Beautiona- Logo - Opinie

Beautiona

Opinie (556) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (556)

Ważny od: 21 cze 2023
Beautiona spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

24 cze 2023
Produkt zgodny z opisem,cena konkurencyjna.Dostawa błyskawiczna.Dziekuję Paulinie za piękne opakowanie mojego zamówienia.🙂

21 cze 2023
Towar zamówiony okazał się niedostępny, zamieniono na inny, którego nie chciałam.

Opinie nt. sklepu Beautiona

6 kwi 2024
7 kwi 2024
Bardzo nam przykro, że zakupy w naszym sklepie nie spełniły Państwa oczekiwań. Skontaktujemy się z Państwem w celu poznania szczegółów oceny.
17 paź 2023
Stempel taki sobie jak dla mnie to nie warte świeczki Nie polecam
6 lis 2023
Dzień dobry, skontaktowałam się z Państwem, aby wspólnie znaleźć satysfakcjonujące Państwa rozwiązanie. Zapewniam, że dokładamy wszelkich starań, aby rozwiązać każdą sytuację.
16 gru 2023
Nie działające rzeczy i rozwalone
17 gru 2023
Dzień dobry, bardzo mi przykro, że nie są Państwo zadowoleni z zakupów w naszym sklepie. Skontaktuję się z Państwem w celu wyjaśnienia sytuacji oraz znalezienia satysfakcjonującego rozwiązania.
Odpowiedź ze sklepu Beautiona
Dzień dobry, przykro mi, że nie są Państwo zadowoleni z zakupów w naszym sklepie. Skontaktuje w celu poznania powodów wystawienia powyższej oceny i znalezienia satysfakcjonującego rozwiązania.