PolskiPrezent.pl - Polski producent prezentów i upominków na każdą okazję- Logo - Opinie

PolskiPrezent.pl - Polski producent prezentów i upominków na każdą okazję

Opinie (872) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1013)

Ważny od: 2 lis 2022
PolskiPrezent.pl - Polski producent prezentów i upominków na każdą okazję spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

29 paź 2023
Bardzo dobry kontakt, cudowna obsługa , bardzo szybko wysyłka . Wszystko takie piękne po otwarciu paczki łzy wzruszenia piękniejsze niż na zdjęciu 💖💖 Dla nas jedyna wadą że lampion jest jakby osobno luźny ale przymocowalismy drukiem do tej podstawy by wiatr i ktoś nie zabrał . Bardzo dziękujemy 🥰

14 kwi 2024
Prezentu super ale zainwestujcie w stronę internetową bo kupić coś graniczy z cudem. Trzy razy podchodziłam do zamówienia. Wchodząc w regulamin, wymazują się wszystkie dane już uzupełnione.

Opinie nt. sklepu PolskiPrezent.pl - Polski producent prezentów i upominków na każdą okazję

Niestety bardzo lekka ramka , zamiast szkła jest cienka pleksa .. stanowczo mogło być lepiej wykonane .. kartka.z życzeniami ok ale ramka tandetna.
Odpowiedź ze sklepu PolskiPrezent.pl - Polski producent prezentów i upominków na każdą okazję
Witam Pani Ewelino, na wstępie zaznaczę tylko, że w tym miejscu ocenia Pani cały sklep, czyli szybkość obsługi, koszty wysyłki, kontakt z nami, w innym miejscu ocenia się produkty. Odnosząc się do ramki, są one wykonane z lekkiego materiału tak aby bez problemu można je było powiesić na ścianie, nawet takiej wykonanej z karton gipsu, tak aby ich ciężar nie był przeszkodą. Tak samo aby postawić je na komodzie/szafce i aby niczego nie porysowały uszkodziły. Ramka ma szybkę z plexi, stosowaliśmy szklane ale kurierzy czy to z poczty polskiej, czy z DPD czy z InPost-u nie mają litości do paczek, rzucają nimi kopią, deptają je, no historii tu mamy masę, dlatego stosujemy szkło akrylowe, które wygląda tak samo a wiemy, że bez problemu dotrze w całości do klienta. Mamy nadzieję, że mimo wszystko prezent się uda i Nadia będzie mile zaskoczona :) Pozdrawiamy Serdecznie!
6 maj 2024

Spóźnione zamówienie.

Zamówienie niestety przyszło kilka dni po komunii mojego dziecka, a produkt był mi potrzebny w dniu uroczystości.
7 maj 2024
Witam Pani Agnieszko, zamówiła Pani, 29.04.2024 15:41, czas realizacji zgodnie z opisem wynosi 3 dni robocze. (NIE kupiła Pani usługi "EKSPRESOWA REALIZACJA ZAMÓWIENIA 24H" gdzie zamówienie wysyłamy w ciągu 24h). Zamówienie zostało wysłane 2 dni robocze po zamówieniu (czyli szybciej niż deklarowany czas). Na chwile obecna Pani paczka widzę, że jest dalej NIE ODEBRANA i czeka na odbiór przez wskazanym przez Panią punkcie. Czy aby na pewno oceniła Pani nasz sklep i produkt?
28 kwi 2024
Zamówienie nie dotarło kompletne
29 kwi 2024
Witam Panie Dariuszu, zgadza się podczas pakowania zapomnieliśmy dołożyć celofanu do świeczników, za co przepraszaliśmy i zwróciliśmy przelewem na konto dwu krotność opłaty za celofan. Ponownie przepraszamy jesteśmy tylko ludźmi i po prostu się pomyliśmy. Jeśli to rozwiązanie (pomimo naszych wspólnych ustaleń) jest dla Pana nie satysfakcjonujące prosimy o kontakt mailowy kontakt@PolskiPrezent.pl postaramy się naprawić swój błąd. Pozdrawiamy Serdecznie!
Nie otrzymałam paczki.
Witam Pani Agnieszko, nie otrzymała Pani paczki ponieważ dzisiaj jeszcze kurier jej od nas nie odebrał ;) zamówienie jest gotowe czeka na palecie z innymi paczkami na odbiór przez firmę kurierską ;). Na przyszłość sugerujemy po prostu kontakt czy to telefoniczny (507 64 66 68) czy mailowy (kontakt@PolskiPrezent.pl) przed wystawieniem pochopnej opinii ;) Pozdrawiamy Serdecznie, miłego dnia!
1 dzień temu
Witam Pani Arturze ocenił Pan nasz sklep kilka minut po złożeniu zamówienia, nie mieliśmy nawet możliwość jakiegokolwiek kontaktu z Panem. Na przyszłość, proszę poczekać z wystawianiem opinii do momentu otrzymania produktu wtedy będzie można ocenić cały proces ;), Pana zamówienie jest na produkcji ;) Pozdrawiamy Serdecznie
Witam Pani Ilono, mimo solidnego zabezpieczenia jak Pani widzi, kurierzy i tak potrafią zniszczyć przesyłkę. Szkoda natomiast, że nie pisała anie nie dzwoniła Pani do nas wcześniej przez wystawieniem opinii, mogliśmy wcześniej zareagować. Dziś wysyłamy do Pani nową Biblię. Mam nadzieje, że dojdzie na czas. Pozdrawiam Serdecznie!
Witam, Pani Arleto, oceniła Pani produkt który jeszcze do Pani nie wysłaliśmy (zamówienie jest na produkcji, wysyłka jutro). Pozdrawiamy Serdecznie!
Witam Pani Aneto, ze zmęczenia pomyliliśmy kolory ramki, zamiast zrobić Pani białą, zrobiliśmy czarną, gdy tylko poinformowała Pani nas o pomyłce, bez zbędnej zwłoki, wysłaliśmy do Pani białą ramkę, zgodnie z Pani wytycznymi do paczkomatu. Za pomyłkę przepraszaliśmy i przepraszamy ponownie. Proponowaliśmy też zwrot części kosztów, ale wolała Pani wysyłkę nowej ramki i tak też zrobiliśmy. W tej sytuacji zrobiliśmy wszystko co mogliśmy aby naprawić błąd. Jest nam bardzo przykro, że pomimo naszej szybkiej reakcji i naprawienia błędu ocenia nas Pani tak nisko. (2 gwiazdki), Mimo wszystko Pozdrawiamy Serdecznie
Witam Pani Klaudio co się stało? Dlaczego oceniła Pani nas na 1 gwiazdkę? coś nie tak z zamówieniem? kurier nie dostarczył paczki? Proszę o kontakt (+48 507646668 lub mail kontakt@PolskiPrezent.pl ) postaramy się pomóc.
27 kwi 2024
14 kwi 2024
Dziękujemy Pani Małgosiu za sugestię! Już nad tym pracujemy :)) Pozdrawiamy Serdecznie i zapraszamy ponownie.
Zamówiłam magnesy 7 dni temu i do dziś nie doszły a pisze do 2 dni roboczych realizacjia nie polecam.
Witam Pani Wiolu, Pani zamówienie (magnesy ze zdjęciem dziecka) na komunię jest wyprodukowane, spakowane i czeka na odbiór przez kuriera, w ostatnich dniach zostaliśmy zalani zamówieniami, a że każdy produkt musi przejść przez szczegółową kontrolę jakości to co czas realizacji się wydłużył, za co serdecznie przepraszamy, zamówienie jutro będzie u Pani, na szczęście komunia jest za miesiąc. Jeszcze raz przepraszamy za opóźnienie i Pozdrawiamy Serdeczniejsze.
Po otrzymaniu towaru mogę cos więcej powiedzieć czy mi się podoba
Witam Pani Aniu, Pani zamówienie złożone dziś o 01:18 (w nocy) jest już na produkcji i prawdopodobnie zostanie dziś wysłane, jest nam bardzo przykro, że oceniła nas Pani tylko na 3 gwiazdki bardzo się staramy aby wszystko w każdym zamówieniu było wykonane szybko i idealnie, myślę, że nie zasłużyliśmy na tak niską ocenę za realizację Pani zamówienia.
18 lut 2024
Prezent tylko w połowie został wykonany tak jak opisałam w zamowiniu. Reszta prośby została pominięta stać tak niska ocena.
Witam, Pani Doroto tak jak rozmawialiśmy telefonicznie, w Pani zamówieniu zgodnie z opisem niektóre elementy podlegały personalizacji i my wykonaliśmy wszystko zgodnie z zamówieniem, dlatego też tak jak rozmailiśmy i wyjaśniliśmy telefonicznie prosimy o edycję oceny.
Miało być czarne tło serduszka, a było przeźroczyste
Witamy Pani Jaśmino, zamówiła i otrzymała Pani dokładnie taki produkt jaki był pokazany na zdjęciach oraz szczegółowo opisany w opisie produktu. Zawieszka do auta która Pani kupiła jest przeźroczysta. Nigdzie ani w opisie ani na zajęciach nie ma informacji, że zawieszka miała być czarna. W Pani zamówieniu także nie było ŻADNYCH informacji o tym aby zawieszkę zrobić czarną, bo gdyby była taka informacja na pewno przed realizacją skontaktowali byśmy się z Panią. Prosimy o kontakt postaramy się wyjaśnić sytuację. Pozdrawiamy Serdecznie PolskiPrezent.pl
Poprostu niesprzedawac badziewia wszystko się rusza
26 sty 2024
Witam Pani Aniu dzwoniliśmy dzisiaj do Pani ale coś nas rozłączyło i nie możemy się do Pani teraz dodzwonić. Bardzo proszę o informację co się stało ze statuetką? Czy paczka dotarła uszkodzona i przez to są jakieś luzy? Czy coś innego się dzieje? Prosimy o PILNY kontakt postaramy się pomóc, a w razie potrzeby wyślemy jeszcze raz nową. Do kontaktu zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00, jesteśmy dostępni pod numerem telefonu: 507 64 66 68 oraz mailowo pod adresem: kontakt@PolskiPrezent.pl - na wiadomości mailowe odpisujemy maksymalnie w kilka godzin. Pozdrawiamy Serdecznie i prosimy o celem wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.
14 lut 2024
18 sty 2024
Zamówienie nie wysłane dwa dni bez odzewu a potrzebny na sobotę prezent
18 sty 2024
Witam Pani Aniu, zakupiła Pani produkty 17.01. Dziś 18.01 z tego co widzę, w Pani zamówienie jest wyprodukowane i oczekuje na zapakowane, jutro kurier je odbierze i dostarczy w następny dzień roboczy do wskazanego przez Panią paczkomatu. Zatem z naszej strony zgodnie z opisem zamówienie zostanie wysłane w 2 dni robocze. Jeśli zależało Pani na jeszcze szybszej realizacji zamówienia oferujemy usługę "EKSPRESOWA REALIZACJA ZAMÓWIENIA 24H" wtedy w maksymalnie 1 dzień roboczy produkujemy i wysyłamy zamówienie. Do kontaktu zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00, jesteśmy dostępni pod numerem telefonu: 507 64 66 68 oraz mailowo pod adresem: kontakt@PolskiPrezent.pl - na wiadomości mailowe odpisujemy maksymalnie w kilka godzin. Pozdrawiamy Serdecznie i zapraszamy do kontaktu celem wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.
2 lis 2023
🤙🤙🤙🤙🤙🤙🤙🤙