wyrobynaturalne.com- Logo - Opinie

wyrobynaturalne.com

Opinie (26) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (42)

Ważny od: 21 kwi 2022
wyrobynaturalne.com spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

27 wrz 2023
Pierwszy raz robiłam zakupy u Was,przed chwilą odebrałam przesyłkę,która jest zapakowana z wielką starannoscia(co bardzo cenie).Syrop z Pokrzywy nie dotarl-rozumiem,że nie było go na stanie,szkoda bardzo mi na nim zależało.Ogolnie paczka dotarła w całości,jak co smakuje wypowiem się po konsumpcji.

9 lip 2023
Towar wysłąno nie na ten adres ci w zamówieniu. Obecnie czekam na przesyłkę.

Opinie nt. sklepu wyrobynaturalne.com

Super że produkty zapakowane są hermetycznie. Małe serki pakowane zgodnie z zamówieniem 2x10. Gdybym wiedział że tak będzie pakowane to poprosiłbym o zapakowanie pakietami 4x5 - w ten sposób nie trzeba otwierać całej paczki 10 sztuk. wszystko SUPER . dziękuję
IM
Irena M.
Włocławek
Proszę nie popsuć tego, co już jest bardzo dobre.
Wszystko ok
2 mar 2024
Gitarra
17 mar 2024
16 mar 2024
3 lut 2024
Gorąco polecam, wszystkie produkty bardzo smaczne. Zamówienie pięknie zapakowane i co najważniejsze przyszło w ekspresowym tempie.
Polecam sprawnie szybko. Produkty
Smak!
14 lut 2024
29 gru 2023
27 wrz 2023
13 gru 2023
Bardzo polecam wyroby. 3 letnia córka wprost zajada się paroweczkami. Są przepyszne. Inne zamówione wędlinki też rewelacja. Na pewno to nie było nasze ostatnie zamówienie. Polecamy
4 cze 2023
Wspaniały sklep. Świeżutkie oscypki, pyszne najlepsze, jakie jadłam. Polecam serdecznie. Ekspresowa przesyłka!
21 paź 2023
Towar dobrze zapakowany.Super szybka wysyłka.Produkty świeże.Polecam ten sklep.
24 cze 2023
Ilość soli ok. Przedważnie takie sery są zbyt słone.