Sklep rowerowy Sport-Profit - rowery, części zamienne, akcesoria i serwis- Logo - Opinie

Sklep rowerowy Sport-Profit - rowery, części zamienne, akcesoria i serwis

Opinie (114) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (235)

2 sie 2023
Nie było zbędnych formalności, wszystko przebiegło tak jak oczekiwałem. Na moich kilka pytań otrzymałem rzeczowe odpowiedzi. Zdecydowanie polecam ten sklep.

Polecam skupić się na odpowiednim pakowaniu towaru, stosuje się wypełniacze, a produkty narażone na odkształcenie pakuje się w dodatkowe opakowanie (otrzymałem sakwę na telefon ze zdeformowanym 'spoilerem' - element z tworzywa, który w wyniku nieumiejętnego zapakowania odkształcił się nieodwracalnie - załamany w 2 miejscach). Na plus duży wybór i atrakcyjne ceny. Wierzę, że wezmą sobie Państwo uwagi do siebie, ja chętnie skorzystam z Państwa usług jak i też chętnie polecę platformę sklepu znajomy. Pozdrawiam.

Opinie nt. sklepu Sklep rowerowy Sport-Profit - rowery, części zamienne, akcesoria i serwis

2 lip 2024
Polecam super rower.
28 cze 2024
Lepiej się nie da
9 lip 2024
1 lip 2024

Rugam pakowacza !

7 cze 2024
Polecam sklep. Kupiłem rower z wysyłką. Świetny kontakt, towar zgodny z opisem. Przesyłka dotarła szybko.
Towar zgodny z opisem. Szybka dostawa. Polecam
9 cze 2024
Szybka i profesjonalna pomoc i wysyłka
28 maj 2024
21 cze 2024
12 cze 2024
29 maj 2024
10 cze 2024
UWAGA, radzę omijać ten sklep szerokim łukiem! Kupiłem u nich zacisk firmy Hope, który dotarł do mnie uszkodzony. Po podłączeniu okazało się, że tłoczki ciekną. W skrócie sklep przyjął reklamację i naprawił zacisk co trwało ponad miesiąc. Jeśli zależy Ci na czasie i profesjonalnym podejściu lepiej poszukać innego sklepu.
24 maj 2024

Super sprzedawca

Bardzo dobrze spakowane. Wszystko zgodnie z opisem. Bardzo szybka wysyłka. Dziekuje
22 maj 2024
Szybka wysyłka i oczywiście paczka dobrze zabezpieczona.