Sklep luke.pl

Opinie (444) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (444)

Ważny od: 4 paź 2023
Sklep luke.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Na rynku jest bardzo dużo wag kuchennych (max 5kg), które wydają się, że są dokładnie tym samym produktem z Chin brandowanym przez różnych importerów. Niestety ich dokładność ważenia jest bardzo słaba. Gorenje KT10ORAB wydaje się produktem zupełnie innych - nie klonem tych chińczyków. Jest grubsza i cięższa. Jej powierzchnia jest ze szkła. Waży precyzyjnie (testowałem kilkoma przedmiotami których wagi jestem pewien). Nie ma problemu z dokładnością nawet jak przesuwam przedmiot na skraj wagi. Jestem zadowolony bo w końcu udało mi się kupić dokładną wagę.

2 lis 2023
Towar przyszedł szybko to na plus , minusem było rozlana na calym produkcie bateria , czyszczenie trwało ponad pół godziny.

Opinie nt. sklepu Sklep luke.pl

Szybka wysyłka, ale słabo zapakowana więc kubek dotarł uszkodzony.
2 lis 2023

Towar przyszedł szybko sle złym stanie

Odpowiedź ze sklepu Sklep luke.pl
10 lis 2023
Dzień dobry, zaoferowaliśmy wymianę na nowy produkt lub zwrot. Nie otrzymaliśmy odpowiedzi na propozycje. Pozdrawiamy
Zamawiany produkt przyjechał w innym kolorze niż ten który był zamawiany.