swiat-obrazow.pl- Logo - Opinie

swiat-obrazow.pl

Opinie (97) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (102)

Ważny od: 4 kwi 2023
swiat-obrazow.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu swiat-obrazow.pl

AB
Alicja B.
6 lut 2024

Sprawdzona firma, godna polecenia

Wszystko sprawnie, konkretnie i efektownie.
Odpowiedź ze sklepu swiat-obrazow.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że nasz obraz spełnił Pani oczekiwania. Dziękujemy za wybór naszego produktu i życzymy Pani wielu wspaniałych dni ! Zapraszamy do ponownych zakupów ! Pozdrawiamy, Zespół Świat Obrazów !
6 lut 2024
Wszystko ok , szybko i profesjonalniei
Odpowiedź ze sklepu swiat-obrazow.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że nasz obraz spełnił Pana oczekiwania. Dziękujemy za wybór naszego produktu i życzymy Panu wielu wspaniałych dni! Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Świat Obrazów!
LS
Luiza S.
Gdynia

Polecam zakupy w sklepie

Dobry kontakt z biurem obsługi
24 lut 2024
Serdecznie dziękujemy za zakupy! Zapraszamy ponownie i pozdrawiamy! Zespół Świat Obrazów.

Piękny obraz bardzo dzie

Piękny obraz bardzo dziękuję
24 lut 2024
Serdecznie dziękujemy za Twoje zakupy w naszym sklepie! Jesteśmy wdzięczni za okazane nam zaufanie i wybór naszych produktów spośród wielu innych opcji. Każdy klient jest dla nas wyjątkowy, dlatego staramy się zapewnić najlepszą jakość obsługi i produktów. Jeśli będziesz potrzebować pomocy, nie wahaj się skontaktować z nami. Życzymy Ci wielu wspaniałych chwil z naszymi produktami i zapraszamy do ponownych odwiedzin w naszym sklepie! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Świat Obrazów!
Wszystko ok. Polecam!!!
Odpowiedź ze sklepu swiat-obrazow.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy, Zespół Świat Obrazów!
24 lut 2024
Twoje zadowolenie jest naszym celem. Dziękujemy za zakup! Pozdrawiamy, Zespół Świat Obrazów!
24 lut 2024
Dziękujemy za zakupy! Zapraszamy ponownie! Pozdrawiamy, Zespół Świat Obrazów!
19 paź 2023

Mega obrazy i obsługa. Błyskawiczna realizacja. Szczerze polecam!

Bardzo przyjazna i rzetelna firma. Błyskawiczny kontakt mailowy i telefoniczny. Jestem bardzo zadowolona z obsługi jak i obrazu. Wykonany i zapakowany starannie, prezentuje się świetnie. Jeszcze raz dziękuję!
16 lis 2023
Jestem zadowolona z fototapety.Kolory intensywne ,bez problemów poszło klejenie ,paski dopasowane do wzoru.Polecam.
Wszystko zgodnie z zamówieniem. Piękny obraz jak ze zdjęcia. Szybka realizacja i przesyłka.

Serdecznie polecam!

Zakupiony obraz stanowił prezent dla bliskiej osoby - satysfakcja obdarowanego potwierdza wysoką jakość produktu. Obsługa klienta godna polecenia, szybka realizacja zamówienia, produkt zgodny z opisem - z pewnością skorzystam w przyszłości z oferty firmy. Zdecydowanie polecam!
24 lut 2024
Panie Karolu bardzo dziękujemy za Pana wiadomość! To dla nas ogromna radość, że obdarowany był zadowolony z prezentu, który Pan wybrał w naszym sklepie. Cieszymy się, że nasza obsługa klienta spełniła Pana oczekiwania, a szybka realizacja zamówienia oraz wysoka jakość produktu przyczyniły się do satysfakcji. Jeśli będzie Pan potrzebował pomocy w przyszłości, z przyjemnością pomożemy. Dziękujemy za polecenie naszej firmy! Pozdrawiamy serdecznie! Zespół Świat Obrazów.
Profesjonalna obsługa, nawet pomimo małego błędu wszystko natychmiastowo zostało sprostowane. Obraz przepiękny , mocne nasycone barwy - wygląda przepięknie. Na pewno jeszcze tu wrócę po kolejny obraz.
24 lut 2024
Pani Iwono dziękujemy za pozytywny komentarz! Cieszymy się, że nasza obsługa spełniła Pani oczekiwania, pomimo drobnego błędu, który natychmiastowo został naprawiony. Jest dla nas ważne, aby każdy klient otrzymał produkt najwyższej jakości. Bardzo nas to motywuje! Już teraz serdecznie zapraszamy do naszego sklepu po kolejne dzieło sztuki! Pozdrawiamy serdecznie! Zespół Świat Obrazów.
29 gru 2023

Profesjonalizm.

Błyskawiczna realizacja w gorącym okresie przed świętami . Pani Agnieszka rzeczowo wyjaśnia wszelkie zapytania i jest niezmiernie pomocna przy składaniu zamówienia. Polecam bardzo.
Odpowiedź ze sklepu swiat-obrazow.pl
Serdecznie dziękujemy za przyznanie nam maksymalnej oceny! Cieszymy się, że nasz produkt spełnił Pani oczekiwania na tyle, że zasłużył na 5 gwiazdek. Zapraszamy do kolejnych zakupów w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Świat Obrazów!
29 sie 2023
Zamówiłem od tej firmy fototapetę z własnego pomysłu. Każda firma mi odmówiła a ta jedyna dała radę i to jak! Obraz dokładnie taki jaki chciałem. Pozdrawiam serdecznie :)
27 wrz 2023

Zamówienie obrazu

Bardzo solidna firma, obraz który zamówiłam spełnia moje oczekiwania, wykończenie i kolor super, bardzo szybka realizacja zamówienia, bardzo polecam.
Fototapeta przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania. Jest cudowna. Na pewno jeszcze skorzystam z Państwa oferty niejednokrotnie.
24 paź 2023

Fototapeta godna polecenia

Produkt zgodny z opisem, dobrze zabezpieczony do wysyłki. Błyskawiczna wysyłka. Fototapeta super, wykonanie dobrej jakości
30 maj 2023
Miałem kilka pytań, nie ma automatycznych sekretarek, miła obsługa, obrazy przyszedł po 2 dniach od czasu zamówienia

Polecam!

jakość wydruku bardzo dobra, a cena bez rabatu i tak jest niższa niż w innych sklepach z rabatem, bardzo dziękuję