wallmuralia.pl- Logo - Opinie

wallmuralia.pl

Opinie (38) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (98)

Ważny od: 10 wrz 2020
wallmuralia.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu wallmuralia.pl

Naklejka na lodówkę pod wymiar super sprawa. Pięknie wygląda i ładnie komponuje się z wcześniej kupionym zegarem. Polecam profesjonalna obsługa.
Odpowiedź ze sklepu wallmuralia.pl
Witamy, Dziękujemy za entuzjastyczny komentarz! To dla nas ogromna radość, gdy widzimy, że nasze produkty przynoszą radość klientom. Pozdrawiamy, Zespół Wallmuralia
rzetelność obsługi
Odpowiedź ze sklepu wallmuralia.pl
Witamy, Dziękujemy za pozytywny feedback! To dla nas ogromna motywacja do utrzymania wysokiej jakości obsługi. Pozdrawiamy, Zespół Wallmuralia
AM
Anika M.
Płock
Odpowiedź ze sklepu wallmuralia.pl
Jestem zadowolona obraz wygląda pięknie, jest taki jak na stronie firmy. polecam zakupy solidna firma, szybka realizacja zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu wallmuralia.pl
Witamy, Dziękujemy za opinię. Dziękujemy za tak pozytywne spojrzenie na naszą działalność! Pozdrawiamy, Zespół Wallmuralia
Mega obraz jestem usatysfakcjonowany w 100% Spełnia w 100% moje oczekiwania , napewno wrócę po więcej
Odpowiedź ze sklepu wallmuralia.pl
Witam, Dziękujemy za opinię. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy, Zespół Wallmuralia
Bardzo ładnie prezentuje się na ścianie. Wygląda jak obraz. Pozytywem jest możliwość doboru rozmiaru.
Odpowiedź ze sklepu wallmuralia.pl
Witam, Dziękujemy za opinię. Zapraszamy do ponownego skorzystania z naszej oferty! Mamy nadzieję, że znów spełnimy Państwa oczekiwania. Pozdrawiamy, Zespół Wallmuralia
To już mój drugi zakup u Was. Wszystko na najwyższym poziomie. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu wallmuralia.pl
Witam, Dziękujemy za tak miłe słowa! Cieszymy się, że nasz produkt spełnił Państwa oczekiwania! Pozdrawiamy, Zespół Wallmuralia
Wszystko ok
Odpowiedź ze sklepu wallmuralia.pl
Witamy, Dziękujemy za na napisanie tej opinii. Cieszymy się, że możemy sprawić Państwu radość. Z poważaniem, Zespół Wallmuralia
AM
Anika M.
Płock
Polecam!
Odpowiedź ze sklepu wallmuralia.pl
Dzień dobry, dziękujemy za polecenie. Bardzo się cieszymy, że możemy być częścią Państwa projektu. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Wallmuralia
Odpowiedź ze sklepu wallmuralia.pl
Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Bardzo się cieszymy, że możemy być częścią Państwa projektu. Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Wallmuralia
Odpowiedź ze sklepu wallmuralia.pl
Witamy, Państwa pozytywna opinia jest dla nas najlepszą nagrodą! Dziękujemy za wyrażenie swojej satysfakcji. Pozdrawiamy, Zespół Wallmuralia
25 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu wallmuralia.pl
Witam, Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z naszego produktu! Twój pozytywny feedback jest dla nas najlepszą nagrodą! Pozdrawiamy, Zespół Wallmuralia

Obraz na szkle hartowanym

Sam obraz jak i wykonanie jest super! Bardzo realistyczny i świetnie wygląda na ścianie. Kontakt z firmą bezproblemowy. Towar dobrze zapakowany. Jedyny minus to ze instalacja jest problematyczna jeżeli nie masz miejsca aby obraz wsunąć. A tego na stronie nie widziałem ze było napisane obraz się wsuwa w uchwyty. Nie mniej sobie poradziłem. Polecam sklep. Sam nurkuję i ten klimat pod wodą bardzo mi sie podoba. Pozdrawiam
6 lut 2024

profesjonalna obsługa ;)

spodobał mi się design i cena również jest do zaakceptowania. miła, cierpliwa i profesjonalna obsługa z poczuciem humoru ;)
6 lut 2024
Witamy, Dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszego produktu! Twój pozytywny feedback jest dla nas najlepszą nagrodą. Pozdrawiamy, Zespół Wallmuralia
Wszystko zgodne z opisem produkt dobrze zabezpieczony przyszedł w całości jestem mega zadowolona
31 sty 2024
18 lut 2024
Bardzo ładny obraz.Po prostu Profesionalne wykonanie 100%.
17 lut 2024

Perfekcja

Wszystko jest na najwyższym poziomie