Sklep rowerowy Sport-Profit - rowery, części zamienne, akcesoria i serwis- Logo - Opinie

Sklep rowerowy Sport-Profit - rowery, części zamienne, akcesoria i serwis

Opinie (107) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (223)

2 sie 2023
Nie było zbędnych formalności, wszystko przebiegło tak jak oczekiwałem. Na moich kilka pytań otrzymałem rzeczowe odpowiedzi. Zdecydowanie polecam ten sklep.

UWAGA, radzę omijać ten sklep szerokim łukiem! Kupiłem tam zacisk firmy Hope, który dotarł do mnie uszkodzony. Po podłączeniu okazało się, że tłoczki ciekną. W skrócie sklep przyjął reklamację i poprosił o oczekiwanie na rozwiązanie problemu. Dziś mija 4 tygodnie od momentu odesłania zacisku i dalej nic nie wiadomo. Zero konkretnych terminów naprawy. Sklep tłumaczy się, problemami z komunikacją z firmą Hope. W końcu kiedy poprosiłem o zwrot pieniędzy lub wymianę zacisku na nowy ze względu na przedłużająca się naprawę, arogancka i zarozumiała Pani z działu reklamacji stwierdziła, że zacisk ma uszkodzenia mechaniczne i odmawia odstąpienia od umowy. Dodam, że wcześniej przez 4 tygodnie nie wspominano o tym, wszystko było ok, dopiero kiedy upomniałem się o zwrot pieniędzy nagle usiłuje się mi wmówić, że produkt (nieużywany) został przez mnie uszkodzony. Generalnie ponad miesiąc w plecy, a z korespondencji wynika, że zacisk dalej leży w sklepie nie wysłany do producenta, chyba ta "przemiła" Pani będzie go sama próbowała naprawić. Moja cierpliwość się już skończyła i teraz sprawą zajmie się prawnik. Uważajcie proszę na ten sklep. Strata czasu i pieniędzy!!!!

Opinie nt. sklepu Sklep rowerowy Sport-Profit - rowery, części zamienne, akcesoria i serwis

2 sie 2023
10 lut 2024