FrankHerbert.pl- Logo - Opinie

FrankHerbert.pl

Opinie (369) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (972)

Ważny od: 10 wrz 2020
FrankHerbert.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Jako klientka mogę tylko i wyłącznie wypowiedzieć się w samych superlatywach o realizacji mojego zamówienia przez firmę FRANKHERBERT.PL. Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko i profesjonalnie. Produkt spełnia w pełni moje oczekiwania, był bezpiecznie zapakowany. Nic dodać nic ująć. Zdecydowanie i bez najmniejszych wątpliwości polecam tę firmę innym klientom.

Zamówiony towar nie dotarł w przeciągu 3 tygodni. Brak jakiejkolwiek informacji o opóźnieniu czy w ogóle braku możliwości zrealizowania zamówienia. Za to 2 maile z prośbą o opinię jak najbardziej. No to proszę… Całe szczęście, że zamówiłem towar za pobraniem, ale niedogodności pozostają.

Opinie nt. sklepu FrankHerbert.pl

20 kwi 2024
ZP
Zdzisław P.
Ożarów Maz.

ocena zamówienia

Przysyłacie informację do oceny przedmiotu którego jeszcze nie dostarczyliście.
10 mar 2024
Czekam ponad tydzień i towar nawet nie został wysłany. Porażka

Zamówienie nie dotarło

nie oszukiwać ludzi
sprzedaja towar którego nie maja na stanie czas oczekiwania 1,5 tygodnia nie polecam
Zamówienie jeszcze nie zostało zrealizowane
Kupiłam towar dostępny na stronie, po opłaceniu dostałam wiadomość że jednak go nie ma na stanie. To miało być na prezent. Jeśli nie ma dostępności to proszę wykreślić dostępność w sklepie internetowym. Zapłaciłam a potem czekałam na zwrot środków.
8 lis 2023
Nie otrzymałam informacji o opóźnieniu dostawy zamówienia. Dopiero po mailowym przypomnieniu się paczka została nadana.
13 wrz 2023
Mija dobre 2-tygodnie a ja nie otrzymałam swojego zamówionego towaru ani informacji
19 wrz 2023
Zamówionego i opłacanego noża nie otrzymałem.Dostałem maila że dostawa za 21 dni.
23 gru 2023
Zamówienie anulowane. Robienie z ludzi idiotów.
12 lis 2023