wallmuralia.pl- Logo - Opinie

wallmuralia.pl

Opinie (55) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (115)

Opinie nt. sklepu wallmuralia.pl

3 cze 2024
Elegancki tylko czarne wskazówki nie są widoczne dobrze na czarnym tle.
Odpowiedź ze sklepu wallmuralia.pl
Witamy, Dziękujemy za opinię! To dla nas motywacja do dalszego doskonalenia naszych usług. Mamy nadzieję, że będą Państwo wracać do naszego sklepu w przyszłości. Pozdrawiamy, Zespół Wallmuralia
28 maj 2024
terminowość , zegar dotarł zgodnie z ofertą w idealnym stanie. polecam
Odpowiedź ze sklepu wallmuralia.pl
Witamy, Dziękujemy za tak miłe słowa! Bardzo doceniamy, że podzielili się Państwo z nami swoją opinią. Jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy spełnić Pańskie oczekiwania Pozdrawiamy, Zespół Wallmuralia
Zdecydowanie polecam
Piekny obraz, polecam
31 maj 2024
Odpowiedź ze sklepu wallmuralia.pl
Witamy, Bardzo nam miło widzieć, że spełniliśmy Państwa oczekiwania! Staramy się zawsze dostarczać naszym klientom najlepsze produkty i obsługę. Pozdrawiamy, Zespół Wallmuralia
Jakość masakra
14 maj 2024
Super obraz , jestem bardzo zadowolona , a przesylka dotarla w dwa dni czego sie nie spodziewalam i bylam mile zaskoczona. Bardzo polecam ten sklep przez caly czas byl kontakt mail. Super sklep i piekny obraz. Dziekuje 😀
15 maj 2024
Witamy, Jesteśmy szczęśliwi, że nasz produkt spełnił Państwa oczekiwania! Dziękujemy za wsparcie i zaufanie. Pozdrawiamy, Zespół Wallmuralia
25 kwi 2024
Bardzo dobra współpraca, szybka odpowiedź i bardzo konkretna i rzetelną. Polecam Beata
15 maj 2024
Witamy, Dziękujemy za entuzjastyczny komentarz! To dla nas ogromna radość, gdy widzimy, że nasze produkty przynoszą radość klientom. Pozdrawiamy, Zespół Wallmuralia
28 kwi 2024

Piękna jakość wydruku

Obraz jest niesamowity!!!! Bardzo wysoka jakość wydruku, piękne kolory! Polecam!!!
29 kwi 2024
Szybka i sprawna transakcja. Polecam sprzedawce
rzetelność obsługi
24 kwi 2024
Witamy, Dziękujemy za pozytywny feedback! To dla nas ogromna motywacja do utrzymania wysokiej jakości obsługi. Pozdrawiamy, Zespół Wallmuralia
14 maj 2024
15 maj 2024
Witamy, Dziękujemy za miłe słowa! Doceniamy, że poświęcili Państwo czas, aby podzielić się z nami swoją opinią! Pozdrawiamy, Zespół Wallmuralia
8 maj 2024
30 kwi 2024