Sklep rowerowy Sport-Profit - rowery, części zamienne, akcesoria i serwis- Logo - Opinie

Sklep rowerowy Sport-Profit - rowery, części zamienne, akcesoria i serwis

Opinie (106) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (222)

Ważny od: 7 wrz 2021
Sklep rowerowy Sport-Profit - rowery, części zamienne, akcesoria i serwis spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 sie 2023
Nie było zbędnych formalności, wszystko przebiegło tak jak oczekiwałem. Na moich kilka pytań otrzymałem rzeczowe odpowiedzi. Zdecydowanie polecam ten sklep.

UWAGA, radzę omijać ten sklep szerokim łukiem! Kupiłem tam zacisk firmy Hope, który dotarł do mnie uszkodzony. Po podłączeniu okazało się, że tłoczki ciekną. W skrócie sklep przyjął reklamację i poprosił o oczekiwanie na rozwiązanie problemu. Dziś mija 4 tygodnie od momentu odesłania zacisku i dalej nic nie wiadomo. Zero konkretnych terminów naprawy. Sklep tłumaczy się, problemami z komunikacją z firmą Hope. W końcu kiedy poprosiłem o zwrot pieniędzy lub wymianę zacisku na nowy ze względu na przedłużająca się naprawę, arogancka i zarozumiała Pani z działu reklamacji stwierdziła, że zacisk ma uszkodzenia mechaniczne i odmawia odstąpienia od umowy. Dodam, że wcześniej przez 4 tygodnie nie wspominano o tym, wszystko było ok, dopiero kiedy upomniałem się o zwrot pieniędzy nagle usiłuje się mi wmówić, że produkt (nieużywany) został przez mnie uszkodzony. Generalnie ponad miesiąc w plecy, a z korespondencji wynika, że zacisk dalej leży w sklepie nie wysłany do producenta, chyba ta "przemiła" Pani będzie go sama próbowała naprawić. Moja cierpliwość się już skończyła i teraz sprawą zajmie się prawnik. Uważajcie proszę na ten sklep. Strata czasu i pieniędzy!!!!

Opinie nt. sklepu Sklep rowerowy Sport-Profit - rowery, części zamienne, akcesoria i serwis

Polecam sklep. Kupiłem rower z wysyłką. Świetny kontakt, towar zgodny z opisem. Przesyłka dotarła szybko.
24 maj 2024

Super sprzedawca

Bardzo dobrze spakowane. Wszystko zgodnie z opisem. Bardzo szybka wysyłka. Dziekuje
22 maj 2024
Szybka wysyłka i oczywiście paczka dobrze zabezpieczona.
Szybka i profesjonalna pomoc i wysyłka
28 maj 2024
26 maj 2024
26 maj 2024
14 maj 2024
17 kwi 2024
Szybka reakcja na zamianę rozmiaru roweru. Bezproblemowa zamiana, szybka wysyłka, sprawnie załatwione super
27 kwi 2024
Cena rowerka możliwość rat wybór akcesoriów do rowerkami szybka dostawa
10 maj 2024
4 maj 2024
26 kwi 2024
21 kwi 2024
15 kwi 2024
12 kwi 2024
16 mar 2024

Bagażnik cube

Proces realizacji przebiegł bardzo sprawnie. Każdy proces był nadzorowany, a Klient był informowany o statusie zamówienia.