Rowerek.pl- Logo - Opinie

Rowerek.pl

Opinie (374) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1286)

Ważny od: 29 paź 2021
Rowerek.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

30 lip 2023
Bardzo dobre markowe produkty rowerowe w wyjątkowo okazyjnych cenach. Bardzo szybka realizacja i dokładne pakowanie. Miałam problem z montażem jednej części i bardzo profesjonalnie uzyskałam odpowiedz od Pana z infolinii. Dawno nie byłam tak zadowolona a zamówiłam około 15 części bo budowałem cały rower od podstaw. Ogromne wyrazy wdzięczności

1 maj 2023
do dziś nie otrzymałem zamówienia i odpowiedzi na pytanie o przesyłkę. a przesyłka miała trafić do mnie 26-04-23

Opinie nt. sklepu Rowerek.pl

26 sty 2024
21 sty 2024
8 sty 2024
30 lip 2023
8 sie 2023
Po kilku transakcjach jestem zadowolony z zakupów jak i z doradztwa (co teraz mało można spotkać) . Polecam firmę Rowerek Pl. jak najbardziej - są godni zaufania Krzysztof Adamski
21 cze 2023
Dobry stosunek jakości towaru do jego ceny. Łańcuch prezentuje się dość profesjonalnie; tylko czy jego złoty kolor utrzyma się w miarę długo ?
27 lip 2023
Wysylka doszła w sobote do paczkomatu mimo że miala dopiero w pon. Takze super szybka wysylka Uwazam ze produkt w 100% zgadza sie z opisem:)
26 maj 2023

Miłe zaskoczenie.

Zachęciła mnie cena, bogaty asortyment oraz szybka reakcja na wysłanie zakupionego towaru. Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczony. Pozdrawiam.
28 sie 2023
Przesyłka dotarła bardzo szybko, była do odbioru na drugi dzień co nie jest takie oczywiste biorąc pod uwagę, że to była poczta polska.
7 sie 2023
Zamówienie szybko zrealizowane, opakowanie b. dobre, towar wysokiej jakości. W razie potrzeby łatwy kontakt z doradcą.
5 sie 2023
Wszystko OK produkt zgodny z opisem . Wydaje się być Bardzo solidny. Czy zda egzamin to się dopiero okaże.
26 cze 2023
Oferta sklepu, szybka dostawa. Irytujące jest , że prosicie już o komentarz podczas gdy paczka w drodze.
27 lip 2023
prośba o lepsze pakowanie: tarcza hamulcowa lekko się wygięła podczas transportu a poza tym polecam :)
Szybka wysyłka,zgodność towaru z opisem,odpowiednie opakowanie i przystępna cena.Polecam sklep !
MZ
Magda Z.
Nakło
17 gru 2023

Same plusy

Dostępność produktów, szybka wysyłka, bezproblemowa obsługa.
3 cze 2023
Jesli pytacie o opinie to przyda by sie zapytanie o konkretny przedmiot bo niepamietam co kupilem!
29 sie 2023
Szybkość realizacji zamówienia i informacja o stanie przesyłki,wszystkie firmy powinny tak mieć .
8 sie 2023

Zdecydowanie polecam!

Szybka dostawa, produkt oryginalny, zgodny z opisem, konkurencyjne ceny, polecam zdecydowanie.
12 paź 2023
Bardzo szybka dostawa. Produkt oczywiście ten co był zamawiany. Bardzo dobrze spakowany ;)
Odpowiedź ze sklepu Rowerek.pl
Dziękujemy za pozytywną recenzję! Cieszymy się, że był Pan zadowolony z szybkiej dostawy oraz z zamówionego towaru. Dziękujemy za wybór Rowerek.pl Pozdrawiamy :)
10 sie 2023
wszystko jaj w najlepszym porządku towar bardzo dobrze zapakowany szybka wysyłka polecam