tacymali.pl

Opinie (13) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (16)

Ważny od: 7 kwi 2023
tacymali.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu tacymali.pl

15 paź 2023
Bardzo szybka i sprawna realizacja zamówienia. Sklep uwzględnia potrzeby i zwraca uwagę na oczekiwania klienta. Zamówienie produktu intuicyjne. Był to mój pierwszy zakup. Jestem bardzo zadowolona zarówno z produktu jak oraz samego zakupu w tym sklepie. Polecam gorąco zakupy tutaj.
16 paź 2023
Bardzo dziękujemy za tak wysoką ocenę. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona zarówno z naszej obsługi, produktu, jak i samego procesu zakupowego. Zapraszamy na kolejne zakupy. Zespół tacymali.pl
12 cze 2023
Zakupiłam z tej firmy fotelik samochodowy. Wysyłka bardzo szybka, bardzo dobry kontakt ze sklepem. Napisałam e-mail z zapytaniem ,gdzie po kilku minutach oddzwoniła bardzo miła Pani i odpowiedziała na moje pytania. Polecam. Pozdrawiam. Katarzyna Głuchowska
12 cze 2023
Pani Katarzyno, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię i wysoką ocenę. Zadowolenie Klienta to nasz priorytet. Cieszymy się, że wybrała Pani właśnie nas i że spełniliśmy Pani oczekiwania. Zapraszamy na kolejne zakupy. Pozdrawiamy serdecznie - Zespół tacymali.pl
19 wrz 2023
Szybka wysyłka, towar zgodny z opisem, czytelna i przejrzysta strona oraz łatwość złożenia zamówienia. Polecam.
20 wrz 2023
Dziękujemy za pozytywną ocenę oraz za poświęcony czas na jej wystawienie. Bardzo to dla nas ważne, że jest Pani zadowolona z naszej obsługi, z produktu oraz ze strony internetowej naszego sklepu. Zapraszamy na kolejne zakupy - Zespół tacymali.pl
8 sie 2023

Konkurencyjne ceny, rzetelna obsługa, szybka realizacja.
9 sie 2023
Panie Michale bardzo dziękujemy za tak wysoką ocenę. Bardzo się cieszymy, że jest Pan zadowolony z naszej obsługi. Zapraszamy na kolejne zakupy. Zespół tacymali.pl
17 wrz 2023
Szybkość dostawy, dobrze opakowany prezent.
18 wrz 2023
Bardzo dziękujemy za tak wysoką ocenę oraz za zaufanie. Zapraszamy na kolejne zakupy. Zespół tacymali.pl
26 kwi 2023
18 cze 2023
Polecam!
13 paź 2023
16 paź 2023
Dziękujemy za pozytywną, wysoką ocenę. Zapraszamy na kolejne zakupy - Zespół tacymali.pl
13 wrz 2023
20 wrz 2023
Dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem oraz za wysoką ocenę. Zapraszamy ponownie na zakupy - Zespół tacymali.pl
10 wrz 2023
20 wrz 2023
Bardzo nam miło, że zasłużyliśmy na tak wysoką ocenę. Zapraszamy ponownie na zakupy - Zespół tacymali.pl
31 sie 2023
20 wrz 2023
Dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem oraz za pozytywną opinię. Bardzo to doceniamy. Zapraszamy ponownie - Zespół tacymali.pl
5 sie 2023