił, nie było żadnego uzgodnienia. W sobotę na infolinii GLS otrzymałem informację że kurier musiał wcześniej zakończyć trasę i nie doręczył wszystkich paczek. Na pytanie dlaczego nie zostałem poinformowany od razu dostałem odpowiedź że nie są w stanie do wszystkich zadzwonić. Na pytania dlaczego oszukują że uzgodnili ze mną nowy termin nie uzyskałem odpowiedzi. Niestety firma GLS nie dostarcza przesyłek w soboty, co robią już inne firmy kurierskie. Chciałem sam pojechać do magazynu GLS w Strykowie i odebrać przesyłkę ale nie było takiej możliwości. Potrzebowałem zakupionego towaru na sobotę a odebrałem go dopiero w sobotę z winy firmy GLS, która potraktowała mnie bardzo nieładnie.

Opinie nt. sklepu Wanapix Poland

26 sty 2024
5 sty 2024
Świetny pomysł że stworzeniem możliwości wykonania indywidualnych kostek, w dodatku czterech różnych. Znakomity prezent, który bardzo spodobał się obdarowanemu. Jednak inny pisali, że dostali paczuszkę z Haribo i tu zawód, że ja żadnego bonusika :-( na minus sposób zapakowania paczki - moim zdaniem powinnyście pakować w folie babelkową, a nie samą kopertę - nasza ramka ucierpiała niestety przez taki sposób zapakowania. Długi i drogi transport. Lepiej gdyby nadruk był dwustronny lub choćby jednokolorwy, ale nie biały rewers. Ale ogólnie sagę kostki wyszły super - prosty sposób projektowania na duży plus. Zdjęcia niestety nie mam, bo prezebt już podarowany :-)
8 lip 2023

Spersonalizowany planer

Fajnej jakości spersonalizowany planer. W szczególności szukałam małego formatu, a tu taki byl. Z produktu jestem zadowolona (szkoda tylko że spiralka jest plastikowa, a nie cieniutka metalowa, ale to wiedziałam podczas zamawiania. Jedyny minus to dostawa. Jestem przyzwyczajona, że jak coś zamawiam z rana, to mam to na drugi, max trzeci dzień, a tutaj jak dla mnie zbyt słabo oznaczona informacja, że produkt idzie do nas z Hiszpanii, co znacznie wydłuża termin dostawy.
11 lis 2023

Miłe zaskoczenie, fajne na prezent

Bardzo fajne na prezent, narzeczona zachwycona. Dobra jakość wykonania. Happy wife is a happy life. Gratis dostaliśmy paczkę żelków :) Polecam

Polecam, po prostu.

Miałem trochę obaw, raz że przesyłka szła z Hiszpanii (należy jednak pochwalić, w moich rękach była już po zaledwie 6 dniach od złożenia zamówienia) ale wszystkie zostały rozwiane po doręczeniu upominka. Jakość wykonania breloka oraz samej grafiki znacznie lepsza niż prezentowała się w fazie projektowej.
24 lis 2023
Przesyłka sprawnie dostarczona, ponieważ to były bąbki na choinkę, martwiłam się w jakim stanie przyjdą, ale całkiem dobrze produkt został zabezpieczony. Wygląd zamówionego towaru bardzo ładnie wykonany, jakościowo jak najbardziej ok, polecam, sama też myślę, że jeszcze nie jedną rzecz zamowię
29 maj 2023

Poduszka ze zdjęciem

Zamówiłam poduszkę z wydrukowanym zdjęciem mojej siostrzenicy dla mojej siostry,która pierwszy raz świętowała dzień mamy,widząc jej reakcje (płakała i ja oglądała przez długi czas) uważam że prezent był trafiony. Zdjęcia wydrukowane i napis idealne. Naprawdę jestem zadowolona.
26 gru 2023
Solidna firma, na czas otrzymałem produkt, zamówiony u państwa, polecam już rodzinie i zachęcam do kupowania i zamawiania u państwa. Dziękuję z serca za pomoc i za uśmiech mej kobiety gdy zobaczyła prezent. Pozdrawiam z wyrazami szacunku dla panstwa. MARCIN

Świetny zakup :-)

Kufelek, spersonalizowany nadruk oraz obsługa zamówienia bez zarzutu :-) Jedyny malutki minus to faktyczna pojemność. Jak zostało sprawdzone doświadczalnie 0,5 litra do kufla wejdzie, ale z meniskiem mocno wypukłym a piana się już w ogóle nie zmieści ;-D
21 lip 2023

Polecam, skorzystam ponownie.

Zamówienie wyszło dokładnie wg projektu. Zamawiałam puszki z nadrukiem, usługa niedostępna w innych firmach. Bardzo dobra jakość, szybkie wykonanie, sprawny transport biorąc pod uwagę wysyłkę z Hiszpanii. Polecam i sama chętnie skorzystam ponownie.
2 gru 2023

Duży wybór produktów, możliwość personalizacji każdego według swoich upodobań i gustu. Przyjemne i łatwe projektowanie produktów. W szybka realizacja zamówień. Polecam. Jedynie ceny są ciut wysokie. Brak polskich znaków w tekście.
8 lip 2023

Breloczek ze zdjęciem

Bez problemu zaprojektowalam breloczek , i dokładnie taki otrzymalam. Czas oczekiwania dokładnie tak jak w ofercie , więc bezstresowo. Polecam usługi tej firmy i już pochwaliłam się znajomym kto robi takie fajne breloczki.
2 lis 2023
Jestem bardzo zadowolona z zamówienia. Ciszę się że wszystko wygląda tak jak chciałam. Bałam się że coś będzie nie tak. Ucięte zdjęcie i czegoś nie będzie widać.. Ale wszystko wyszło naprawdę super. Bardzo polecam.
6 wrz 2023

Bardzo dobrze wykonany produkt, zgodny z zamówieniem. Dostawa od dnia zamówienia do dnia doręczenia - 10 dni. Dodatkowo starannie zapakowane, miłym dodatkiem był słodki prezent w apostaci mini paczki HARIBO :)
2 wrz 2023

Podkładka personalizowana

Bardzo dobre i solidne wykonanie podkładki pod klawiaturę. Jedyną wadą jest drogi koszt wysyłki, ale myśle, że na prezent warto. Miło, że do paczki zostały dorzucone dwie małe paczuszki żelków haribo. Polecam
21 maj 2023
Rewelacyjny prezent. Załadowanie zdjęć wymaga trochę wprawy ale jak już się załapie jak to idzie szybko. Puszka, spis rysunków oraz instrukcje bez zastrzeżeń. Wysoka jakość wykonania i fajna estetyka. POLECAM
19 cze 2023

Bardzo dobra jakoś zdjęć i solidnie wykonany brylok. Polecam. P.S. trzeba trochę poczekać bo paczka idzie aż z Hiszpanii, ale zdecydowanie warto. Chyba, że ktoś potrzebuje prezentu na ostania cheile
20 maj 2023
Solidna robota! Nie spodziewałam się, ze brelok będzie taki porządny i ładny! Odwzorowanie projektu 100% Troszkę trzeba było poczekać, ale było warto! Napewno jeszcze skorzystam! Polecam!!!