swiat-obrazow.pl- Logo - Opinie

swiat-obrazow.pl

Opinie (94) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (98)

Ważny od: 4 kwi 2023
swiat-obrazow.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu swiat-obrazow.pl

Dobra jakość i bardzo szybka realizacja. To już mój drugi obraz i ponownie jestem zaskoczony bardzo pozytywnie! Naprawdę polecam Świat Obrazów;)
Odpowiedź ze sklepu swiat-obrazow.pl
Dziękujemy serdecznie za polecenie naszego sklepu oraz za pozytywną opinię. Cieszymy się, że szybkość dostawy oraz jakość produktu spełniły Pani oczekiwania. Dołożymy wszelkich starań, aby nadal utrzymywać wysoki standard naszych usług. Zachęcamy do kolejnych zakupów i ponownego skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie! Zespół Świat Obrazów.
Piękny obraz. Ładne wykonanie. Szybka wysyłka zapakowana w bezpieczny sposób - dojechała bez żadnych uszkodzeń
Odpowiedź ze sklepu swiat-obrazow.pl
Dziękujemy za miłe słowa i cieszymy się, że obraz dotarł do Państwa w nienaruszonym stanie oraz że spełnił Państwa oczekiwania. Mamy nadzieję, że będzie cieszył oko przez długie lata! Pozdrawiamy serdecznie! Zespół Świat Obrazów.

Polecam Świat Obrazów

Obraz bardzo ładny! Za każdym razem widać coś innego. Piękna gra kolorówJestem zachwycona! Polecam sprzedawcę!
Odpowiedź ze sklepu swiat-obrazow.pl
Bardzo dziękujemy Pani Hanno za pozytywną opinię i rekomendację! Cieszymy się, że obraz spełnił Pani oczekiwania. Mamy nadzieję, że będzie zdobił ścianę przez długi czas :). Zapraszamy do odkrywania nowych produktów w naszej ofercie. Pozdrawiamy, Zespół Świat Obrazów!

fototapeta 3D

Dobrze wykonana tapeta, bardzo ładnie wygląda na ścianie. Wszystko przebiegło bezproblemowo.
Odpowiedź ze sklepu swiat-obrazow.pl
Pani Natalio bardzo się cieszymy, że jest Pani zadowolona z naszych usług! To dla nas wielka radość, że udało nam się spełnić Pani oczekiwania! Dziękujemy za zaufanie i polecamy się na przyszłość! Jeśli będzie potrzebowała Pani naszej pomocy ponownie, zapraszamy! Pozdrawiamy serdecznie! Zespół Świat Obrazów.
Czas realizacji zamówienia i jakość fototapety zadawalająca
Odpowiedź ze sklepu swiat-obrazow.pl
Dziękujemy za pozytywny komentarz dotyczący czasu realizacji zamówienia oraz jakości naszej fototapety. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że spełniliśmy Państwa oczekiwania i że nasz produkt przyniósł satysfakcję. Staramy się, aby każde zamówienie było realizowane sprawnie i aby finalny produkt cechował się wysoką jakością, dopracowany w każdym szczególe. Mamy nadzieję, że fototapeta będzie pięknym i trwałym elementem Państwa przestrzeni. Zapraszamy do ponownego skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy, Zespół Świat Obrazów!
Obraz piękny, dobrze zabezpieczony. Polecam
Odpowiedź ze sklepu swiat-obrazow.pl
Serdecznie dziękujemy za przyznanie nam maksymalnej oceny! Cieszymy się, że nasz produkt spełnił Pani oczekiwania na tyle, że zasłużył na 5 gwiazdek. Zapraszamy do kolejnych zakupów! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Świat Obrazów!

Bardzo szybka dostawa. Super jakość.polecam
Odpowiedź ze sklepu swiat-obrazow.pl
Dziękujemy serdecznie za polecenie naszego produktu oraz za pozytywną opinię. Cieszymy się, że szybkość dostawy oraz jakość produktu spełniły Pana oczekiwania. Dołożymy wszelkich starań, aby nadal utrzymywać wysoki standard naszych usług. Zachęcamy do kolejnych zakupów i ponownego skorzystania z naszej oferty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie! Z wyrazami szacunku, Zespół Świat Obrazów.
piękny obraz, bardzo mi się podoba.
Odpowiedź ze sklepu swiat-obrazow.pl
Cieszymy się, że obraz przypadł Państwu do gustu! Dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy serdecznie! Zespół Świat Obrazów.
Kolorystyka i wykonanie etetyczne
Odpowiedź ze sklepu swiat-obrazow.pl
Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Bardzo cieszymy się, że kolorystyka oraz estetyczne wykonanie naszego produktu spotkały się z Pani uznaniem. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty nie tylko były wysokiej jakości, ale również aby ich design spełniał oczekiwania naszych klientów. Mamy nadzieję, że nasz produkt będzie Pani służył przez długi czas. Zapraszamy do dalszych zakupów i odkrywania nowych produktów w naszej ofercie. Pozdrawiamy, Zespół Świat Obrazów!
Obraz przepiękny! Polecam.
Odpowiedź ze sklepu swiat-obrazow.pl
Bardzo dziękujemy Pani Katarzyno za pozytywną opinię i rekomendację! Cieszymy się, że obraz spełnił Pani oczekiwania. Mamy nadzieję, że będzie zdobił ścianę przez długi czas :). Zapraszamy do dalszych zakupów i odkrywania nowych produktów w naszej ofercie. Pozdrawiamy, Zespół Świat Obrazów!
IP
Izabela P.
Bielsko-Biała
Jak zawsze zadowolony!
Odpowiedź ze sklepu swiat-obrazow.pl
Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z zamówionego obrazu! Dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy serdecznie! Zespół Świat Obrazów.
super towar polecam
Odpowiedź ze sklepu swiat-obrazow.pl
Pani Katarzyno bardzo się cieszymy, że jest Pani zadowolona z naszych usług! To dla nas wielka radość, że udało nam się spełnić Pani oczekiwania! Dziękujemy za zaufanie i polecamy się na przyszłość! Jeśli będzie potrzebowała Pani naszej pomocy ponownie, zapraszamy! Pozdrawiamy serdecznie! Zespół Świat Obrazów.
czas oraz jakośc
Odpowiedź ze sklepu swiat-obrazow.pl
Serdecznie dziękujemy za przyznanie nam maksymalnej oceny! Cieszymy się, że nasz produkt spełnił Pana oczekiwania na tyle, że zasłużył na 5 gwiazdek i że jest Pan zadowolony z jakości oraz szybkiego terminu realizacji. Zapraszamy do kolejnych zakupów w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Świat Obrazów!
6 kwi 2024
jest ok
Odpowiedź ze sklepu swiat-obrazow.pl
Serdecznie dziękujemy za przyznanie nam maksymalnej oceny! Cieszymy się, że nasz produkt spełnił Pana oczekiwania na tyle, że zasłużył na 5 gwiazdek. Zapraszamy do kolejnych zakupów w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Świat Obrazów!
Jakosc
Odpowiedź ze sklepu swiat-obrazow.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię dotyczącą jakości. Cieszymy się, że nasz obraz spełnił Pana oczekiwania. Dziękujemy za wybór naszego produktu i życzymy Panu wielu wspaniałych dni! Zapraszamy do ponownych zakupów w przyszłości! Pozdrawiamy, Zespół Świat Obrazów!
Odpowiedź ze sklepu swiat-obrazow.pl
Serdecznie dziękujemy Pani Mariolo za przyznanie nam maksymalnej oceny! Cieszymy się, że nasz produkt spełnił Pani oczekiwania na tyle, że zasłużył na 5 gwiazdek. Zapraszamy do kolejnych zakupów w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Świat Obrazów!
Odpowiedź ze sklepu swiat-obrazow.pl
Serdecznie dziękujemy Pani Iwono za przyznanie nam maksymalnej oceny! Cieszymy się, że nasz produkt spełnił Pani oczekiwania na tyle, że zasłużył na 5 gwiazdek. Zapraszamy do kolejnych zakupów w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Świat Obrazów!
Odpowiedź ze sklepu swiat-obrazow.pl
Panie Edwardzie bardzo się cieszymy, że jest Pan zadowolony z naszych usług! Dziękujemy za zaufanie i polecamy się na przyszłość! Pozdrawiamy serdecznie! Zespół Świat Obrazów.