Rowerek.pl- Logo - Opinie

Rowerek.pl

Opinie (357) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1340)

30 lip 2023
Bardzo dobre markowe produkty rowerowe w wyjątkowo okazyjnych cenach. Bardzo szybka realizacja i dokładne pakowanie. Miałam problem z montażem jednej części i bardzo profesjonalnie uzyskałam odpowiedz od Pana z infolinii. Dawno nie byłam tak zadowolona a zamówiłam około 15 części bo budowałem cały rower od podstaw. Ogromne wyrazy wdzięczności

1 wrz 2023
czas realizacji zamówienia 6 dni - to jest zbyt długi termin realizacji ( 2-3 dni to dobry czas realizacji ) . Podpórka jest bardzo solidna ale nadaje się tylko do rowerów elektrycznych z z przerzutką w piaście koła , przy rowerze z przerzutką zewnętrzna SHIMANO po złożeniu obciera o łańcuch i niestety się nie nadaje z powodu zbyt krótkiego wspornika mocującego do roweru

Opinie nt. sklepu Rowerek.pl

22 maj 2024

Tak powinno podchodzić się do klienta!

Wprawdzie nie wydałem tam majątku ale i tak zostałem obsłużony z najwyższą klasą. Polecam ten sklep z uwagi na fachowość i podejście do klienta oraz bardzo korzystne ceny.
20 maj 2024
Skręcone w ósemkę opony rowerowe... w przesyłce. Nie wiem czy to dobrze służy dalszemu użytkowaniu. Wg mnie powinny być dostarczane w pierwotnej formie.
27 maj 2024
Opony wydają się być w porządku , ile tys. Przejadę to się dopiero okaże wtedy stwierdzę czy były warte każdej złotówki
Dobre produkty w dobrych cenach. Wszystko działa bez problemu. Jestem zadowolony z zakupów w tym sklepie.
28 maj 2024

Sklep ok, opona wiekowa

Sama opona jest okej aczkolwiek widać po niej że ma już parę miesięcy na w swoim koncie
23 maj 2024
Szybka realizacja zamówień oraz przystępne ceny.
26 maj 2024
Szybko,sprawnie i zgodnie z zamówieniem
23 maj 2024
Profesjonalizm - tak trzymać!
Szybko, sprawnie i fachowo
17 maj 2024