euromagnesy.com- Logo - Opinie

euromagnesy.com

Opinie (205) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (557)

Ważny od: 27 maj 2022
euromagnesy.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Jesteście niezawodni w obsłudze klienta. Szybko,sprawnie z pełną informacja na temat przebiegu każdej transakcji. Towar jak zawsze na najwyższym poziomie spełniający oczekiwania klienta. Życzę sukcesów w działalności Waszej firmy.

4 lis 2023
Odrazu po otworzeniu zamówienia i rozłączeniu dwóch magnesów połamały się na pół

Opinie nt. sklepu euromagnesy.com

4 lis 2023
Odpowiedź ze sklepu euromagnesy.com
9 lis 2023
Dzień dobry, dziękujemy za zakupy dokonane w naszym sklepie internetowym. Wielokrotnie próbowaliśmy skontaktować się z Panem, ale bezskutecznie. W załączonej do zamówienia ulotce przedstawiono Panu krótką i podstawową charakterystykę produktu. Wynika z niej, że magnesy neodymowe są kruche i delikatne (patrz pkt 4). Podstawową cechą magnesu neodymowego jest duża siła, która w połączeniu z innym magnesem neodymowym (z innym polem magnetycznym w pobliżu) może dać efekt niekontrolowanego przyciągania się dwóch obiektów. Magnesy podczas niekontrolowanego zderzenia pękają i kruszą się.
20 lip 2023
Magnesy pokruszone, może 3 były ok, reszta niestety do niczego się nie nadaje
Odpowiedź ze sklepu euromagnesy.com
27 lip 2023
Dzień dobry, Dziękujemy za dokonanie zakupu w naszym sklepie internetowym. Od momentu zgłoszenia sytuacji, aż do dnia dzisiejszego próbujemy skontaktować się z Panem telefonicznie oraz drogą mailową (poniżej treść z korespondencji, którą do Pana wysłaliśmy 17.07) - zaznaczamy, że bezskutecznie. Celem kontaktu było wyjaśnienie sprawy oraz wyjście naprzeciw sprawie, którą Pan naświetlił. Wydaje się nam, że jest to najlepszy sposób na rozwiązywanie problemów. Zamówienie zostało zrealizowane w ekspresowym tempie oraz przygotowane z należytą starannością. Magnesy zostały ułożone w torebce strunowej, foliopaku i kopercie tekturowej oraz opakowane w tekturę falistą. W opakowaniu umieściliśmy ulotkę z informacjami jak należy postępować z magnesami i na co zwrócić uwagę przy ich użytkowaniu oraz jakie zasady bezpieczeństwa obowiązują podczas użytkowania produktu. Treść wiadomości wysłanej 17.07.2023: Dzień dobry, dziękuję za informację. Próbowaliśmy skontaktowac się z Panem telefonicznie- bezskutecznie. Proszę o przysłanie zdjęć w formie jpg.