PolskiPrezent.pl - Polski producent prezentów i upominków na każdą okazję- Logo - Opinie

PolskiPrezent.pl - Polski producent prezentów i upominków na każdą okazję

Opinie (627) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (750)

Ważny od: 2 lis 2022
PolskiPrezent.pl - Polski producent prezentów i upominków na każdą okazję spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

29 paź 2023
Bardzo dobry kontakt, cudowna obsługa , bardzo szybko wysyłka . Wszystko takie piękne po otwarciu paczki łzy wzruszenia piękniejsze niż na zdjęciu 💖💖 Dla nas jedyna wadą że lampion jest jakby osobno luźny ale przymocowalismy drukiem do tej podstawy by wiatr i ktoś nie zabrał . Bardzo dziękujemy 🥰

14 kwi 2024
Prezentu super ale zainwestujcie w stronę internetową bo kupić coś graniczy z cudem. Trzy razy podchodziłam do zamówienia. Wchodząc w regulamin, wymazują się wszystkie dane już uzupełnione.

Opinie nt. sklepu PolskiPrezent.pl - Polski producent prezentów i upominków na każdą okazję

Polecam 😍

Zamawiałam magnesy w tamtym roku dla córek na podziekowania, w tym roku dla synów. Jestem zachwycona wykonaniem , czasem realizacji oraz kontaktem ze sprzedającym. Serdecznie polecam produkty z PolskiPrezent.pl
To mój drugi zakup. Kupiłam w ubiegłym roku pamiątkę pierwszej komunii dla wnuczki, a w tym dla wnuczka. Polecam jakość wykonania, szybkość realizacji.
Zamówienie szybko zrealizowane super kontakt jestem bardzo zadowolona dziękuję i napewno jeszcze nie raz skorzystam oraz polecam wszystkim
Szybką realizacja, zapakowane w folie serduszka podziękowania, niestety torba papierowa została uszkodzona podczas transportu.
1 kwi 2024
Magnesy, bardzo ładne a przesyłka dosłownie ekspresowa, kompletnie się nie spodziewałam że aż tak szybka😊 Serdecznie polecam 😊
Wykonanie super w razie wątpliwości państwo posza żeby prezent był idealny co jest rewelacyjne i profesjonalnie polecam
Rewelacja, starannie wykonane, ekspresowa wysyłka i bardzo dobry i miły kontakt polecam w 100 procentach
Przesyłka bardzo szybka , dokładnie zapakowana , prezent przecudnej urody ♥️♥️♥️ gorąco polecam ❤️❤️❤️

Magnesy złote i Anioł Stróż

Bardzo szybka realizacja. Zarówno magnesy jak i Anioł Stróż bardzo ładne i estetyczne. Polecam bardzo.
Szybka realizacja , produkt dobrze zabezpieczony podczas wysyłki. Jestem mega zadowolona. Polecam!!!
14 kwi 2024
Upominek komunijny super, piękny kolor, wyraźne litery, dokładnie taki jak na zdjęciu. Polecam!
Witam Produkt bardzo ładny, solidnie wykonany. Jestem bardzo zadowolona. Polecam serdecznie 👍
Dziękuję za obrazy które od panstwa dostałam sa piękne dla rodziców chrzesnych.
Bardzo ładnie wykonane pamiątki . Jestem bardzo zadowolona .Dziękuję bardzo.😊
Polecam serdecznie,pięknie wykonane magnesy,super zapakowane,szybka przesyłka
Jestem bardzo zadowolona z obsługi przemiłych pań, serdecznie polecam!!!
Bardzo ładne wykonanie,zgodne z tym co w opisie.Naprawdę godne polecenia
Zamawiałam pierwszy raz. Szybka obsługa. Polecam. Czekam na dostawę.
Szybka realizacja zamówienia i jakosc produktów bez zarzutow.
Jestem zadowolona produkt pięknie i rzetelnie wykonany polecam